dowolna

Mieszkania Kraków Dzielnica III Prądnik Czerwony

380 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

380 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 498 000 zł79,46 m² 18 852,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4 pokoje Z balkonem, ul. Bohomolca - prądnik czerwony Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52,12 m² 76,75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament miami blue Kraków, ul. Na Barciach 4 Prądnik Czerwony Wynajem Są mieszkania, do których się wraca. I są takie, z których się nie chce wychodzić. To jest to drugie. Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone przy ul. Fiołkowej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się na 7, ostatnim piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł59,10 m² 14 213,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 59,1 m funkcjonalne i komfortowe Oferuję na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 59,1 m , idealne dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł38,78 m² 14 956,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,78 m2 położone przy ul. Lublańskiej 14 w Krakowie. W skład mieszkania wchodzą: - duży, jasny pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze mieszkanie? A może inwestycja na wynajem? To miejsce sprawdzi się w obu rolach! Jeśli szukasz mieszkania, które nie jest tylko czterema ścianami , ale od razu daje wrażenie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

790 000 zł53,69 m² 14 714,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie mieszczące się w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w 4 piętrowym bloku na parterze. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka na sprzedaż 28,1 m2 z balkonem ul. Strzelców, kraków, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: na sprzedaż oferowana jest funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,1 m2, położona na 5.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł38 m² 13 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kraków Olsza / Prądnik Czerwony ul. Miechowity 5 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,98 m , zlokalizowane w jednej z dobrze skomunikowanych części Krakowa Olsza /.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Engslish below Przedstawiam bardzo ładne, dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie przeznaczone do najmu. Mieści się ono na parterze w budynku położonym przy ulicy Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł45 m² 19 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z garażem do wynajęcia Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design z absolutnym świętym spokojem? Mam przyjemność zaprezentować ofertę najmu wyjątkowego, 43-metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony standard deweloperski *preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Bosaków Kawalerka z balkonem w nowoczesnym bloku Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 35 m2, zlokalizowane przy ulicy Bosaków.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł28 m² 19 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż| Nowe i słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem | ul. Strzelców, prądnik Czerwony Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Strzelców 28 to nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w zielonej części krakowskiego Prądnika Czerwonego. Projekt łączy elegancką architekturę, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Reduta ( Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka, korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł48,62 m² 14 335,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Kraków Dwupokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,62 m2, zlokalizowane przy ul. Gen. Ignacego Prądzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ustawne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Klemensa Janickiego w dzielnicy Prądnik Czerwony nieopodal Tauron.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Łepkowskiego, w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,71 m² 13 845,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,71 m2 położone w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Józefa Łepkowskiego. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,50 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie czeka na najemcę! Oferuję świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52,5 m na 2. piętrze bloku. Wyposażone jest w wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalną kawalerkę położoną w nowoczesnej inwestycji na krakowskim Prądniku Czerwonym. To doskonała propozycja dla singla, studenta, młodej pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2 - pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,69 m , położone w nowoczesnym budynku w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,11 m² 13 579,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje! idealne pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Miechowity, dzielnica Olsza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł68 m² 19 118 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz nowocześnie wykończonego klimatyzowanego mieszkania w świetnej lokalizacji do zamieszkania od zaraz lub pod wynajem krótko lub długoterminowy - to mieszkanie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53 m² 11 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 53 M2 trzy pokoje Z osobną kuchnią na prondniku czerwonym. DO remontu trzypokojowe mieszkanie W układzie trzy niezależne pokoje Z łazienką, wc I osobną kuchnią idelna.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 51m2 na ulicy Dobrego Pasterza w nowych blokach koło Parku Wodnego. Dużym atutem jest doskonała komunikacja i infrastruktura : - szybki dojazd do centrum - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Prądnik Czerwony,Kraków

415 000 zł32 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32 m2 mieszące się w Krakowie przy Al. 29 Listopada. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 47 m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie na Olszy przy ul. Wieniawskiego ( okolice ul. Pilotów i ul. Młyńskiej) Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z: - dwóch oddzielnych pokoi - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 338 000 zł90,25 m² 14 825,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 720 zł66,44 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup Z rynku pierwotnego, brak podatku pcc. Na sprzedaż prezentuję mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej na prądnik czerwony. Inwestycja jest oddana do użytku. Mieszkanie ma 66,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł38 m² 49,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie znajdujące się przy ulicy Rakowickiej w Krakowie. Lokalizacja I budynek: mieszkanie znajduje się w Krakowie, 3 km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przytulnego mieszkania. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania idealne dla osób lubiących kompleksowe rozwiązania. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 366,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6 m z balkonem, zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w dzielnicy Prądnik Czerwony. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł68,18 m² 19 947,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 68,18 m , urządzony w pełnym elegancji stylu glamour, położony w nowoczesnym budynku z 2021 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach