dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

495 348 zł36 m² 13 597,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa na zabłociu N20 Nieruchomości oferuje mieszkania w funkcjonalnym i eleganckim budynku w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja: całe przedsięwzięcie zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kliny,Kraków

430 000 zł44 m² 9 706,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,3 m2 (wymiar z kw) z balkonem + antresolą ok. 8m2 po podłodze jest większa z racji skosów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

1 860 000 zł117 m² 15 920,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Property Partners prezentuje dwupoziomowy penthouse o powierzchni 116.83 m2 w inwestycji "Tarasy Verona" na pograniczu Krowodrzy i Bronowic - przy ul. Kołowej. Inwestycja Tarasy Verona to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 205 200 zł75 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 205 200 zł75 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 068 200 zł66 m² 16 185 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 036 500 zł64 m² 16 195 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 100 zł43 m² 12 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

368 000 zł26 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

495 400 zł36 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

534 500 zł41 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

587 200 zł47 m² 12 494 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 600 zł49 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żabiniec

Prądnik Biały,Kraków

1 000 000 zł108 m² 10 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe o całkowitej powierzchni 108m2, z czego użytkowa powierzchnia wynosi 101,22m2. Mieści się na pierwszym i drugim piętrze w budynku dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

947 100 zł82 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 600 zł49 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

534 550 zł41 m² 12 999,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa na zabłociu N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w f unkcjonalnym i eleganckim budynku w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja: całe przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

910 100 zł84 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bartla

Kliny,Kraków

743 400 zł83 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Szanowni Państwo, miło mi zaprezentować lokal składający się z dwóch 2 pokojowych mieszkań o łącznej powierzchni 82,6 m2 ulokowanych na 2 piętrze budynku wielorodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 600 zł49 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

1 975 000 zł124 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

587 200 zł47 m² 12 494 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 205 200 zł75 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 205 200 zł75 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

368 000 zł26 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

369 840 zł31 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny ok Centrum Handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

968 600 zł84 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Olsza,Kraków

480 000 zł38 m² 12 533 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Narożne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, dużym balkonem i przynależną piwnicą przy ul. Gdańskiej w Krakowie. Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

495 400 zł36 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

929 000 zł116 m² 8 008,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie - podgórze duchackie - turniejowa N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 116 m2 znajdujące się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 068 200 zł66 m² 16 185 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

534 500 zł41 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Plac Bohaterów Getta

Stare Podgórze,Kraków

834 170 zł63 m² 13 176 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na starym podgórzu N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w prestiżowej lokalizacji - w rejonie ulic Targowej, limanowskiego i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 100 zł43 m² 12 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 036 500 zł64 m² 16 195 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fatimska

Nowa Huta,Kraków

595 000 zł51 m² 11 712,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży mieszkanie w Nowej Hucie przy ul. Fatimskiej. Lokalizacja: mieszkanie jest zlokalizowane na cichym, pełnym zieleni osiedlu, bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Sckala przedstawia - 4 pokojowe, dwupoziomowe, piękne mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajdujące w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dzielnica XIV Czyżyny

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

666 266 zł68 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

1 345 344 zł92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Pychowice,Kraków

7 700 zł150 m² 51,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkania w nowoczesnym budynku położonym w dzielnicy Podgórze - Pychowice przy ulicy Pokutyńskiego. Obszar Pychowic to dynamicznie rozwijający się willowo - apartamentowy rejon Krakowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

584 963 zł58 m² 10 044 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023