dowolna

Mieszkania Kraków ul. Stańczyka

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Ciekawe mieszkanie na nowym osiedlu ul. Stańczyka Mieszkanie składa się z pokoju z kuchnią otwartą, dużego tarasu, przedpokoju i łazienki. Ogrzewanie i woda miejskie duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowane, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Stańczyka, w inwestycji z 2023 roku. Mieszkanie posiada duży balkon o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z panoramicznym widokiem na Tatry english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu nowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się na 8 piętrze, 14 piętrowego budynku z 2022 roku. - zaprojektowany i wyposażony przez architekta, - nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

929 000 zł41 m² 22 658,54 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 41 m . Lokal zlokalizowany jest na szóstym piętrze w budynku z 2022 r. z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w okolicy Bronowic przy ul. Stańczyka Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować nowy luksusowy apartament na wynajem o powierzchni 64 m2 z genialnym widokiem i 40 m2 tarasem w budynku położonym przy ulicy Stańczyka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Leach & Lang Property Consultants prezentuje dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej pow. 51,34 m2 położone na siódmym piętrze w kompleksie Salwator City z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 41m2 na ulicy Stańczyka w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: osiedle na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje W nowym budownictwie! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Stańczyka, dzielnica Bronowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł46,85 m² 17 076 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków, krowodrza, bronowice ul. Stańczyka Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,85 m2 znajdujące się na 3-cim piętrze w 5-cio piętrowym kameralnym apartamentowcu z 2009 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł71,13 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 71 m2 w Bronowicach przy ulicy Stańczyka. Mieszkanie znajduję się na nowych zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2020 roku. W pobliżu znajduje się wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem nowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Oaza Bronowice przy ul. Stańczyka. Inwestycja znajduje się w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 027 000 zł46,73 m² 21 977,32 zł/m²

 

Piętro:13/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mint Property prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, usytuowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Stańczyka w atrakcyjnej części krakowskich Bronowic.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł46,76 m² 21 385,78 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na wysokim 14 piętrze, z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie o pow. 46.76 m2 składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,37 m² 64,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na nowym osiedlu z tarasem Mieszkanie składa się z dużego pokoju z dwoma dwuskrzydłowymi drzwiami tarasowymi, kuchni otwartej na pokój, dużej łazienki z wc i bidetem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w apartamentowcu na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40,53 m² 76,49 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,53m2 przy ulicy Stańczyka, w bliskiej odległości od Ronda Ofiar Katynia w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Stańczyka english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane przy ul. Stańczyka w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie przy ul.Stańczyka o powierzchni 70,35 m2 na dziewiątym piętrze w 10-piętrowym bloku. Na powierzchnię 70 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym: 38,27 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do zamieszkania z widokiem na Kopiec Kościuszki oraz szybkim dojazd do centrum i na lotnisko. Nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł31 m² 19 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania: mieszkanie (orientacja północ) zlokalizowane przy ul. Stańczyka w Krakowie o pow. 31m2 Doskonała lokalizacja: ulica Stańczyka znajduje w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Stańczyka 8. Nowoczesny apartamentowiec, wysoki standard, balkon, doskonała komunikacja miejska - to tylko niektóre z zalet.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł85,90 m² 17 462,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

English below Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85,90 m , położone na 9. piętrze budynku zlokalizowanego w krakowskich Bronowicach przy ul. Stańczyka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł40,53 m² 22 452,50 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,53m2 przy ulicy Stańczyka, w bliskiej odległości od Ronda Ofiar Katynia w Krakowie. Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł32 m² 19 843,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Bronowickiej Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Bronowice, ul. Stańczyka 22 | Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł62 m² 26 612,90 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy Apartament Premium z panoramicznym widokiem na Kraków. Unikatowy, elegancki apartament zaprojektowany przez architekta położony na ostatnim 14. piętrze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47 m² 23 382,98 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

English below Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, położone na 13. piętrze nowoczesnego apartamentowca w krakowskich Bronowicach dokładnie przy ul. Stańczyka, w pobliżu również Bronowicka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, przestronne mieszkanie o powierzchni 56m2 przy ul. Stańczyka w cichej i spokojnej okolicy, blisko centrum miasta, w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na wynajem z balkonem i garażem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Bronowice Małe,Kraków

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować nowe atrakcyjne mieszkanie w Krakowie Bronowicach Małych przy ul. Stańczyka, doskonałe dla jednej lub dwóch osób. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 027 000 zł47 m² 21 977,30 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Premium estates prezentuje unikatowe, widokowe mieszkanie na 13. piętrze modernistycznego wieżowca w Bronowicach | Osiedle krk To jedna z tych ofert, które w Krakowie pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 550 zł37 m² 68,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na ul. Stańczyka - Bronowice Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 37m2 zlokalizowane na I piętrze w nowoczesnej V-piętrowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

7 900 zł64 m² 123,44 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

677 000 zł40 m² 16 980,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Jasna I przestronna kawalerka Z loggią ul. Stańczyka 16 salwator city Kraków bronowice lokalizacja: na sprzedaż komfortowa kawalerka położona przy ul. Stańczyka 16 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 750 zł38 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na terenie kompleksu Salwator City - nowoczesnym obszarze mieszkalnym o podwyższonym standardzie, pełnym różnego rodzaju lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralne mieszkanie dostępne od zaraz Bronowice, ul. Adama Staszczyka Opis nieruchomości: do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Bronowice Małe,Kraków

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje - stańczyka - parking Mieszkanie: do wynajęcia nowe, świetnie urządzone mieszkanie 41m2 - dwupokojowe Układ i wyposażenie: - salon z aneksem kuchenny - kanapa, komoda , stolik.