dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica VI Bronowice

603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

603 ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

389 000 zł24 m² 16 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy! przytulna garsoniera na bronowicach! Mamy przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bronowickiej. Nieruchomość położona na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie w inwestycji Małe Błonia english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, zupełnie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł64 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować nowy luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 64 m2 z genialnym widokiem i 40 m2 tarasem w budynku położonym przy ulicy Stańczyka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 188 189 zł71,47 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł56,43 m² 19 758 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Bronowice | Salwator Tower | ul. Sołtysa Dytmara Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie z dużym tarasem, położone na 10. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 045 637 zł57,07 m² 18 322 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki uwaga promocja! tylko do 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25m2 na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł73,50 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bronowice Małe,Kraków

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.06, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 położone przy ulicy Radzikowskiego Miejsca postojowe dla mieszkańców, 2 balkony, świetny dojazd (stacja kolei aglomeracyjnej, węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł45,50 m² 14 263,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż | Mieszkanie z 2 balkonami | Bronowice - Kraków | 2025 r. Można uzyskać 2-pack ( polecimy wykonawcę) = wysoki dochód za 2 kawalerki z wynajmu. Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 391 zł57,07 m² 18 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł56,43 m² 19 758,99 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

WYJĄTKOWA OFERTA W WYJĄTKOWYM APARTAMENTOWCU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 246 zł26,64 m² 21 293,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,12 m² 16 616,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,12 m z dużym balkonem 16,47 m znajdujące się w Krakowie przy ul. Radzikowskiego, w dzielnicy Bronowice. English below Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł60,14 m² 16 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 60,14 m2 znajdujące się przy ulicy Conrada w Krakowie. Oferta przedstawia nieruchomość wykończoną pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 511 300 zł133 m² 18 881,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

1 074 920 zł71,25 m² 15 086,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W krakowskim segmencie nieruchomości są miejsca, które się po prostu odwiedza, i takie, w których chce się zostać na zawsze. Ta inwestycja to propozycja dla koneserów, którzy odrzucają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

wspaniałe miejsce piękne mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie 2 pokoje nie duże w sam raz jako 1 lokum. lokal składa się: salon z aneksem przedpokój łazienka sypialnia oraz balkon nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł131 m² 22 671,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

WYJĄTKOWA OFERTA - KAMERALNA INWESTYCJA W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie! Do wynajęcia, dostępne od kwietnia, przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: krowodrza - stąd wszędzie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 529 zł37,80 m² 20 013,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31,30 m² 95,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do wynajęcia: kraków, dzielnica Bronowice, ul. Jerzego Samuela Bandtkiego Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 45m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Stawowej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 391 zł57,07 m² 18 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym lokatorem! Do wynajęcia nowa, nigdy niezamieszkała, komfortowa kawalerka o wysokim standardzie przy ulicy Conrada 27, w dzielnicy bronowice/prądnik Biały. Jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł94 m² 12 180,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Kraków, bronowice, ul. Sołtysa Dytmara english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94 m , zlokalizowane przy ul. Sołtysa Dytmara.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł78,30 m² 33 205,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 78m2 w prestiżowej inwestycji "garden Lane" w dzielnicy krowodrza/bronowice. Inwestycja Apartamenty Garden Lane to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

967 680 zł41,09 m² 23 550,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowe mieszkanie z dużym balkonem. Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 41,09 m2 położone na 1 piętrze kameralnego budynku bez windy w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 045 zł26,73 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje kawalerkę z ogródkiem w Bronowicach Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku mieszkalnego przy ulicy Bronowickiej - Bronowice. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Zapolskiej english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane przy ul. Zapolskiej w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 208 zł70,83 m² 16 238,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 786 zł30,35 m² 16 862,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 451 740 zł100,26 m² 14 479,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Oferuję 6-pokojowe mieszaknie w nowoczesnej inwestycji w Bronowicach. Nie płacisz prowizji i podatku pcc 2% Szukasz innego mieszkania? - zapytaj o ofertę! Dostępne mieszkania od 70.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe! bardzo dobra lokalizacja! Posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na ul. Krzywy Zaułek - dzielnica krowodrza/bronowice. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł70,29 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,29 m2 zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Juliusza Lea w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 142 979 zł63,90 m² 17 887 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 308 824 zł137,43 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do kupienia nowoczesny 3-piętrowy dom bliźniak w Bronowicach! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Bronowice łączą spokój.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Kraków, Dzielnica VI Bronowice