dowolna

Mieszkania dwupoziomowe Kraków - Oferty sprzedaży i wynajmu

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 146 815 zł130 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: i kw 2022 Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 600 zł49 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

534 500 zł41 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

587 200 zł47 m² 12 494 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 205 200 zł75 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

1 590 000 zł122 m² 13 011,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięciopokojowego mieszkanie w okolicy Kapelanki. Lokalizacja: inwestycja usytuowana jest w najlepiej skomunikowanej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 068 200 zł66 m² 16 185 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

910 100 zł84 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Truszkowskiego

Bronowice Małe,Kraków

637 121 zł73 m² 8 744 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! bez podatku pcc! Prezentujemy do sprzedania lokal mieszkalny dwupoziomowy o powierzchni 72,86 m2 z rynku pierwotnego. Dotyczy mieszkania nr 39, budynek nr 20. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wiosenna

Zwierzyniec,Kraków

1 975 000 zł124 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Salwator,Kraków

789 000 zł57 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: kraków, salwator, ul. Senatorska Cena: 789 000 zł Powierzchnia: 57 m2 Piętro: 4/4 Pokoje: 3 Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze z czterech w kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 205 200 zł75 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 600 zł49 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

1 205 200 zł75 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

862 260 zł82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy jednego z mieszkań w kameralnej inwestycji przy ul. Dobrego Pasterza 30a. Mieszkanie dwu poziomowe o łącznej powierzchni 82,12 m2. parametry mieszkania: poziom pierwszy: hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagrody

Dzielnica VIII Dębniki,Kraków

399 000 zł26 m² 15 293,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W starych dębnikach - okolice monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tetmajera

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 099 000 zł126 m² 8 687,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nest Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 126,50 m2 z balkonem, położone na nowym, zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sodowa

Pychowice,Kraków

620 000 zł61 m² 10 163,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe 3-pok. w bdb stanie blisko Zakrzówka! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż w Pychowicach bliżej Ruczaju i niedaleko Zakrzówka - bardzo dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

514 700 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny okolice centrum handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

576 819 zł59 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Krzesławice,Kraków

529 000 zł97 m² 5 454 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

- ostatnie mieszkanie! - Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: zakup dla obcokrajowców bez pozwolenia! Jeśli szukasz mieszkania w zabudowie szeregowej, z ogródkiem, 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

665 000 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe na Ruczaju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Krakowie na Ruczaju przy ul. Obozowej. Zadbane i wykończone. Położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kantorowicka

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English description below Extra Broker prezentuje 4-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Kantorowickiej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie. Mieszkanie odświeżone, ściany pomalowane na biało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XIV Czyżyny

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

589 500 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny ok Centrum Handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

1 345 344 zł92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

343 951 zł31 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

615 890 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

476 300 zł43 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

537 790 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ossowskiego

Wola Duchacka,Kraków

350 000 zł48 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o nietuzinkowym układzie pomieszczeń, o powierzchni 48 mkw.+ antresola, położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Ossowskiego. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

626 220 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

690 000 zł92 m² 7 508,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. * promocja ograniczona czasowo! Cena promocyjna 690 000 zł. Jeden, wybrany segment taniej nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

833 850 zł93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

546 742 zł56 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania dwupoziomowe dostęp do licznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

576 819 zł59 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

690 000 zł92 m² 7 508,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

575 647 zł59 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dekerta

Zabłocie,Kraków

529 108 zł43 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja mieszkaniowa na zabłociu N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w f unkcjonalnym i eleganckim budynku w atrakcyjnej lokalizacji. Inwestycja: całe przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

862 260 zł82 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

1 345 344 zł92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIV Czyżyny,Kraków

514 700 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023