dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Mistrzejowice,Kraków

520 480 zł35 m² 14 815,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

659 000 zł54 m² 12 249,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m z dużą otwartą przestrzenią. Kuchnia jest połączona z salonem, a do tego została wydzielona osobna przestrzeń na sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

717 000 zł54 m² 13 339,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,75 m , położone na ostatnim 4. piętrze (z windą) w budynku z 2003 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

823 210 zł62 m² 13 180 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w sąsiedztwie Łąk Nowohuckich, dzielnica Nowa Huta ul. Ziarkowa. Inwestycja oddana do użytku. Aktualnie do sprzedania posiadamy 2 mieszkania w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

700 000 zł53 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe | 53 m | Dwustronne | Jasna kuchnia | Atrakcyjna cena - okazja! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży wyjątkowo ustawne mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze, kameralnego, dwupiętrowego bloku z połowy lat 60-tych. Budynek usytuowany w sąsiedztwie jednego z ładniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

1 970 000 zł103 m² 19 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Olsza II,Kraków

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Olsztyńskiej 1 w Krakowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Prądnik Czerwony,Kraków

929 000 zł60 m² 15 504 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Mieszkanie o powierzchni 59,92 m znajduje się przy ul. Reduta w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony. * gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

958 684 zł69 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc mieszkania gotowe do odbioru mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z 2 ogródkami I komórką lokatorską, blisko centrum miasta W kameralnym budynku, ul. Śliwkowa, dzielnica czyżyny, nieopodal aleja pokoju I rondo czyżyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mierzeja Wiślana

Kraków,małopolskie

598 977 zł29 m² 20 870,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

English Below Adres: kraków, ul. Mierzeja Wiślana 6 oferta nowego wykończonego mieszkania wraz z wyposażaniem w cenie: bezpośrednio od właściciela, bez dodatkowy opłat i prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mistrzejowice,Kraków

588 780 zł41 m² 14 336 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolnych Młynów

Stare Miasto,Kraków

1 133 342 zł25 m² 45 027,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w centrum Krakowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,17 m , składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Kraków

845 000 zł39 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Kraków Stare Miasto ul. Topolowa 2 pokoje 39 m2 Nieruchomość: ustawne i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na trzecim pietrze kamienicy z początku XX wieku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Prądnik Czerwony,Kraków

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 45m2 ul. Stanisława Lema Opis nieruchomości: do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 na 3. piętrze 4-piętrowego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rydlówka

Stare Podgórze,Kraków

950 000 zł64 m² 14 843,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bardzo ładne i dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie. Składa się ono z: -3 pokoi, -otwartej kuchni, -łazienki, -przedpokoju, -garderoby. Mieszkanie posiada bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

1 234 035 zł64 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na parterze zadbanego budynku w doskonałej lokalizacji Kraków, krowodrza. Opis nieruchomości: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiżowa

Krowodrza,Kraków

1 198 196 zł56 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywy Zaułek

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe! bardzo dobra lokalizacja! Posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na ul. Krzywy Zaułek - dzielnica krowodrza/bronowice. Lokal usytuowany jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna oferta - idealna pod inwestycję pilna sprzedaż - cena do negocjacji trzypokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - kraków krowodrza / prądnik biały Agencja i Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

850 000 zł63 m² 13 449,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Starowiślnej w Krakowie. Nieruchomość o powierzchni 63,20 m2 składa się z: 2 jasnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turniejowa

Kurdwanów,Kraków

784 000 zł56 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Turniejowej. Lokal dostępny praktycznie natychmiast. Piętro: 1/4. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Śródmieście,Kraków

759 000 zł41 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe (możliwość wydzielenia sypialni) - 41.45 m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krowodrza,Kraków

647 000 zł40 m² 16 058,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ok. Prądnickiej, 4 przystanki od Galerii Krakowskiej. Inwestycyjne ładne 2 pokojowe mieszkanie. Agencja i Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe bardzo ładne mieszkanie w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarego

Kazimierz,Kraków

6 100 zł120 m² 50,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English version below |r| Property ma przyjemność zaprezentować przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 120 m , położony na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzewowa

Kostrze,Kraków

4 500 zł135 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal o pow. 135m2 bezpośrednio po gruntownym odświeżeniu i doposażeniu(4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki(w tym jedna z wanną i prysznicem, dodatkowa oddzielna toaleta)korytarz, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Krowodrza,Kraków

570 000 zł22 m² 25 909,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

MB Estates prezentuje kompaktowy apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji New York Residence. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej kawalerki eleganckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 199 000 zł102 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis: mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego Apartamentu z pięknym widokiem w nowej prestiżowej inwestycji. Opis mieszkania: to czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolnych Młynów

Stare Miasto,Kraków

1 158 751 zł34 m² 34 394,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji w centrum Krakowa Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,69 m , składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Wola Duchacka,Kraków

543 000 zł36 m² 14 959 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Uwaga! Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej-Wschód przy ul. Czarnogórskiej. Lokal odświeżony w kwietniu 2026 r.