dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Stare Miasto,Kraków

1 850 000 zł68 m² 27 205,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji Sprzedaż bezpośrednio od właściciela Bezpośrednia sprzedaż apartamentu o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

941 000 zł54 m² 17 400,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie gotowe do odbioru- zapraszam do oglądania! 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju łazienki salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zyblikiewicza

Wieczysta,Kraków

990 000 zł58 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W ofercie biura na sprzedaż przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1920 roku. Budynek dzieli od Rynku Głównego w Krakowie tylko 600 metrów. Zadbana i elegancka kamienica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

833 900 zł56 m² 14 891,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zarabiaj na wynajmie z gwarancją zysku - mieszkanie w pełni wynajęte do 31.08.2025r. Informacja dla pośredników na dole ogłoszenia! Na sprzedaż mieszkanie w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

776 400 zł43 m² 17 959,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z klimatem, położone na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Banacha w Krakowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

744 497 zł39 m² 19 297,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne na start, komfortowe miejsce do życia. Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,58 m na nowoczesnym osiedlu przy ul. Banacha w Krakowie! Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Płaszów,Kraków

927 942 zł58 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż widokowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m z balkonem, usytuowane na przedostatnim piętrze w zielonej i spokojnej części Podgórza przy ul. Myśliwskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

768 150 zł43 m² 17 859,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przemyślana inwestycja komfort dla dziecka i dodatkowy dochód! To mieszkanie to idealne rozwiązanie dla rodziców studentów, którzy chcą zapewnić dziecku niezależność i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bochenka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 40 m , położone przy ul. Bochenka. Mieszkanie możliwe do wynajęcia od zaraz. Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51 m2 przy ul. Grzegórzeckiej z miejscem postojowym na terenie ogrodzonym. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

707 000 zł31 m² 22 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! na czyżynach! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

669 000 zł44 m² 15 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje do wejścia! czyżyny! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, dzielnica Czyżyny. Osiedle charkteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulnie urządzony I W pełni wyposażony apartament Z dużym balkonem W prestiżowej inwestycji wiślane tarasy 2.0. Ulica grzegórzecka, grzegórzki. Dostępny od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

996 141 zł68 m² 14 659,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem - brak pcc! Lokalizacja: doskonała lokalizacja, zapewniająca komfort codziennego życia. Mieszkanie znajduje się w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Emaus

Zwierzyniec,Kraków

2 128 000 zł88 m² 24 058,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Już Prawie gotowe! Mam przyjemność zaprezentować nowo powstające, i już prawie gotowe do odbioru, apartamenty w bardzo atrakcyjnym miejscu Krakowa. Miejsce inwestycji jest wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

797 000 zł68 m² 11 807 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz 4-pokojego mieszkania z parkietami, wyremontowaną łazienką i jasną kuchnią z oknem, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Umebluj według własnych oczekiwań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

980 000 zł82 m² 12 020,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 2-poziomowe, 3-pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią o powierzchni 81,53 m2 przy ulicy Białoprądnickiej w Krakowie - dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie: -bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polonijna

Prokocim,Kraków

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od sierpień / wrzesień duże mieszkanie przy ul. Polonijnej na Prokocimiu. English version below lokalizacja Dzielnica: prokocim Ulica: polonijna Przystanek: prokocim / Wlotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Halicka

Kazimierz,Kraków

565 000 zł25 m² 22 572,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Kazimierza - ostatnie piętro z widokiem i klimatem! Kraków, ul. Halicka Kazimierz 6. piętro nowoczesny apartamentowiec Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne I przytulne mieszkanie 3 pokojowe W oficynie zadbanej kamienicy przy ul. Kochanowskiego, w pobliżu ul. Karmelicka, park krakowski, plac inwalidów, teatr bagatela, dzielnica stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

870 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim budynku przy ul. Na Błonie (bronowice, okolica ul. Filtrowej). Odnośnik do filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulnie urządzony I W pełni wyposażony apartament po remoncie Z dużym balkonem W kameralnej inwestycji, ulica białoprądnicka, pachońskiego, prądnik biały. Dostępny od zaraz. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

510 000 zł27 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

MB Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 mieszące się na czwartym piętrze w sześciopiętrowym budynku z trzema windami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grochowska

Oficerskie,Kraków

520 000 zł31 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Rezerwacja! jednopokojowe W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Grochowskiej, dzielnica Osiedle Oficerskie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy stare miasto opis inwestycji Mamy przyjemność zaprezentować zaoferować 3 pokojowe mieszkanie na ul. Piłsudskiego Apartament o powierzchni 67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Na Kozłówce,Kraków

539 000 zł44 m² 12 294,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Janota nieruchomości przedstawia do sprzedaży wyłącznie W naszym biurze, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 44m2 na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku przy ulicy Spółdzielców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Mały Płaszów,Kraków

931 000 zł49 m² 18 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Located directly on the lake, bright, 2-bedroom apartment with balcony, air conditioning and 2 garage spaces Nowe, z klimatyzacją, z 2 miejscami w garażu podziemnym, położone bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Nowa Huta,Kraków

345 000 zł24 m² 14 508 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe w Nowej Hucie. Lokalizacja: nowa Huta, os. Kalinowe doskonała lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej, sklepów, oraz terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

744 000 zł41 m² 18 159,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera! Ukończona budowa, mieszkania gotowe do odbioru. 2 pokojowe mieszkanie + balkon. Lokal składa się z: przedpokoju łazienki salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w każdym pokoju | 2 minuty od Quattro Business Park | Dostępne od 1 sierpnia Cena najmu: 4 300 zł Opłaty administracyjne: 692 zł Media (prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Bonarka,Kraków

695 000 zł43 m² 16 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Kraków, bonarka Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Walerego Sławka / ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kurdwanów,Kraków

665 000 zł48 m² 13 941,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: mieszkanie połozone w dzielnicy Podgórze Duchackiem (ul. Bochenka), która charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Grzegórzki - piękne mieszkanie O wysokim standardzie - dąbska N20 Nieruchomości oferuje na wynajem od lipca atrakcyjne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie położone przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bułgarska

Ruczaj,Kraków

436 185 zł32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w świeżo wyremontowanym budynku (32,31 m2) z ogródkiem o pow. ok 24m2 - Ruczaj. Nieruchomość składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lipińskiego

Ruczaj,Kraków

529 000 zł26 m² 20 591,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka do wejścia Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Lipińskiego, dzielnica Ruczaj. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza Górka,Kraków

2 200 zł29 m² 74,83 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, dużego jednopokojowego mieszkania z osobną kuchnią zlokalizowanego przy ul. gen. Fieldorfa-Nila. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ruczaj,Kraków

545 800 zł34 m² 16 176,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością oferujemy Państwu nowoczesną kawalerkę na sprzedaż w inwestycji na rynku pierwotnym, zlokalizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa - Ruczaj. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Bieżanów,Kraków

689 000 zł52 m² 13 293,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,83 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa, w dzielnicy Bieżanów.