dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

799 000 zł87 m² 9 173,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy do zakupu mieszkanie położone w dzielnicy Borek Fałęcki - Łagiewniki przy ulicy Krokusowej. Mieszkanie ma powierzchnię 87,10 m2, jest dwupoziomowe: i poziom to: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podłęska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

553 000 zł67 m² 8 253,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Dzień dobry, mam na imię Patrycja i mam przyjemność przedstawić przytulne i zadbane mieszkanie dwupoziomowe dla rodziny, ale nie tylko. Idealnie sprawdzi się również jako mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

547 000 zł64 m² 8 614,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie w północnej części Krakowa z dużym ogrodem! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

475 000 zł42 m² 11 418 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania jasne, rozkładowe mieszkanie składające się z dwóch pokoi z aneksem. Mieszkanie do odświeżenia oraz doposażenia. W pobliżu szybki tramwaj, świetna infrastruktura sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

696 100 zł95 m² 7 362,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Proponujemy Państwu mieszkanie na Woli Justowskiej, w nowoczesnym budynku apartamentowym mieszczącym 20 apartamentów o powierzchniach od 48 do 156 m2. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

772 380 zł89 m² 8 698,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe w nowobudowanej kamienicy w centrum Starego Podgórza. Powierzchnia całkowita 88m2, użytkowa 63m2, na którą składa się: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dzielnica XIV Czyżyny

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

1 131 030 zł126 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków czyżyny okolice Centrum Handlowego M1 prowizja 0% Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku Dewelopera w dynamicznie rozwijającej dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

833 850 zł93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny (okolice Centrum Handlowego M1) promocja-kom.LOKATORSKA W CENIE MIESZKANIA PROWIZJA 0% Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku Dewelopera w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 205 200 zł75 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

477 400 zł34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

724 800 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 068 200 zł66 m² 16 185 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

591 600 zł49 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

1 925 000 zł124 m² 15 468 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 600 zł49 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 100 zł43 m² 12 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

534 500 zł41 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

606 500 zł48 m² 12 635 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

495 400 zł36 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

713 800 zł59 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

568 400 zł47 m² 12 094 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

512 200 zł42 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 036 500 zł64 m² 16 195 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

373 200 zł26 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

778 500 zł67 m² 11 619 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

947 100 zł82 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

910 100 zł84 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

1 925 000 zł124 m² 15 468 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Stare Podgórze,Kraków

1 299 000 zł105 m² 12 371 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Klimatyczne, dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni użytkowa/całkowita 88/105 mkw. położone w zielonej okolicy w Podgórzu Starym przy ul. Zamoyskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sodowa

Ruczaj,Kraków

685 000 zł61 m² 11 249,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bez pośredników - nie jestem zainteresowana współpracą z biurami nieruchomości! Proszę o uszanowanie tej decyzji! Sprzedam mieszkanie 60,89m2 + piwnica 3,35 m2 - dwupoziomowe - salon - osobny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacha

Azory,Kraków

429 900 zł47 m² 9 166 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania lub remontu w zależności od potrzeb. Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

534 500 zł41 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

477 400 zł34 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

606 500 zł48 m² 12 635 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022