dowolna

Mieszkania nad rzeką Kraków - Na sprzedaż i na wynajem

678 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

678 ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-15

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania z tarasem, od strony zielonego dziedzińca, położonego w nowym kompleksie apartamentowców, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,73 m² 19 030,77 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł44,18 m² 17 406,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 44,18 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 44,18 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 719 000 zł81,90 m² 20 989,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1864

Mieszkanie 4-pokojowe | 81,90 m | taras 15 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie w stanie do remontu o powierzchni użytkowej 81,90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 990 zł42 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Posh Property zaprasza na prezentację eleganckiego mieszkania o powierzchni 42 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy w Krakowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,51 m² 7 319,76 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

SUTERENA ZE STATUSEM LOKALU MIESZKALNEGO NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,53m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł42,98 m² 16 728,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do odbioru mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Piaszczystej w dzielnicy krowodrza/prądnik Biały w Krakowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

781 830 zł37,23 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

homfi prezentuje Państwu ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego funkcjonującego w ramach aparthotelu- lwowska 1. Oferta dotyczy lokalu numer 10 wraz z miejscem postojowym numer 13.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 420 zł65,80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł51,90 m² 15 221,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

English below Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 45,51 m2 przy Ulicy Władysława Łokietka, na terenie Krowodrzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, jasne, przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 22 m2, zlokalizowane przy samej Rudawie. Idealne miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek (tereny spacerowe Rudawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 053 zł63,57 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 63,57 m , zlokalizowanego przy ul. Mistrzejowickiej 53a.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł38,02 m² 21 041,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38m2 w kameralnym apartamentowcu, znajdującej się w dzielnicy Krowodrza, przy ulicy Kawiory.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł74 m² 21 081,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Trzy apartamenty w pełni wyposażone o powierzchni 74m2, ul. gen. Tadeusza Kościuszki / w sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych. Apartamenty w Księdze Wieczystej włącznie z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 934 zł63,03 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Wiosenna wyprzedaż - szczegóły zadzwoń! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł88 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 88m2 na kameralnym nowym osiedlmy przy ul. Piotra Borowego w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 119 zł65,27 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do nowej inwestycji mieszkaniowej w Krakowie przy ul. Wrobela 77. Nie jest to znane z okolicznych osiedli betonowe blokowisko, ale niewielka inwestycja położona wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł50,09 m² 15 372,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Мы также говорим на русском! ul. Gabrieli Zapolskiej, bronowice, kraków. Obok ulice: armii Krajowej, bronowicka, stańczyka, wesele atuty nieruchomości: piętro I wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wykończonego o powierzchni 37,80 m2 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł58,89 m² 16 114,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł39,87 m² 24 454,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż luksusowy apartament z ogródkiem ul. Masarska, kraków (kazimierz) Cena mieszkania 975000 pln Czynsz administracyjny ok. 630 pln Miejsce postojowe w garażu podziemnym (opcjonalnie):.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie o powierzchni 37m2 przy ul. Oboźnej w dzielnicy Krowodrza. Dostęp do miejsc parkingowych za szlabanem na terenie budynku. Lokalizacja I komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł60 m² 15 831,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Skwer Harmonia. Urządzone mieszkanie. Gotowe do zamieszkania. Bez podatku pcc! Możesz jako pierwszy zamieszkać w świeżo wykończonym i urządzanym mieszkaniu, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł71,30 m² 12 201,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | Zacisze Bielany, ul. Księcia Józefa | 71,30 m Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 000 zł94,56 m² 9 792,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: koniec roku 2025 Powierzchnia użytkowa: 94,56 m2 Cena promocyjna: 925.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł56,67 m² 14 628,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w niskim, 4 piętrowym bloku, położone na 2. piętrze, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe położone w atrakcyjnej części Krakowa Podgórze, przy ul. Kącik, w bezpośrednim sąsiedztwie Plac Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 260 zł40,45 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa - Wyjątkowa inwestycja willi miejskich - klucze do odbioru! zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł45 m² 19 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej 66 w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł76 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 76 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Dom Hetmański na krakowskich Grzegórzkach. Mieszkanie bardzo ciche usytuowane od.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł73 m² 16 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Krakowa. Nieruchomość zlokalizowana w rejonie ulicy Zwierzynieckiej, placu Kossaka.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł47,52 m² 14 499,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

2 pokoje / ul. Krasińskiego / przy Jubilacie / Wawel / wysoki parter / balkon / inwestycyjne Układ i powierzchnia: - 2 pokoje z aneksem kuchennym; - 47,52 m powierzchni; - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł47,30 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone na parterze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2012 roku, przy ul. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł39,20 m² 20 867,35 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nieruchomość: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,2 m , zlokalizowane na 3. piętrze w inwestycji Wiślane Tarasy przy ul. Grzegórzeckiej 67C. Układ mieszkania: przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł43 m² 17 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, z balkonem przy ulicy Karola Bunscha, ruczaj/dębniki. Budynek z 2022 roku, nowoczesna architektura, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 020 zł71,15 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 71,15 m w wyjątkowej lokalizacji w inwestycji River Park Tetmajera przy ul. Truszkowskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Smart Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Młyńska, dzielnica Olsza. Mieszkanie znajduje się na I pietrze niskiego IV piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł98,25 m² 14 239,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaproponować 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni użytkowej 98,25 m , zlokalizowane w zadbanej kamienicy przy ul. Krowoderskiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

922 676 zł46,18 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu inwestycyjnego położonego na najwyższym, VI piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Halickiej w jednej z najbardziej pożądanych części.