dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

686 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

686 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Proszowicka

Prądnik Biały,Kraków

1 650 zł16 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *piękna kawalerka, położona na parterze domu wielorodzinnego *mieszkanie kompletnie wyposażone w meble i sprzęty agd *za domem ogródek dostępny dla mieszkańców *miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Płaszów,Kraków

555 000 zł36 m² 15 563,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków - podgórze ul. Lasówka | ok. UL. Myśliwskiej bezpośrednie sąsiedztwo parku! Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu 7-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

449 000 zł33 m² 13 524,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 1-pokojowe 33,2 m + piwnica Podgórze Duchackie Doskonała lokalizacja - Spokojna okolica Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,2 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandosów

Dębniki,Kraków

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2 w bloku przy ul. Komandosów. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane praktycznie w centrum Krakowa, jedyne 10 min piechotą do Wawelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gaik

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

644 000 zł38 m² 17 109,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność przedstawić Państwu pieknę 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Villa Residence. Osiedle składa się z dwukondygnacyjnych budynków wpisanych w okolicę o willowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Stare Miasto,Kraków

649 000 zł27 m² 24 325,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa, niższa cena! Ciekawa opcja inwestycyjna na krakowskim Starym Mieście. Jeżeli poszukujesz ciekawego lokalu mieszkalnego pod kątem wynajmu - zapraszam do kontaktu! W pełni wyposażona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dębniki,Kraków

6 500 zł60 m² 107,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia przestronne, nowoczesne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone w prestiżowej dzielnicy Krakowa Dębnikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

1 150 000 zł30 m² 38 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Budynek I okolica: apartamentowiec Angel Stradom wybudowano w 2021r. Budynek pod całodobową ochroną wraz z dostępem do recepcji. Dla mieszkańców dostępne jest również słoneczne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukiennicza Apartamentowiec Angel Wawel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

686 500 zł38 m² 17 985,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji | brak podatku pcc | cena Z rabatem 18%! nowoczesna inwestycja W doskonałej lokalizacji - mateczny dwa pokoje | taras I ogród | smart home N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

940 470 zł82 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

9 500 zł100 m² 95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 4- pokojowe (100 m2) z dwoma balkonami, ul. Zabłocie 21. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w apartamentowcu z 2021 roku, w bliskiej odległości Kazimierz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy grzegórzki. Opis nieruchomości Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 68 m2 w budynku przy ul. Grzegórzeckiej w inwestycji Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morawskiego

Salwator,Kraków

870 000 zł62 m² 13 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe ul. Kazimierza Morawskiego , Salwator Mieszkanie na czwartym parterze, z balkonem, trzy pokojowe, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podole

Czerwone Maki,Kraków

2 500 zł21 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe, komfortowe studio zlokalizowane w dzielnicy Czerwone Maki. Lokal o powierzchni 21 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2024 roku. Jest to pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Podole

Czerwone Maki,Kraków

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Czerwone Maki. Lokal o powierzchni 55 m znajduje się w nowoczesnym budynku z 2024 roku. Jest to pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

754 055 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

850 000 zł42 m² 20 238 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. Ul. Poznańska - Krowodrza Nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English offer below] Biuro Sulma Real Estate zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem na wynajem doskonale zaprojektowany, o przemyślanym układzie i wykorzystanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Benedykta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 790 zł27 m² 66,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia lokal przy ul. Św. Benedykta 9 *piętro 3 *powierzchnia 27 m2 *ogrzewanie centralne *kilka kroków do parku, na bulwary wiślane, przystanku tramwajowego. *Niedaleko dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

657 685 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ulicy Karola Bunscha. W pobliżu znajdują się liczne sklepy (ch atut), punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

568 383 zł46 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokutyńskiego

Dębniki,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o podwyższonym standardzie znajdującą się w nowoczesnym budynku z 2022 r. położonym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydlówka

Mateczny,Kraków

826 650 zł43 m² 19 278,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji | brak podatku pcc | cena Z rabatem 18%! nowoczesna inwestycja W doskonałej lokalizacji - mateczny dwa pokoje + gabinet | balkon 18,84 M2 | smart home N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Płaszów,Kraków

690 000 zł45 m² 15 231,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Мы также говорим на русском! Ul. Krzywda - Podgórze obok ul. Kuklińskiego, ul. Lipska oraz ul. Gromadzka vibehome z radością oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie.