dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche I przytulne mieszkanie 2 pokojowe W kamienicy, stare miasto. UL. Lubomirskiego. Tuż obok dworzec pkp pks, galeria krakowska, uniwersytet ekonomiczny I politechnika. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Prądnik Biały,Kraków

880 000 zł67 m² 13 134,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Niepowtarzalne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem - Zielonki, ul. Akacjowa Tylko w naszej ofercie! Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Na Kozłówce,Kraków

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków - Podgórze- ul. Wielicka /ul. Okólna Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie 50 metrowe. Mieszkanie słoneczne, funkcjonalne położone na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

834 171 zł38 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji noho Młyny Mogilska nowoczesnym kompleksie powstałym w rewitalizowanych zabudowaniach dawnych młynów. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

720 000 zł49 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację mieszkania idealnego pod kątem wynajmu. Gotowe do zamieszkania, umeblowane. Dwa niezależne pokoje! Świetna lokalizacja, ścisłe centrum. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Czyżyny, okolice Galerii M1 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa Czyżyny, tuż przy Galerii M1. Dostępne od zaraz! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Kraków

1 199 000 zł37 m² 32 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37m2 zlokalizowane w dzielnicy Salwator w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu Kościuszki 39 by Core, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne I przytulne mieszkanie 3 pokojowe W oficynie zadbanej kamienicy przy ul. Kochanowskiego, w pobliżu ul. Karmelicka, park krakowski, plac inwalidów, teatr bagatela, dzielnica stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topazowa

Złocień,Kraków

397 000 zł29 m² 13 689,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie na sprzedaż Złocień - ul. Topazowa Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cechowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 106 996 zł80 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność bez prowizji mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie Cechowa Park przy ul. Cechowej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

853 050 zł52 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne dwupokojowe mieszkanie ul. Grzegórzecka. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (2,4 km od centrum). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

579 000 zł34 m² 16 999,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam Państwu do zaoferowania nowoczesne, widokowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 34 m , położone na 7. piętrze budynku z windą, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

740 000 zł63 m² 11 671,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego na 4 piętrze, 4-piętrowego budynku z 1986 roku w otoczeniu mnóstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Śródmieście,Kraków

1 498 000 zł89 m² 16 776,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania, ul. Grochowska Osiedle Oficerskie, rejon Śródmieście. Mieszkania ustawne i komfortowe : jedno - dwupokojowe z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

789 000 zł53 m² 14 951,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem - Złocień, kraków Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Europejskie,Kraków

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Saleview ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy o znakomicie rozwiniętej infrastrukturze. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

690 000 zł42 m² 16 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje W pobliżu tauron areny kraków! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Librowszczyzna

Stare Miasto,Kraków

4 186 000 zł151 m² 27 721,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas-nie szukaj dalej, umów się na spotkanie zanim ubiegną Cię inni kraków, ok librowszczyzny ostatni penthouse w odrestaurowanej/zrewitalizowanej kamienicy-gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Kraków

2 900 zł27 m² 109,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w odrestaurowanej kamienicy na Starym Mieście przy ul. Krupniczej. Mieszkanie: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Prądnik Biały,Kraków

901 718 zł63 m² 14 370 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Prądnik Biały,Kraków

950 953 zł72 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

692 000 zł48 m² 14 507,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w zielonej i spokojnej okolicy Krakowa Podgórze Duchackie. Idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Krowodrza,Kraków

1 700 zł23 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 23 m2. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w dziewięciopiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Prądnik Czerwony,Kraków

3 339 000 zł124 m² 26 944,80 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, apartamentu o powierzchni 123.92 m z ekspozycją południowo-zachodnią, oferujący widok na park Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kupa

Kazimierz,Kraków

1 820 000 zł62 m² 29 355 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Kraków, kazimierz tuż przy Placu Nowym w okolicy ul. Kupa, ciemnej okazyjna cena lokal 8 Oferuję do zakupu apartament wykończony pod klucz materiałami najwyższej jakości w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 500 zł36 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie do wynajęcia, po remoncie, centrum Bronowic, 2 pokoje 36 m2, osobna kuchnia, mieszkanie jest częściowo umeblowane, całkowicie umeblowana, kuchnia: lodówka, piekarnik, okap, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Skarpie

Na Skarpie,Kraków

619 000 zł51 m² 12 137 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Więcej informacji beatalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na parterze w 2 piętrowym bloku z cegły os Na Skarpie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

875 000 zł40 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie A.01.02 w Ocean Apartments 2 pokoje na 1 piętrze, budynek A OFERTA OD WŁAŚCICIELA, BEZ PROWIZJI, BEZ DODATKOWYCH OPŁAT Oferuje na sprzedaż, bezpośrednio od właściciela wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Kraków

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament położony w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 36m2. Apartament: mieszkanie jest zupełnie nowe i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie Z osobną sypialnią W nowej inwestycji na zabłociu dostępne od 17.07.2025 Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubomirskiego

Stare Miasto,Kraków

2 254 000 zł103 m² 21 883,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecamy! mieszkanie 4 pokojowe 103 m2 przy ul. Lubomirskiego dzielnica: ( Stare Miasto ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 - piętrowej kamienicy z 1912 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Szczepański

Stare Miasto,Kraków

2 100 000 zł82 m² 25 547,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rynek główny wysoki standard 2 niezależne mieszkania 82,20 m2 lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa na Placu Szczepańskim. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

858 800 zł40 m² 21 470 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy zupełnie nowe 2 pokojowe mieszkanie na Krakowskim Zabłociu! Dzięki lokalizacji to świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie, jak i pewna inwestycja kapitału. W pełni wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Stare Miasto,Kraków

1 229 900 zł40 m² 30 747,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kraków, stare miasto librowszczyzna tuż przy Plantach gotowe do odbioru Oferuję do zakupu apartament wykończony pod klucz materiałami najwyższej jakości w pięknej odrestaurowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2010 roku na ul. Włoska 6b, dzielnica Wola Duchacka-Podgórze. To idealna oferta dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie na wynajem, usytuowane w spokojnej dzielnicy Krakowa, przy ul. Telimeny. Lokal o powierzchni 34 m , położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie ul. Rakowicka w Krakowie - 31 m , gotowe do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Czyżyny,Kraków

654 113 zł33 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie w nowej inwestycji firmy atal Al. Pokoju IV. Inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej rozwiniętych części Krakowa, z doskonałym m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stachiewicza

Krowodrza,Kraków

575 000 zł38 m² 14 935,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż super atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w krakowie/krowodrza o powierzchni 38,5 m2 (w tym piwnica 2,3 m2) za cenę 575 000 pln. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Prokocim,Kraków

720 000 zł68 m² 10 588,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie idealnie zlokalizowane w Krakowie Prokocimiu - naprzeciwko centrum handlowego mozaika/obi przy ul. Wielickiej oraz kompleksu Szpitali Uniwersyteckich uj. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Dębniki,Kraków

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal mieszkalny 50,50 m2. + balkon i piwnica. ul. Kobierzyńska 168a. Przed wykonaniem teelfonu zapoznaj się Z całą treścią ogłoszenia lokalizacja: prezentowane dwupokojowe.