dowolna

Mieszkania nad jeziorem Kraków - Lista z ogłoszeniami

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

674 228 zł44 m² 15 199 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez Prowizji | Gotowe Mieszkania | Osobna Kuchnia | Ekspozycja południowa | Cena do negocjacji Nie musisz wyprowadzać się na skraj Krakowa, w mojej ofercie znajdziesz mieszkania, na które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowa

Rybitwy,Kraków

572 912 zł46 m² 12 398 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej, atrakcyjnej inwestycji, znajdującej się w dzielnicy Podgórze w rejonie Rybitwy - Północ w miejscu z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzyńskiego

Mydlniki,Kraków

774 900 zł60 m² 12 915 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestrzeń, światło i klimat - mieszkanie z antresolą, które od razu pokochasz Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie - właśnie je znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

889 890 zł60 m² 14 831,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w Krakowie, które jest po prostu wygodne na co dzień i ma światło, którego nie zjada sąsiedni blok, to warto spojrzeć na ten układ. Mieszkanie - 3 pokoje, 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wadowicka

Mateczny,Kraków

1 079 000 zł60 m² 17 930 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz nowego miejsca dla Ciebie, w którym poczujesz się wyjątkowo, to ta alternatywa jest dla ciebie - Wymarzone miejsce do życia przestrzeń, zieleń i harmonia w sercu Krakowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

719 999 zł54 m² 13 316 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: ul. Republiki Korczakowskiej. Obok ul. Teligi, ul. Wielicka. Dzielnica: bieżanów - Prokocim. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, z dwoma balkonami w inwestycji "start city",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bulwarowa

Nowa Huta,Kraków

899 000 zł54 m² 16 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie, w nowoczesnym trzy piętrowym bloku z 2015 roku, przy ul. Bulwarowej w dzielnicy Nowa Huta. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grzegórzki,Kraków

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! [eng Below] zamieszkaj W prestiżowej inwestycji noho mogilska młyny! Z przyjemnością prezentujemy dostępne od zaraz, nowoczesne i wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w zielonej i spokojnej części Podgórza, przy ulicy Lipskiej, w rejonie Małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

1 039 000 zł58 m² 17 913,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 58 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Dąbie / Grzegórzki. Lokal mieszkalny będzie gotowy do odbioru w listopadzie 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

925 888 zł68 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

1 089 900 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

999 000 zł62 m² 16 035,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są miejsca w Krakowie, w których miasto spotyka się z naturą i właśnie w takim miejscu znajduje się to mieszkanie! Ulica Pychowicka, bezpośrednie sąsiedztwo malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

690 000 zł52 m² 13 185,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Мы также говорим на русском! ul. Telimeny, bieżanów-Prokocim, kraków. Obok ulica: bieżanowska, ćwiklińskiej, jerzmanowskiego, mała Góra vibe home oferuje niezwykle przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

710 000 zł51 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc mieszkanie sprzedawane na zasadzie cesji praw. Do sprzedania oferuję mieszkanie w ostatnim etapie inwestycji w północno-wschodniej części miasta - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Teatralne

Teatralne,Kraków

799 000 zł58 m² 13 876,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni bliskiej 58m2 znajdujące się w świetnie skomunikowane części Krakowskiej Nowej-Huty. Lokalizacja: osiedle Teatralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaszowska

Płaszów,Kraków

788 000 zł51 m² 15 582,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 3. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na kameralnym, zamkniętym osiedlu (dwa budynki, zieleń).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strumienna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

715 000 zł41 m² 17 439 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu ustawne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garderobą przy ul. Strumiennej w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie ma 41m i jest zlokalizowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

795 000 zł65 m² 12 230,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Perkuna w krakowskich Mistrzejowicach. Lokal położony jest na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Mistrzejowice,Kraków

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Ostatnie mieszkanie o tym układzie - 3 piętro Do sprzedania oferuję mieszkanie w ostatnim etapie inwestycji w północno-wschodniej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

958 684 zł69 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

999 000 zł64 m² 15 732,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Мы также говорим на русском! oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej :) ul. Rydlówka, podgórze, kraków. Obok ulica: wadowicka, kobierzyńska, brożka, kamieńskiego, zakopianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łagiewniki,Kraków

1 041 999 zł70 m² 14 900,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Migdałowa

Wola Justowska,Kraków

1 825 000 zł91 m² 19 984,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Gotowe, bez prowizji i bez pcc - luksus w prestiżowej Woli Justowskiej Nowe mieszkanie z ogrodem | 91,32 m | ogród 125 m | kameralna inwestycja Jeśli szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 489 970 zł138 m² 10 796,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łagiewniki,Kraków

1 511 555 zł107 m² 14 100,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 40,29 m , usytuowanego przy ulicy Glinianej nad Zalewem Bagry. Apartament składa się: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Libera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 022 385 zł52 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w budynku zaprojektowanym z dbałością o każdy detal, położony w świetnej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Złocień,Kraków

696 318 zł57 m² 12 152,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipska

Płaszów,Kraków

651 282 zł47 m² 13 798 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * gotowe do odbioru! Klucze na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

895 000 zł44 m² 20 340,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie bezpośrednio. Mieszkanie znajduje sie na osiedlu Bagry Park w Krakowie. Apartametowiec pochodzi z 2016 roku. Mieszkanie ma powierzchnie 44 m . Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Emaus

Wola Justowska,Kraków

3 139 999 zł126 m² 24 920,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowy apartament z dużym ogrodem w kameralnej inwestycji - Wola Justowska 126 m | 4 pokoje | ogród 180 m | parter | ekspozycja południowo-zachodnia Są miejsca, w których od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43m2, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2022 roku przy ulicy Karola Bunscha. W pobliżu znajdują się liczne sklepy (ch atut), punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

3 200 zł57 m² 55,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Pychowickiej, rejon Ruczaj/Zakrzówek. Mieszkanie o pow. 56 m2 znajduje się na 1 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

711 220 zł33 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w budynku o niskiej zabudowie przy ul. Anny Libera w Krakowie. Idealne na start lub pod inwestycję. Najważniejsze atuty: 2 pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworska

Dębniki,Kraków

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament na wynajem w dzielnicy Podgórze przy ulicy Dworskiej. Lokalizacja: lokalizacja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Branice,Kraków

599 000 zł51 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji | od dewelopera Prezentujemy do zakupu nieruchomość na kameralnym, nowoczesnym osiedlu mieszkań oraz domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane przy ul. Tokarzewskiego nieopodal.