dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

255 000 zł36 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 36 m2 mieszczące się na szóstym piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą, wybudowanym w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kingi

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nr oferty 1813. Kraków. Podgórze, ul. Św. Kingi. Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 37 m2 z dużą oddzielną kuchnią. Mieszkanie w bloku z ogrzewaniem centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Bonarka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kraków, ok. Ronda Matecznego, ul. Bonarka. Bardzo tanie mieszkanie! Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 28m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z ogrzewaniem gazowym. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł32 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia śliczne 1-pokojowe mieszkanie Z oddzielną jasną kuchnią W budynku Z 2013 roku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Płaszowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia śliczne 1-pokojowe mieszkanie Z aneksem kuchennym W budynku Z 2013 roku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze dwupiętrowej kameralnej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonarka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków, ok. Ronda Matecznego, ul. Bonarka. Bardzo tanie mieszkanie! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z ogrzewaniem elektrycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasickiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nr oferty 2280. Kraków. Podgórze, ul. Krasickiego, blisko Ronda Matecznego. Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 25 m2 w bloku z ogrzewaniem centralnym na 2p. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szuwarowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz wygodne mieszkanie przy ul. Szuwarowej. Mieszkanie jest jasne, zadbane, wyposażone (telewizor, odkurzacz, pralka, lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik elektryczny) i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Płaszów,Kraków

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, kuchni i korytarza, jest w pełni umeblowane i wyposażone (tj. 2 łóżka, mable, lodówka, pralka, telewizor, odkurzacz). Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji rejon ronda Matecznego Do sprzedania przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 56 m 2 , znajdujące się na 1 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piltza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Europejskim. Wysoki standard. Przestronne 3 pokoje, jadalnia, kuchnia i przedpokój. Dużym atutem mieszkania są dwa balkony- loggie. Zabudowane szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

549 000 zł75 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy z początków XX wieku, na Podgórzu. Ciąg pomieszczeń, których okna wychodzą na południe, obejmuje dwa pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kraków podgórze ul. Przemysłowa garden residence. Do wynajęcia nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 62m2, znajdujące się w kompleksie apartamentów Garden Residence w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Stare Podgórze,Kraków

108 000 zł18 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży kawalerka w kamienicy w rejonie ulicy śliskiej/kalwaryjskiej. Mieszkanie składa się z jednego pomieszczenia do własnej aranżacji. Usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O k A Z J A ! Sprzedam funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w Krakowie - Kurdwanów. Mieszkanie o powierzchni 37m2 usytuowane na 8 pietrze. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

300 000 zł42 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Starym Podgórzu. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1908 roku, w pobliżu Placu Bohaterów Getta. Na 42m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie na osiedlu Nowy Przewóz o pow. 55 m2 dzielnica podgórze Informacje podstawowe: liczba pokoi: 3 w tym dwa osobne i jeden połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwinowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł75 m² 30,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

An English description is available at the bottom of the Polish text. Apartamenty ludwinów; przy wiśle - 75m2, 3 pokoje! miejsce postojowe! dobra lokalizacja! lokalizacja/apartamentowiec Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stoigniewa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

150 000 zł35 m² 4 273,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokal lub mieszkanie- 35m2 na parterze (bez barier architektonicznych) wejście bezpośrednio z chodnika w 3 piętrowym budynku z 2006r.Lokal składa się z wydzielonej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Bohaterów Getta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

249 247 zł33 m² 7 624,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie położone w bliskiej odległości Placu Bohaterów Getta na krakowskim Starym Podgórzu. Mieszkanie : Położone na 2 ostatnim piętrze oficyny po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuklińskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świeżo odmalowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2. przy ul. Kuklińskiego. W niedalekim sąsiedztwie ch Tandeta, 3 przystanki od Krakowskiej Akademii, 10 min tramwajem od Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerka z osobną kuchnią w bardzo spokojnym miejscu Krakowa, niedaleko centrum. Polecam mieszkanie przy ul. Turka, na spokojnym, strzeżonym osiedlu kilkunastu bloków. Miejsce jest praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 200 zł32 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia śliczne 1-pokojowe mieszkanie Z oddzielną jasną kuchnią W budynku Z 2013 roku. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze dwupiętrowej kameralnej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| mieszkanie: 2 pokoje - salon z aneksem kuchennym, sypialnia + pokój/gabinet 2 łazienki - jedna z wejściem z sypialni (z wanną), druga ogólnodostępna od strony przedpokoju (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie jest na małym spokojnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Niedaleko przystanku z dobrą komunikacją do centrum, dwa przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Podgórze

Stare Podgórze,Kraków

450 000 zł84 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

| do sprzedaży bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie po remoncie, w rewelacyjnej lokalizacji, na Krakowskim Starym Podgórzu. Nowe okna, wyremontowana kuchnia i łazienka, odnowiony parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka w pobliżu Rynku Podgórskiego przy ul. Parkowej. Super lokalizacja! Na Kazimierz 10 min spacerem, świetna komunikacja, spokojna miła okolica. Widok na kopiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 300 zł32 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

255 500 zł35 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna Oferta do sprzedaży - Mieszkanie o powierzchni 35m2 zlokalizowane na wysokim parterze w kamienicy 4 kondygnacyjnej.Mieszkanie znajduję się w PODGÓRZU, przecznica od Ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

248 200 zł34 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34m2 zlokalizowane na wysokim parterze w kamienicy 4 kondygnacyjnej.Mieszkanie znajduję się w PODGÓRZU, 2 minuty do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Krakowa! Do wynajęcie mam nowiutkie, wyposażone i całkowicie umeblowane mieszkanie. Składa się ono z 2 pokoi (pierwszy: dla 1 osoby lub pary zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

425 000 zł63 m² 6 767,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w Krakowie, na osiedlu Kliny, przy ul. Komuny Paryskiej. Mieszkanie jest na drugim piętrze bloku wchodzącego w skład zamkniętego kompleksu dwóch bloków. Kompleks jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Stare Podgórze,Kraków

262 000 zł35 m² 7 485,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na wysokim parterze wyremontowanej kamienicy zlokalizowanej w Starym Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni 35,5m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia- nowoczesne Mieszkanie o powierzchni 62m2, znajdujące się w kompleksie apartamentów Garden Residence w Krakowie przy ulicy Przemysłowej w historycznej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

280 400 zł38 m² 7 398,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji w świetnej lokalizacji na Podgórzu. Oferowane mieszkanie o powierzchni 37,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

440 000 zł83 m² 5 273,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

| w sprzedaży bardzo słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie w bloku z 2000r. Poziom I: pokój dzienny, garderoba, schowek, łazienka, oddzielna kuchnia (ekspozycja południowa). Poziom II: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

419 667 zł67 m² 6 274 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Proponujemy Państwu rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem. Lokal o powierzchni 66,09 m2 znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cegielniana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

500 000 zł81 m² 6 191,95 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

mieszkanie po generalnym remoncie, częściowo umeblowane tj. szafy wnękowe, kuchnia, łazienka i wc. DO wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Starym Podgórzu Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1908 roku, w pobliżu Placu Bohaterów Getta. Na 42m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

239 768 zł34 m² 6 970 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie "pod klucz" o powierzchni 34,40m2. znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy (po generalnym remoncie) przy ul. Traugutta, na prawym brzegu Wisły (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

222 621 zł32 m² 6 970 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie "pod klucz" o powierzchni 31,94m2. znajdujące się na parterze kamienicy (po generalnym remoncie) przy ul. Traugutta, na prawym brzegu Wisły (dzielnica Podgórze).

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij