dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

2 800 zł130 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

| czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 130 m2, użytkowej 100 m2 zlokalizowane na ulicy Obozowej (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku - nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe, 4 pokojowe, zlokalizowane na 5 piętrze 5 piętrowego bloku z windą (2000 rok, pustak) w okolicy ulicy Lipskiej (ulica Gliniana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jadwigi

Zwierzyniec,Kraków

2 200 zł90 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie Kraków, wola Justowska, okolica ulicy Królowej Jadwigi. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 usytuowane na parterze jednopiętrowego kameralnego budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wawrzyńca

Stare Miasto,Kraków

385 000 zł80 m² 4 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| bez prowizji od kupującego! Prezentujemy Państwu mieszkanie położone w kamienicy o podwyższonym standardzie. Kamienica w ciągu dwóch ostatnich lat została całkowicie odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ceglarska

Zakrzówek,Kraków

840 000 zł140 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

| pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 140 m2 zlokalizowane na ulicy Ceglarskiej (zakrzówek), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku - nowe budownictwo. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Kraków

2 050 zł63 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja : Stare Masto. W okolicy sklep, bank/bankomat, apteka, , autobus, tramwaj, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum,centrum handlowe. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konecznego

Krowodrza,Kraków

470 000 zł81 m² 5 802,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Jasne, 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81m2 zlokalizowane na III-piętrze w III-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zachodnia

Dębniki,Kraków

615 000 zł125 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Blisko centrum _ tylko 4900za m2 urządzonego mieszkania-Duże, bardzo wygodne mieszkanie dwupoziomowe w nowym budownictwie na Ruczaju. Powierzchnia mieszkania wynosi 125m2 po podłodze (108m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Drukarska

Ruczaj,Kraków

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 63 m2, użytkowej ok. 54 m2 zlokalizowane na ulicy Drukarskiej (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

385 000 zł63 m² 6 080,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,32m2 zlokalizowane na III-piętrze w kameralnym budynku (nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kordiana

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

515 000 zł86 m² 5 988,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedania atrakcyjne, dwupoziomowe, 5 pokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na 3 i 4 piętrze 4 piętrowego bloku (2000 rok, pustak), przy ulicy Kordiana (kraków/podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kwiecista

Dębniki,Kraków

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 (pow.użytkowa. 55m2) usytuowane na 2 - piętrze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Solskiego

Prądnik Biały,Kraków

650 000 zł105 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne, dwupoziomowe, 4/3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m2, zlokalizowane na 5-piętrze w 6-piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

1 800 zł98 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2 zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie dwupoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orna

Zwierzyniec,Kraków

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

| czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 110 m2, użytkowej 93,8 m2, zlokalizowane na ulicy Ornej (wola Justowska), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chmieleniec

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

533 000 zł81 m² 6 588,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Praska

Dębniki,Kraków

455 000 zł90 m² 5 061,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferujemy do sprzedania oryginalne, wyjątkowe, z sauną i kominkiem, 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na wysokim parterze 2 piętrowego bloku (1995 rok, cegła), na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

545 000 zł88 m² 6 181,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,16m2 usytuowane na 3 i 4 piętrze w 4-piętrowym nowym bloku (2006r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Beliny-Prażmowskiego

Grzegórzki,Kraków

680 000 zł110 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m2 zlokalizowane przy al. Beliny - Prażmowskiego (os. Oficerskie, grzegórzki) usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

380 000 zł69 m² 5 507,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

| oferujemy Państwu do sprzedania piękne przestronne mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na 3 i 4 piętrze budynku z 2001 roku na spokojnym chronionym osiedlu przy ul. Białoprądnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

750 000 zł115 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| oferta bezprowizyjna - prowizję pokrywa sprzedający. W sprzedaży jeden z ostatnich dostępnych apartamentów. Usytuowany na XIII i XIV piętrze w pięknym apartamentowcu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szwai

Ruczaj,Kraków

1 590 zł60 m² 26,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na ulicy Szwai (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie dwupoziomowe, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chmieleniec

Ruczaj,Kraków

525 000 zł81 m² 6 497,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80,9 m2 zlokalizowane na ulicy Chmieleniec (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2006 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie z antresola na Starowiślnej. Mieszkanie położone na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku. Mieszkanie o powierzchni 36m2 + 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

990 000 zł136 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Prądnik Biały,Kraków

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja : Prądnik Biały-ul.Kuźnicy Kołłątajowskiej. W okolicy sklepy spożywcze, przedszkola, żłobki, szkoła, bankomat, apteka., pizzeria. Świetna komunikacja publiczna z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

| prezentujemy Państwu do sprzedaży nowy, klimatyzowany apartament-penthouse w stanie deweloperskim. Nieruchomość mieści się w nowo powstałym budynku mieszkalno-usługowym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kordiana

Kurdwanów,Kraków

494 000 zł90 m² 5 488,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 90 m2, użytkowej 67 m2 zlokalizowane na ulicy Kordiana (kurdwanów), usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 120m2 (użytkowa 78,12m2) usytuowane na 2-piętrze w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

380 000 zł68 m² 5 558,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,36 m2 zlokalizowane na ulicy Białoprądnickiej (prądnik Biały), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Podkowińskiego

Prądnik Biały,Kraków

385 000 zł65 m² 5 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane na ulicy Podkowińskiego (azory), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Korzeniowskiego

Zwierzyniec,Kraków

4 100 zł105 m² 39,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Oferujemy na wynajem pięknie urządzony apartament w prestiżowej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w sercu Woli Justowskiej, z okien roztacza się widok na otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Dębniki

Dębniki,Kraków

3 500 zł170 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w okolicach ulicy Żywieckiej w Krakowie. Powierzchnia domu: 170 m2/145 m2 użytkowa Parter :duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bieżanowska

Prokocim,Kraków

445 000 zł74 m² 5 973,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Stary Prokocim; mieszkanie dwupoziomowe 74 m2, na X i XI pietrze bloku z windą; ekspozycja południowo-zachodnia, widok na cały Kraków. Na niższej kondygnacji: pokój ok 17 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Borkowska

Swoszowice,Kraków

449 000 zł80 m² 5 584,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Kup bez prowizji!. Wynagrodzenie biura pokrywa Właściciel. Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,40 m2, mieszczące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Borkowska

Dębniki,Kraków

449 000 zł80 m² 5 586,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe 4-pokojowe o powierzchni 80,37m zlokalizowane na II i III piętrze w III-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rostworowskiego

Ruczaj,Kraków

615 000 zł91 m² 6 725,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

| czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 91,44 m2 zlokalizowane na ulicy Rostworowskiego (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku - nowe budownictwo. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kuczkowskiego

Mistrzejowice,Kraków

570 000 zł102 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe, 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 84,4 m2, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułanów

Prądnik Czerwony,Kraków

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! 0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedajacy! Wspaniałe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Zwierzyniec

Zwierzyniec,Kraków

598 200 zł109 m² 5 488,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

| mamy do zaoferowania Państwu wyjątkowy apartamenty mieszczący się na I i II piętrze. Pierwsza kondygnacja składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, przedpokoju.