dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hynka

Czyżyny,Kraków

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 października Witaj potencjalny najemco! hynka 62b Komórka lokatorska w cenie! Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w bloku: ul. Hynka 62b w Krakowie (czyżyny), blok oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wielickiej/ Seweryna Prezentowana nieruchomość składa się z : - salonu z wydzieloną częścią kuchenną, - sypialni, - łazienki z wanną, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kurdwanów,Kraków

899 000 zł69 m² 13 010,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze 10-piętrowego budynku. - dużo zieleni - pełna infrastruktura - doskonale skomunikowane co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować na wynajem przytulne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Podgórze w pobliżu zalewu Bagry. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowego

Zwierzyniec,Kraków

1 760 000 zł68 m² 25 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyobraź sobie, jak budzisz się w przytulnej sypialni, a przez duże okna wpada delikatne światło. Rozpoczynasz dzień od relaksu na przestronnym balkonie, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

998 000 zł63 m² 15 841,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 3 P okojowe do wejścia! złocień! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Henryka i Karola Czeczów -złocień. Nieruchomość położona na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

857 400 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie nr. 57 z ogródkiem, gotowe do odbioru. Nowoczesny, kameralny budynek składa się z 8 mieszkań. Pod ziemią znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

799 000 zł54 m² 14 934,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Trójstronne 2-pokoje z loggią, komórką i garażem! Przedstawiam mieszkanie na sprzedaż na Ruczaju pomiędzy ulicami Łagiewnicką, kobierzyńską i Stefana Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rusznikarska

Krowodrza,Kraków

800 000 zł62 m² 12 903 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Ta oferta tylko u nas! Jasne i przestronne mieszkanie z wielkim tarasem w Krowodrzy. Położone na 5 piętrze zadbanego bloku (brak windy) przy ul. Rusznikarskiej. Rewelacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Mistrzejowice,Kraków

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe do wejścia! okulickiego! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Okulickiego Nieruchomość położona na 3 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Kombatantów

Grzegórzki,Kraków

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie na osiedlu Kombatantów położone na 5 piętrze 8 piętrowego budynku z winda Mieszkanie o powierzchni ok 28 m2, składa się z : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

892 050 zł63 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Romanowicza

Zabłocie,Kraków

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe 50 M2 ul. Romanowicza Zabłocie dostępne od listopada opis mieszkania: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 mieści się na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Nowosądecka

Na Kozłówce,Kraków

465 000 zł25 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka Z balkonem na kozłówce! lokalizacja: kawalerka połozona przy ul. Nowosądeckiej (os. Na Kozłówce). Dzielnica ta charakteryzuje się w pełni rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bajeczna

Grzegórzki,Kraków

4 500 zł53 m² 84,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z widokiem na Wisłę, klimatyzowane z garażem. English description below Mieszkanie z 2018 roku zlokalizowane bezpośrednio przy Bulwarach Wiślanych. Okna i balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe 65M2 krowodrza opis mieszkania: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2 mieści się na 1 piętrze w budynku 11 piętrowym przy Alei Kijowskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakusa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Home Estate Nieruchomości z przyjemnością oferuje do wynajęcia wykończone mieszkanie o powierzchni 30 m , znajdujące się przy Kładce Bernatka, na 3 piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łany

Ruczaj,Kraków

1 044 000 zł57 m² 18 293,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Łany, ruczaj. Mieszkanie o powierzchni 57.07m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

914 000 zł61 m² 14 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie doskonałe do celów inwestycyjnych! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w ok ul. Wielickiej os. Rżąka - ul. Rydygiera. Lokalizacja: okolica doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

870 607 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywiecka

Borek Fałęcki,Kraków

1 500 zł30 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane jednopokojowe mieszkanie położone przy ul. Żywieckiej. Mieszkanie zadbane, wyposażone. Możliwość podłączenia internetu i tv kablowej. Dogodne połączenie z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Łobzów,Kraków

690 000 zł33 m² 20 953,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż bardzo ustawne, już gotowe do odbioru, urocze 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, 7 piętro, blisko Galerii Krakowskiej (1.5 km). Jest to nowa inwestycja, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Stalowe

Nowa Huta,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie osiedle Stalowe lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z osiedli Nowej Huty, 2 minuty spacerem do przystanków komunikacji miejskiej z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

520 000 zł30 m² 17 627,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

/ os. Piastów / garsoniera / do zamieszkania / doskonała pod inwestycję / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Piastów. Nieruchomość położona na 4 piętrze 8 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowska

Stare Miasto,Kraków

2 550 000 zł130 m² 19 615 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Więcej informacji: telefon: e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli Twoim marzeniem i potrzebą jest prestiżowe mieszkanie w samym centrum Krakowa, to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 350 000 zł70 m² 19 424 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Jeśli szukasz mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, to ta alternatywa czeka na Ciebie! Mieszkanie 3 pokojowe z ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców w zielonej części ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opatkowice,Kraków

750 000 zł54 m² 13 966 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Arkadia prezentuje ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania o powierzchni 53,7 m2, z aneksem kuchennym i dużym balkonem, zlokalizowane w zielonych Opatkowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Spółdzielcze,Kraków

670 000 zł50 m² 13 535,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się w budynku położonym w południowej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymonowica

Skotniki,Kraków

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie przy ul. Szymona Szymonowica w rejonie Czerwonych Maków, skotnik, kraków. Możliwość wynajęcia pod biuro! Na zdjęciach nie są pokoje umeblowane, aczkolwiek w 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

679 960 zł40 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne wykończone 2-pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem - bieżanów prokocim N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie inwestycja riverside Mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na parterze i składa się z : Przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

995 000 zł48 m² 20 729,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe 48 m2, po generalnym remoncie, jasne i słoneczne ( wschód- zachód), do zamieszkania od zaraz, sprzedaż wraz z wyposażeniem całego mieszkania: meble i sprzęt agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

826 503 zł55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu Skała AK

Krowodrza,Kraków

930 000 zł58 m² 16 145,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 60 m2 z 1970 roku znajdujące się w centralnej części Krakowa - dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

779 999 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Więcej informacji: telefon: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 3 pokojowego, w którym możesz szybko zamieszkać to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

3 300 zł60 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Słomczyńskiego, 65M2 opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 63 m2. W skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powiśle

Stare Miasto,Kraków

4 800 zł54 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Call us - we speak english wyjątkowa oferta - mieszkanie W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

1 511 754 zł101 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Rżąka,Kraków

760 000 zł47 m² 16 084,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, chciałbym przestawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego apartamentowca zlokalizowanego w spokojnej oraz zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

449 000 zł26 m² 17 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję garsonierę o powierzchni 26m2. Fantastycznie zlokalizowana kawalerka znajduje się na Krakowskim Dąbiu. Spokojna okolica sprzyja mieszkańcom a studenci.