dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

1 346 079 zł92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie W sercu starego podgórza ulica józefińska - 56 M 2 Do wynajęcia przepiękny apartament o powierzchni 56 m 2 zlokalizowany na wysokim parterze - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

587 700 zł49 m² 11 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

597 400 zł47 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

668 900 zł60 m² 11 242 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

540 500 zł43 m² 12 570 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

734 500 zł66 m² 11 099 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

814 800 zł73 m² 11 099 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

360 000 zł26 m² 13 798 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

668 900 zł58 m² 11 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

730 700 zł60 m² 12 178 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Soroki

Kliny,Kraków

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo jasne, zwierzolubne , dwupoziomowe mieszkanie na Klinach do wynajęcia od zaraz! Lokalizacja: - kliny Zacisze - pętla autobusowa Pod Fortem około 200m (136, 151, 194, 451, 608) - około 2km na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Dębnicki

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

6 500 zł250 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Dębniki - rynek dębnicki - apartament - 250 m2 - 5 pokoi Do wynajęcia piekny , jedyny tak duży 250m2 apartament w Krakowie tuż przy bulwarach wiślanych na Rynku Dębnickim. Fantastyczna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipińskiego

Dębniki,Kraków

3 000 zł81 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność do wynajęcia 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na 10 piętrze w bloku zlokalizowanym przy ulicy Lipińskiego w Krakowie. Mieszkanie dostępne od 01.03.2022 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

230 000 zł24 m² 9 583 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bardzo dobra lokalizacja, w sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw, przychodnia, poczta, plac targowy, a także przystanki komunikacji miejskiej. Wokół jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipińskiego

Dębniki,Kraków

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność do wynajęcia 1/2 3 pokojowego dwupoziomowe mieszkania na 10 piętrze w bloku zlokalizowanym przy ulicy Lipińskiego w Krakowie. Mieszkanie dostępne od 01.03.2022 Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

668 900 zł60 m² 11 242 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopczyńskiego

Ruczaj,Kraków

2 600 zł74 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia składające się z trzech pokoi, dwóch łazienek oraz aneksu z kuchnią (piekarnik, kuchnia elektryczna, zmywarka). Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

910 100 zł84 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spacerowa

Dębniki,Kraków

745 400 zł71 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

! we wszystkich opcjach garaż jest wliczony w cenę mieszkania bądź domu.! oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

579 900 zł49 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

269 000 zł25 m² 10 760 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane na 7 kondygnacji 10 piętrowego bloku, składa się z pokoju z wnęką (17 m2), kuchni z korytarzem (3,6 m2) oraz łazienki (3 m2). Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

840 650 zł109 m² 7 738,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (ok Centrum Handlowego M1) Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu 5-piętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 100 zł43 m² 12 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krakowiaków

Krakowiaków,Kraków

490 000 zł53 m² 9 245 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, garderobą i dużą łazienką. Mieszkanie jest w dobrym stanie, do odświeżenia lub drobnego remontu w zależności od potrzeb. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Żabiniec,Kraków

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Odrębna własność; czynsz: 350.00 zł; Budynek: blok z 2000, kameralne osiedle, cegła w dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, brama na pilota, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

814 800 zł73 m² 11 099 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

724 800 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

730 700 zł60 m² 12 178 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spacerowa

Dębniki,Kraków

1 077 800 zł144 m² 7 485 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

606 500 zł48 m² 12 635 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

734 500 zł66 m² 11 099 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

745 200 zł67 m² 11 122 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

360 000 zł26 m² 13 798 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

668 900 zł58 m² 11 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

540 500 zł43 m² 12 570 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Michałowskiego

Stare Miasto,Kraków

1 095 000 zł66 m² 16 468,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z naszą firmą uzyskasz najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów wyjątkowa oferta - mieszkanie 66,49 M2 W dzielnicy stare miasto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

930 800 zł82 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

534 500 zł41 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

495 400 zł36 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

587 700 zł49 m² 11 994 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022