dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 500 000 zł176 m² 14 172,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

| oferujemy państwu do sprzedaży! dwupoziomowy penthouse na starym mieście! apartament o powierzchni - 176,40 m2 znajduje się na 4-5 piętrze ślicznie wyremontowanej kamienicy z 1911 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

910 100 zł84 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

1 925 000 zł124 m² 15 468 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Plac Na Stawach

Salwator,Kraków

1 900 000 zł112 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

| oferujemy państwu do sprzedaży! apartament dwupoziomowy o powierzchni 112m2. Składa się z 4 pomieszczeń i 2 łazienek. Wykończony w bardzo dobrym standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

850 000 zł87 m² 9 770,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Klimatyczne mieszkanie dla rodziny Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne przestronne mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze bloku z 1998 roku, blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 068 200 zł66 m² 16 185 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kurdwanów,Kraków

420 000 zł37 m² 11 351 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37m2, znajdujące się na 2-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą, z 1974 roku, przy ulicy Halszki, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 036 500 zł64 m² 16 195 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Podgórze

Stare Podgórze,Kraków

3 290 000 zł170 m² 19 352,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo jasne i ciche, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni blisko 170m2 zlokalizowane w prestiżowej części Starego Podgórza. Odrestaurowana kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 100 zł43 m² 12 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 600 zł49 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

591 600 zł49 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Na Kozłówce,Kraków

479 000 zł48 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3- pokojowego mieszkania położonego w Krakowie przy ul. Nowosądeckiej. Mieszkanie ma powierzchnię 48 m2 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sas-Zubrzyckiego

Wola Duchacka,Kraków

336 600 zł28 m² 12 021 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 28m2, znajdujące się na 5-piętrze w 5-piętrowym bloku z windą, z 1970 roku, w niskiej zabudowie, przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

519 000 zł54 m² 9 567 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w zielonej części Prądnika Czerwonego, przy ulicy Jakuba Majora. Mieszkanie o powierzchni 54,25m2, o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

477 400 zł34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

439 000 zł39 m² 11 361 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego, położonego na wysokim parterze w budynku 4 - piętrowym przy ul. Centralnej w Krakowie. Budynek z lat 80, przebudowany i po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

495 400 zł36 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Władysława Łokietka

Prądnik Biały,Kraków

1 151 030 zł122 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

| oferujemy Państwu na sprzedaż apartament do indywidualnego wykończenia , zlokalizowany przy ul. Łokietka w Krakowie. Prezentowana inwestycja znajduje się w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

606 500 zł48 m² 12 635 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

512 200 zł42 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

525 000 zł43 m² 12 091 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,42m2 położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku 10-piętrowym z 2017 roku, w osiedlu Piaski Nowe przy ul. Bochenka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwone Maki

Europejskie,Kraków

450 000 zł34 m² 13 074 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe, o pow. 34,42m2, znajdujące się na 1-piętrze w 5-piętrowym nowoczesnym bloku z windą, zbudowanym w 2018 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

713 800 zł59 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

724 800 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

778 500 zł67 m² 11 619 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceglarska

Zakrzówek,Kraków

739 000 zł55 m² 13 436 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na os Zakrzówek/ul.Ceglarska, w sąsiedztwie Kapelanki, usytuowane w cichym i spokojnym miejscu ,pełnym zieleni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

3 195 855 zł164 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Property Partners ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament o powierzchni 163,89 m2 w nowej, kameralnej inwestycji przy ulicy Czarodziejskiej. Inwestycja Inwestycja zakończona oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stare podgórze - nadwiślańska 1 3 pokoje - 85m2 - taras - dwa poziomy oferta na wyłączność Do wynajęcia fantastyczny dwupoziomowy apartament przy najpopularniejszej ulicy Krakowa - Nadwiślańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Moniuszki

Oficerskie,Kraków

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni około 150 m2, położone w cichej okolicy na Osiedlu Oficerskim oddalone o około 2,5 km od Rynku Głównego. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawlikowskiego

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować państwu 2- pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Krakowa. Opis: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

880 000 zł80 m² 10 931,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowe, 4-pokojowe,mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza na Prądniku Czerwonym Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poznańska

Krowodrza,Kraków

759 000 zł52 m² 14 596 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy od zaraz na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym ogródkiem przy ul. Poznańskiej - dzielnica Krowodrza. Mieszkanie Znajduje się na parterze w bloku mieszkalnym z 2016 roku.