dowolna

Mieszkania Kraków Osiedle Krowodrza

517 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

517 ogłoszeń

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od Zaraz! Do wynajęcia przytulna kawalerka znajdująca się przy ul. Juliusza Lea 16a w Krakowie. Kawalerka jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia sie. Czynsz administracyjny plus.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie typu studio ul. Wrocławska / Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł37,80 m² 21 164,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Lofty Lubelska [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł89 m² 17 640,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Mieszkanie 89 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 570 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 89 m Piętro: drugie piętro w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2, położone przy ulicy Gramatyka w Krakowie. Mieszkanie składa się z:salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 047 zł41,04 m² 22 199 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł83,10 m² 15 523,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

3 pokoje, osobna kuchnia! blisko centrum! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Mazowieckiej, dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 017 363 zł45,42 m² 22 399 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Racławickiej. o powierzchni 35 m2, w dzielnicy Krowodrza. Zostań pierwszym najemcą! budynek I lokalizacja: budynek: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł83 m² 19 012,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji "kamienice Herbowe" przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 zł27 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe studio Z ogrodem zimowym - stara krowodrza Wolne od zaraz | Klimatyzacja | 100m od Parku Krakowskiego Szukasz prestiżowego miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z energią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 306 222 zł109,82 m² 21 000,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50,58 m² 67,22 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować bardzo słoneczne, dwustronne mieszkanie na wynajem o powierzchni ponad 50 m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł33 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Lea 16a. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w budynku wielorodzinnym z windą. Lokal jest wygodny i funkcjonalny, idealny dla jednej osoby lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł81 m² 17 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zamieszkaj komfortowo w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa lub zainwestuj w nieruchomość o wysokim potencjale. Lokalizacja Krowodrza | ul. Poznańska Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47,80 m² 19 665,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Krowodrza - ulica gramatyka. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 / 10 / 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, urokliwe mieszkanie, położone przy ulicy Wrocławskiej w inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 67m Kraków, krowodrza ul. Czarnowiejska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Czarnowiejska Cena: 2900 zł miesięcznie + czynsz administracyjny ok. 900 zł + prąd i gaz wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bronowickiej Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.

Szczegóły ogłoszenia

1 786 000 zł68,71 m² 25 993 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie gotowe do końca roku. Blisko ul. Czarnowiejskiej w wysokim standardzie, wraz z pełnym wyposażeniem, agd i klimatyzacją. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 560 zł55,24 m² 16 447,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkania z Garażem ulica Szarotki w Krakowie zapraszamy do zapoznania się z oferta nowoczesnych, komfotrtowych mieszkań położonych przy ulicy Szarotki w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

814 900 zł56,14 m² 14 515,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Krowodrza, ul. Czarnowiejska na przeciwko Akademii Górniczo-Hutniczej. Mieszkanie o powierzchni 54 m2, znajduje się na wysokim parterze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 980 zł88,11 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona. Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Piękne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,11 m2 z tarasem ok. 21 m2! Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł154 m² 48,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 154 m w Krakowie, krowodrza ul. Chopina Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Chopina Cena: 7500 (do negocjacji) Powierzchnia: 154 m Piętro: wysoki parter w kamienicy z 1930r.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł67,10 m² 17 138,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Kraków krowodrza/łobzów, ul. Sienkiewicza, królewska Proponujemy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 67,1 m2 położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy z lat 20-tych.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł64 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 64m2 z widokiem na tereny zielone w prestiżowym 6- piętrowym budynku z 2014 roku przy ul. Wrocławskiej 80.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku przy ul. Wrocławskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 401 zł26,51 m² 22 799 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 45 m przy ul. Piastowskiej przy Błoniach Krakowskich. Lokalizacja Apartament mieści się w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł76 m² 15 131,58 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 76 m , w dzielnicy Krowodrza w otoczeniu zieleni. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł26 m² 21 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem | 26 m | klimatyzacja | garaż | blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne, nowocześnie urządzone studio o powierzchni 26 m , położone przy ul. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poczuj się tutaj jak we własnym domu- oferta była chwilowo wstrzymana. Wraca na rynek najmu! Z ogromną przyjemnością oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 648 zł42,40 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Krowodrzy Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł66,61 m² 15 763,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak pcc i prowizji Leach & Lang Property Consultants przedstawia lokal na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji w sercu Krakowa. Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 66,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe, w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju, otwartej kuchni w pełni umeblowanej i wyposażonej, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł105 m² 18 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4-pokojowej jasnej i przestronnej nieruchomości na sprzedaż znajdującej się przy ul. Śląskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 958 zł32,34 m² 23 499 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Palacha 15 - Krowodrza- azory Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 40 metrowe na 3 piętrze w niskim bloku bez windy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w standardzie ikea. Dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł53 m² 16 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4 piętrze. Nieruchomość obecnie funkcjonuje jako mieszkanie inwestycyjne na wynajem, dzięki czemu generuje.

Szczegóły ogłoszenia