dowolna

Luksusowe mieszkania Kraków - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 842 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 842 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

679 000 zł63 m² 10 855,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Victoria Estate prezentuje bardzo słoneczne, ustawne i gustownie wykończone mieszkanie przy ul. Aleksandry. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliczna

Grzegórzki,Kraków

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2 pokojowe z balkonem - grzegórzki/dąbie! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na VI piętrze budynku mieszkalnego przy ulicy Ślicznej - Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

2 450 zł29 m² 84,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca. Kawalerka zlokalizowana przy ulicy Rydlówka - obok Ronda Matecznego, przy stadionie Garbarni. Mieszkanie w pełni wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty elektryczne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

710 000 zł54 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***nowa oferta na rynku*** Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 54,20 m2 + 20 m2 piwnica. Mieszkanie składa się z: * Dużego salonu z aneksem kuchennym z dwoma oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od 1 lipca kawalerkę przy ul.Grzegórzeckiej, inwestycja "Wiślane Tarasy 2.0". Unikatowa inwestycja położona w znakomitej lokalizacji: bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice przy ul. Rydla w cenie 3300 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, jego metraż liczy 58 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 53mkw znajduje się na wysokim parterze około 20-letniego budynku na Ruczaju przy ul.Raciborskiej. Składa się z 2 sypialni, pokoju dziennego z kuchnią, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mitery

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 150 000 zł75 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami usytuowane w cichej części Starego Podgórza. Ciekawa propozycja dla rodzin, chcących cieszyć się wszelkimi udogodnieniami dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

825 000 zł60 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z narożnym balkonem przy parku. Garaż i komórka! Zespół Annderson przedstawia atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju. Budynek jest położony w ostatniej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: nieruchomość pod wynajem na Klinach, osiedle pod Fortem. Mieszkanie o powierzchni 52m2 , salon z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką oraz garderobą. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum C

Centrum C,Kraków

542 700 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w ścisłym centrum Nowej Huty - oś.Centrum C. 50,25m2 składające się z w pełni wyposażonego salonu, sypialni,garderoby, osobnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

1 480 000 zł74 m² 19 873,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro atm-home oferuje na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Krowodrza, przy ul. Kazimierza Wielkiego (przy skrzyżowaniu z ul. Kijowską). Spełni ono oczekiwania tych, którzy szukają mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kliny,Kraków

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, piękne, w pełni urządzone, dostępne od zaraz mieszkanie 2-pokojowe z 10 m2 balkonem. Nieruchomość znajduje się na 3 i ostatnim piętrze w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

840 000 zł53 m² 15 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

** znakomita lokalizacja krakowa! idealne do inwestycji lub dla rodziny! komfortowe, ciche 2 - pokojowe mieszkanie - Z miejscem postojowym W garażu podziemnym - W nowym budownictwie - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

1 650 zł29 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w dzielnicy Krowodrza przy ul. Królewskiej w bloku w cenie 1650 zł. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 29 m2 na co składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia przytulne mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

580 000 zł47 m² 12 282,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem, wykończone. Idealne dla rodziny z dziećmi lub na wynajem. Mieszkanie usytuowane jest niedaleko nowo budowanej trasy Łagiewnickiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mochnackiego

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

943 800 zł73 m² 12 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowy apartament z tarasem usytuowany na 3 i 4 piętrze w 4-piętrowym kameralnym bloku z windą. Nowoczesny budynek został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ruczaj,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od sierpnia przytulne mieszkanie zlokalizowane w południowej części Krakowa. Lokalizacja: nieruchomość położona jest na Ruczaju, jednej z najbardziej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w dzielnicy Ruczaj idealne dla pary lub singla. Apartament: mieszkanie położone jest na 2 piętrze 5-cio piętrowego apartamentowca. Na 36m2 nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

569 000 zł33 m² 17 046,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Prezentowane mieszkanie (j-3-3) o powierzchni 33,38 m2 - pokój z aneksem kuchennym, przedpokój oraz łazienka. 3 piętro!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

