dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

760 000 zł48 m² 15 735 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja i budynek: położenie na II piętrze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sukiennicza

Wawel,Kraków

6 000 zł60 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w Kompleksie Angel Wawel przy ul.Sukienniczej w centrum Krakowa. Budynek I okolica: kraków, ul.Sukiennicza Apartamentowiec Angel Wawel z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kazimierz,Kraków

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Placu Wolnica - wysoki standard i wyjątkowy klimat Kazimierza Biuro Nieruchomości aprest oferuje do wynajęcia mieszkanie położone w sercu krakowskiego Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem stylowy 3 pokojowy apartament położony w inwestycji Kościuszki 39 w dzielnicy Salwator. Lokalizacja: salwator to miejsce, które sprawia, że wszędzie jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcie bardzo przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66m2 - przy ul. Białoprądnickiej (dzielnica Prądnik Biały). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stradomska

Kazimierz,Kraków

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy apartament do wynajęcia przy ulicy Stradomskiej 14a w dzielnicy Stare Miasto. - pow. 43 m2 - taras - salon z aneksem - sypialnia - łazienka - piętro 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 550 000 zł121 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży , dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wykończony w wysokim standardzie. Opis apartamentu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zabłocie,Kraków

4 900 zł65 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mb Estates z przyjemnością oferuje Państwu do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 65 m2, położony w prestiżowej dzielnicy Krakowa Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bronowice Małe,Kraków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia ul. Wizjonerów, bronowice, kraków Dostępne od zaraz mb Estates Zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania o pow. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

829 999 zł37 m² 22 311,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Siewnej 2a w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37,2 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

2 600 zł57 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku przy ul. Pychowickiej zaledwie 150 metrów od Zalewu Zakrzówek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne,trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 znajdujące się przy ulicy prof. Marka Stachowskiego w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meiera

Górka Narodowa,Kraków

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 48,87 m2 w świetnie rozwijającej się części Krakowa dzielnicy Górka Narodowa. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonego Prądnika

Prądnik Czerwony,Kraków

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odkryj komfort życia w nowoczesnym, w pełni umeblowanym mieszkaniu na ul. Czerwonego Prądnika 8 w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 2. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

798 000 zł65 m² 12 276,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwustronne 3-pokoje w idealnym stanie! Garaż! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju w sąsiedztwie Lasu Borkowskiego. Najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

980 000 zł72 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie, przy ul. Armii Krajowej nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne, zadbane i bardzo jasne, 3 pokojowe mieszkanie, na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grzegórzki,Kraków

830 000 zł49 m² 16 938,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji krakowa ul.CHODKIEWICZA. Mieszkanie ma powierzchnię 49m2, znajduję się na III piętrze w IV piętrowej piękne wyremontowanejj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

883 000 zł52 m² 16 867,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe wykończone na kameralnym zamkniętym osiedlu o powierzchni 52,35 m2 z 2,46m2 balkonem, znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gertrudy

Stare Miasto,Kraków

15 900 zł131 m² 121,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe klimatyzowane 4 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami I 2 balkonami W prestiżowej kamienicy Z windą przy ul. ŚW. Gertrudy, dzielnica stare miasto. W pobliżu wawel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Krowodrza,Kraków

729 000 zł42 m² 17 511 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 41,63 m2 w kamienicy z lat 40tych, 3 piętro, bez windy Front kamienicy i klatka schodowa remontowana ok 5 lat temu. W skład mieszkania wchodzą: 2 osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe 54 m z klimatyzacją | duży taras | Vermelo | m. postojowe Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszanicka

Olszanica,Kraków

2 500 zł46 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Olszanickiej, w spokojnej i zielonej części Krakowa Olszanicy, w sąsiedztwie Woli Justowskiej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowskiego

Salwator,Kraków

1 080 000 zł54 m² 19 926,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie salwator, ul. Bolesława komorowskiego kamienica ok. 1950 roku, 100 M od wisły lokalizacja: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować stylowe, klimatyczne mieszkanie z antresolą i balkonem, zlokalizowane na kameralnym Osiedlu Nad Stawem przy ul. Krzywda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Górka Narodowa,Kraków

1 006 000 zł65 m² 15 476,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w dzielnicy Prądnik Biały w Kraków. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 830 000 zł72 m² 25 416,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy luksusowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni 72 m , zlokalizowany przy ul. Grzegórzeckiej 79a/24 (31-559 Kraków), w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy komfortowe, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego, czteropiętrowego budynku w spokojnej części Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławkowska

Stare Miasto,Kraków

10 000 zł80 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem luksusowy apartament przy Rynku Głównym - ul. Sławkowska. Nieruchomość: piętro 1/3,pow. 80 m2,salon z aneksem kuchennym,sypialnia nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Gertrudy

Wysokie,Kraków

698 560 zł22 m² 31 752,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży designerskiego mieszkania w samym sercu Krakowa, przy ul. św. Gertrudy. To unikalna propozycja dla inwestorów poszukujących wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dębniki,Kraków

2 100 zł51 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Мы также говорим на русском! Vibe Home ma przyjemność przedstawić Państwu urządzone, przytulne i niezwykle praktyczne, dwupokojowe mieszkanie na ul. Chmieleniec - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czyżyny przy ul. Lema 19, w cenie 4500 zł. Możliwośc domeblowania opis mieszkania: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

1 280 000 zł83 m² 15 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

please scroll down for english version. Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,97m2 zlokalizowane na I piętrze budynku na os. Bohaterów Września na inwestycji Piasta Towers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Ugorek,Kraków

575 000 zł37 m² 15 540,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie przy ul. Meissnera. Lokal posiada bardzo praktyczny układ i składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Biały,Kraków

550 000 zł29 m² 18 777,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażoną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 29,29 m , zlokalizowaną na nowoczesnym osiedlu Casa Feliz przy ul. Żabiniec w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

980 000 zł52 m² 18 673,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe (52.48m2) mieszkanie, wykończone, znajdujące się na nowym osiedlu przy ul. Jerozolimskiej w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Oferowane mieszkanie o powierzchni 52,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dwernickiego

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Gen. Dwernickiego na Grzegórzkach (wesoła) english version below lokalizacja Dzielnica: wesoła Ulica: dwernickiego Przystanek: hala Targowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Kraków

17 000 zł207 m² 82,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

The Partners ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkowy, ponad 200 metrowy luksusowy apartament zlokalizowany w zabytkowej XIX wiecznej kamienicy przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Akademickie

Czyżyny,Kraków

2 750 zł63 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czyżyny na osiedlu Akademickim w w cenie 2750 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jego metraż liczy 63 m2 na co składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bosaków

Olsza,Kraków

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 37m2 przy ulicy Bosaków (olsza). Mieszkanie po generalnym remoncie znajduje się na 2.piętrze bloku z 2 windami. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Bronowice Małe,Kraków

350 000 zł24 m² 14 699,70 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży prezntujemy, przytulne mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) położone w przyziemiu kameralnego budynku. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania od zaraz Idealny.