dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Krowodrza

523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwcaprzytulne trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Kazimierza Wielkiego w pobliżu biurowca Biprostal. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 600 zł42 m² 85,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem nowe 2-pokojowe mieszkanie Z klimatyzacją I tarasem cieszyńska 9 opis ogólny Na wynajem komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

846 900 zł42 m² 20 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie wrocławska 53, kraków Nowa V Dzielnica | 42.3m | Balkon | Klimatyzacja | Gotowe od zaraz Na sprzedaż oferujemy świeżo wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

740 000 zł44 m² 16 898,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Krowodrza, ul. Wybickiego Komfortowe 2 mieszkanie o pow. 43m2 położone na 5 piętrze 7 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Żabiniec 101 w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 44 m2, 2 pokoje, ul. Mazowiecka, aleja Kijowska w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie idealne dla studiujących/pracujących. Najem bez dzieci i bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w centrum Krakowa - ul. Łokietka 5 (w okolicy ul. Wrocławskiej). Mieszkanie składa się z 1 dużego pokoju, osobnej kuchni, dużej łazienki oraz balkonu. Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Krowodrza,Kraków

735 000 zł46 m² 15 874,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Właściciel sprzeda mieszkanie znajdujące się w bloku przy ulicy Litewskiej. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony duży pokój kierunek południowo-zachodni. Pokój mniejszy oraz oddzielna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 metrów kwadratowych położonym na ul. Wrocławska 53L (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelechowskiego

Krowodrza,Kraków

620 000 zł38 m² 16 445,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37,3 m , zlokalizowana na 1. piętrze kameralnego, ceglanego budynku z lat 60. Mieszkanie idealne zarówno na start, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł54 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji - bardzo blisko parku krakowskiego N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 53,58 m2 zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

1 180 000 zł72 m² 16 275,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O wysokim potencjale aranżacyjnym. Modernistyczna kamienica przy ul. Lea. W pobliżu ul. Urzędnicza I park krakowski, urokliwa stara krowodrza. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solskiego

Krowodrza,Kraków

910 000 zł59 m² 15 423,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 58,83 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze budynku z 2013 roku, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza,Kraków

989 568 zł44 m² 22 623,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny budynek apartamentowy integruje funkcje mieszkalne i usługowe, a całość dopełniają najwyższej jakości, wyjątkowe części wspólne dedykowane mieszkańcom. Ta inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

2 509 144 zł148 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc domy Z ogrodem Z widokiem na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

5 000 zł71 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Na wynajem: przestronne 4-pokojowe mieszkanie - ul. Wrocławska 53e, kraków Lokalizacja: osiedle Nowa 5 Dzielnica, ul. Wrocławska 53e Opis nieruchomości: do wynajęcia komfortowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Fieldorfa- nila english version below lokalizacja Dzielnica: krowodrza Ulica: fieldorfa- nila Przystanek: krowodrza Górka p+r W pobliżu: komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

2 308 825 zł137 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 091 zł18 m² 114,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z wyjściem na ogród - gotowa do zamieszkania Do wynajęcia funkcjonalna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 18 m , zlokalizowana w dobrze skomunikowanej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Krowodrza,Kraków

1 050 000 zł47 m² 22 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Stylowy apartament z antresolą w sercu Krakowa Krowodrza Na sprzedaż wyjątkowy nowo wybudowany apartament o powierzchni 46,7 oraz 21,88 m antresoli), zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

966 001 zł46 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

1 337 701 zł64 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estetes prezentuje do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji przy ul. Cieszyńskiej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Krowodrza,Kraków

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe mieszkanie Z widokiem na kopiec kościuszki 66,60 m | dla wymagającego klienta | prestiżowa lokalizacja Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Kraków, ul. Przybyszewskiego Powierzchnia 44 m . Dwa pokoje. Piętro 1. Budynek z windą. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

1 234 035 zł64 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze zadbanego budynku w doskonałej lokalizacji Kraków, krowodrza. Opis nieruchomości: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

1 198 196 zł56 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta - idealna pod inwestycję pilna sprzedaż - cena do negocjacji trzypokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - kraków krowodrza / prądnik biały Agencja i Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krowodrza,Kraków

2 999 zł48 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, znajdujące się na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego w inwestycji ozon przy ulicy Stefana Banacha 57a w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

647 000 zł40 m² 16 058,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z osobną kuchnią 32m2 - ul. Fieldorfa-Nila Opis nieruchomości: do wynajęcia piękne nowoczesne mieszkanie jednopokojowe z oddzielną jasną kuchnią o powierzchni 32 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Krowodrza,Kraków

570 000 zł22 m² 25 909,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

MB Estates prezentuje kompaktowy apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji New York Residence. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej kawalerki eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

2 306 222 zł110 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Krowodrza,Kraków

959 000 zł52 m² 18 442,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje Z balkonem! świetna lokalizacja! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Smoluchowskiego, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Krowodrza,Kraków

793 842 zł49 m² 16 217,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Kraków-Krowodrza Termin realizacji: gotowe Przytulne i ustawne mieszkanie.