660 000 zł71 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie spełnia założenia pod kredyt 2% Przyszli właściciele tej nieruchomości będą mogli się cieszyć urokliwymi okolicami, lasami i łąkami, oraz przestrzenią za oknami mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały przy ul. Stefana Banacha w cenie 2900 zł. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, jego metraż liczy 36 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję nowe, nieużytkowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w Krakowie przy ulicy Czeczów. Opis Lokalizacja: kraków, prokocim, ul. Czeczów Powierzchnia: 52m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stachowskiego

Grzegórzki,Kraków

6 500 zł57 m² 114,04 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje mieszkanie w najbardziej pożądanej inwestycji z 2019 ,pianissimo' przy ul. prof. Marka Stachowskiego 4 w dzielnicy Grzegórzki. Rozkład I opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

390 000 zł32 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje jednopokojowe mieszkanie o pow. 32 m2 z loggią - Kraków, bronowice - ulica Gabrieli Zapolskiej status własności - udział w budynku ze wskazaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Dąbie

Dąbie,Kraków

1 999 zł25 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: po generalnym remoncie studio kawalerka położona w dzielnicy Grzegórzki - Dąbie przy ulicy Widok. Mieszkanie znajduję się na pierwszej kondygnacji , a jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bożego Ciała

Kazimierz,Kraków

2 077 000 zł92 m² 22 491 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Kraków, kazimierz Oferuję do zakupu piękny 5pokojowy apartament, z możliwością dokupienia sąsiedniego apartamentu o pow. ponad 50m2. Całość wykończona pod klucz do wejścia/wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sodowa

Pychowice,Kraków

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę klimatyzowane mieszkanie dwupoziomowe 4 pokojowe o powierzchni 67 m2, znajdujące się przy ulicy Sodowej w Krakowie (dzielnica Pychowice). Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożego Ciała

Kazimierz,Kraków

1 165 000 zł50 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kraków, kazimierz Oferuję do zakupu piękny 3pokojowy apartament, z możliwością dokupienia sąsiedniego apartamentu .Całość wykończona pod klucz W WYSOKIM STANDARDZIE W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pychowicka

Ruczaj,Kraków

5 999 zł119 m² 50,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

English version below. We speak English. Ruczaj, kapelanka, pychowicka, grota Roweckiego., Norymberska Emmerson prezentuje: LOKALIZACJA: Budynek położony w okolicach ul. Kapelanka, pychowicka, brożka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie dwupoziomowe 2 pokojowe - Bronowice! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na III-piętrze IV piętrowego bloku przy ul. Radzikowskiego - Bronowice. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bez pośredników mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze 9-cio piętrowego bloku w Krakowie przy ul. Mazowieckiej. Budynek znajduje się w doskonałej, spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia 2-pokojowe komfortowe mieszkanie na 7 piętrze z dwoma windami, w pobliżu Alei Pokoju i Fabryczna Office Park. Lokalizacja: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

890 000 zł59 m² 15 161,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Neruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż twzypokojowe mieszkanie, które znajduje się przy ulicy Bagrowej w pięknej okolice. Neruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson oferuje Państwu do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Wrocławska. Apartament ma powierzchnię 25 m2 i znajduje się na II piętrze. Składa się z kuchni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

399 000 zł21 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie o pow. 21m2 z balkonem znajdujące się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z lat 70 XX wieku. -świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grzegórzki

Grzegórzki,Kraków

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowany apartament w inwestycji "wiślane Tarasy ". Blisko Centrum handlowe - Galeria Kazimierz, alma, bulwary Wiślane. Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu Rondo Grzegórzeckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norymberska

Ruczaj,Kraków

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie przy ulicy Norymberskiej - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze II - poziomowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borelowskiego-Lelewela

Salwator,Kraków

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia odświeżone mieszkanie, składające się z pokoju oraz oddzielnej kuchni przy ul. Lelewela (równoległa do ul. Kościuszki) w cenie 2000 złotych. Mieszkanie: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja lokalizacja: podgórze, ul. Zabłocie Blok zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu - inwestycja z 2016 r. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w siedmiopiętrowym bloku.