dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica XIII Podgórze

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płaszowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy: do wynajęcia nowe trzypokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem na zamkniętym kameralnym osiedlu przy ul. Płaszowskiej w dzielnicy Podgórze. Budynek: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefińska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

432 000 zł59 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Józefińskiej, stare Podgórze, o metrażu 59,2 m. Lokal mieszkalny usytuowany na 3 piętrze (oficyna) w 3 piętrowej kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Płaszów,Kraków

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Kameralne,chronione osiedle-ustawne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie na chronionym osiedlu w dzielnicy Płaszów. Z okien ładny widok na teren zielony, 2 pokoje, jasna kuchnia,łazienka, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kapelanka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

339 512 zł46 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze z balkonem o powierzchni 45,88 m2 w dzielnicy Pogórze, ekspozycja zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w wyjątkowym miejscu, tuż przy Bagrach. Doskonała propozycja dla osób ceniących sobie ciszę oraz spokój połączony z przystępną ceną. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lwowska

Stare Podgórze,Kraków

205 000 zł17 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stare Podgórze, okolica ul. Lwowska. Do sprzedania kawalerka o powierzchni 17 m2 mieszcząca się na 1 piętrze w kamienicy. Klatka wyremontowana, renowacja elewacji planowa na jesień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Płaszów,Kraków

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

95 000 zł16 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Krakowskie nieruchomości polecają! kawalerkę na starym podgórzu olokica ul.KALWARYJSKA/ ZAMOYSKIEGO- 16 M2 Kawalerka zlokalizowana na wysokim parterze na Starym Podgórzu w kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowa kawalerka w wyjątkowym miejscu, pomiędzy ulicami Nadwiślańską i Piwną, nieopodal Bulwarów Wiślanych, w samym sercu Krakowa w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kingi

Stare Podgórze,Kraków

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 28 m2 , Star podgórze okolica ul. Kingi i Limanowskiego. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w zadbanej kamienicy. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

265 000 zł31 m² 8 493,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Starym Podgórzu, okolica ul. Zamoyskiego. Mieszkanie 31,2 m2 mieści się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Składa się z dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefińska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

427 000 zł59 m² 7 212,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Józefińskiej, stare Podgórze, 59,2 m. Lokal mieszkalny usytuowany na 2 piętrze (oficyna) w 3 piętrowej kamienicy z okresu międzywojennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

299 000 zł49 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim 49 m2 Stare Podgórze w okolicy ul. Zamoyskiego/ Stroma Proponujemy Państwu mieszkanie, które powstało w wyniku adaptacji poddasza. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży klimatyczne mieszkanie położone przy ulicy Zakopiańskiej (podgórze) w Krakowie. Powierzchnia mieszkania wynoisi około 50 metrów kwadratowych. Na przestrzeń tą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Limanowskiego

Stare Podgórze,Kraków

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*** Okazja *** mieszkanie 28 m2 po generalnym remoncie/ Stare Podgórze. Proponujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 28 m2 po generalnym remoncie, który obejmował wymianę wszystkich instalacji, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

320 000 zł145 m² 2 206,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

* * * Okazja! Serdecznie Polecam * * * Do sprzedania poddasze z do własnej adaptacji / aranżacji! Powierzchnia całkowita poddasza 150 m2 - położone na 2 piętrze / 2-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do kupna fantastyczne mieszkanie o wysokim standardzie, usytuowane na 2 piętrze prestiżowego apartamentowca zlokalizowanego w historycznej części Starego Podgórza (zabłocie). "Garden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanckorońska

Stare Podgórze,Kraków

219 000 zł32 m² 6 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe idealne pod inwestycję/ Stare Podgórze okolica ul. Lanckorońska. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 mieści się na parterze w kamienicy dwu piętrowej. Okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 31 m2: cena 215000 zł brutto Mieszkanie (wysoki parter w budynku głównym z osobnym wejściem) zlokalizowane jest w zabytkowej i obecnie remontowanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

242 000 zł44 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Krakowskie nieruchomości polecają! mieszkanie na starym podgórzu okolica ul.KALWARYJSKA/ ZAMOYSKIEGO- 44 M2 Mieszkanie zlokalizowana na wysokim parterze na Starym Podgórzu w kamienicy z okresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Mieszczańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

598 000 zł81 m² 7 369,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w apartamentowcu w Krakowie, w dzielnicy Dębniki przy ulicy Mieszczańskiej o powierzchni 81m2 składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

273 966 zł42 m² 6 565,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzzchni 42 m2 znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy która przechodzi gruntowny remont. Budynek zlokalizowany jest przy spokojnej jednokierunkowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mamy na sprzedaż mieszkanie trzy poziomowe na Starym Podgórzu w okolicy ul. Krakusa i Józefińskiej. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 plus około 13 m2 poddasza zagospodarowanego na dodtakową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze ok ul. Rydlówka. W pobliżu ronda Matecznego Mieszkanie jest wykończone - do wstawienia meble kuchenne 0% prowizji oraz 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

133 000 zł38 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie pod inwestycje ul. Zamoyskiego/ Stare Podgórze. Mamy na sprzedaż mieszkanie pod inwestycje o powierzchni 38 m2, mieszczące się na parterze od strony dużego dziedzińca. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Stare Podgórze,Kraków

285 000 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 57 m2, podgórze okolica ul. Wielicka / Powstańców Ślasikch. Mieszkanie znajduje sie na I piętrze w kamienicy i składa się z : * dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kingi

Stare Podgórze,Kraków

1 050 zł22 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 22 m2 , Star podgórze okolica ul. Kingi i Limanowskiego. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w zadbanej kamienicy. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

7 500 zł127 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie/ lokal 127 m2, stare Podgórze w okolicy ul. Józefińskiej/ Węgierskiej. Mieszkanie idealnie sprawdzi się pod wynajem na kancelarię notarialną, gabinety usługowe. Ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

399 000 zł58 m² 6 927,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Starym Podgórzu, okolica ul. Zamoyskiego. Mieszkanie dwu poziomowe o powierzchni całkowitej 57,6 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 48,8 m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Płaszów,Kraków

1 050 zł35 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy ul. Agatowej: 2 oddzielne pokoje, widna oddzielna kuchnia Mieszkanie o pow. 35 m2 położone na os. Złocień (podgórze-Bieżanów) przy ul. Agatowej na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

311 300 zł53 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Starym Podgórzu, okolica ul. Zamoyskiego. Mieszkanie dwu poziomowe o powierzchni całkowitej 52,8 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 38,2 m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Firma simplerent oferuje do wynajęcia fantastyczne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze nowoczesnego apartamentowca Garden Residence, zlokalizowanego w cichym rejonie Starego Podgórza, blisko Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lanckorońska

Stare Podgórze,Kraków

127 000 zł18 m² 7 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Garsoniera idealna pod inwestycję/ Stare Podgórze okolica ul. Lanckorońska. Mieszkanie o powierzchni 18 m2 mieści się na parterze w kamienicy dwu piętrowej. Okna skierowane na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

294 000 zł46 m² 6 433,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Starym Podgórzu, okolica ul. Zamoyskiego. Mieszkanie dwu poziomowe o powierzchni całkowitej 45,7 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 36,4 m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krakusa

Stare Podgórze,Kraków

155 000 zł20 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy polecamy! zadbana garsoniera/ stare podgórze! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

665 000 zł95 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 95 m2/ Stare Podgórze okolica ul. Józefińskiej/ Węgierskiej. Apartament składa się z : * 3 pokoi * oddzielnej jasnej kuchni * łazienki * przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turecka

Stare Podgórze,Kraków

126 000 zł36 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 36,5 m2 ul. Turecka/ Stare Podgórze Mamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wodna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

243 000 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

ul. Wodna nowe dwupokojowe mieszkania o pow. 45 mkw w kameralnym 3 kondygnacyjnym budynku. Stan deweloperski,og. elektryczne. Brak czynszu! polecam Inwestycje Nieruchomości Wizyty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Turniejowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

880 000 zł160 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

ul. Turniejowa piękny w pełni wyposażony apartament o pow. 160 mkw z garażem - 5500 zł/mkw 3 piętro rok. 99/2000 r pustak ceramiczny 1 poziom 2 pok, łazienka z wc, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kingi

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie na Podgórzu przy cichej, spokojnej ulicy Św. Kingi. Lokalizacja ta gwarantuje bliskość Starego Miasta oraz dzięki licznym przystankom tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedwiośnie

Stare Podgórze,Kraków

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58 m2/ Stare podgorze okolica ul. Spiska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zadbanej ocieplonej kamienicy. Mieszkanie składa się z * dwóch.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica XIII Podgórze