dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

1 309 000 zł72 m² 18 228,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Banacha, górka Narodowa. Doskonale rozwinięta infeastruktura handlowo-usługowa: liczne sklepy, kawiarnie, restauracje, punktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Krakowiaków,Kraków

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie w stanie do własnej aranżacji położone na os. Krakowiaków naprzeciwko Teatru Ludowego w Krakowie. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Grzegórzki,Kraków

999 000 zł56 m² 17 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Grzegórzki, aleja Pokoju | 56 m | 1 piętro | miejsce postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborska

Dębniki,Kraków

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

All in One Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, jasne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Raciborskiej w dzielnicy Ruczaj. Metraż mieszkania 49 m2 z bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

649 000 zł48 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią oraz garażem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 mieszące się na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia w pełni umeblowany i wyposażony dwupokojowy apartament o powierzchni 38 m2 przy ulicy Wrocławskiej 53w prestiżowej inwestycji nowa V dzielnica. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

949 000 zł85 m² 11 138,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

MB Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i słoneczne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 85,2 m2 mieszące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bieżanów,Kraków

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, komfortowe i gotowe do zamieszkania 4 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z 2021 roku Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Senatorska

Salwator,Kraków

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mavesta prezentuje przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z dużym balkonem, usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Nieruchomość w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Bieżanów,Kraków

649 000 zł63 m² 10 298,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania z dużym potencjałem. Świetna opcja dla rodziny, dużo terenów zielonych. Trzy niezależne pokoje! Możliwość przerobienia na cztery pokoje! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Olsza,Kraków

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią i balkonem, zlokalizowana na I piętrze w budynku przy ul. Wieniawskiego w Krakowie. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy stare miasto opis inwestycji Mamy przyjemność zaprezentować zaoferować 3 pokojowe mieszkanie na ul. Piłsudskiego Apartament o powierzchni 67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

609 000 zł40 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i ogródkiem, teligi 26, kraków Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Nowa Huta,Kraków

764 000 zł79 m² 9 684,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie nr B3 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 4-pokojowego, położonego w miejscu, gdzie nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Nowa Huta,Kraków

595 000 zł35 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Hutniczym. Dzielnica Nowa Huta charakteryzuje się dobrze rozwinięta infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, drogerie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wenecja

Stare Miasto,Kraków

1 320 000 zł86 m² 15 348,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja stare miasto - 86 M2! ### oferta dostępna tylko W naszym biurze ### Polecamy! Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,49 m2 na ul. Wenecja , Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Piaski Wielkie,Kraków

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, które można urządzić według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na sprzedaż oferujemy komfortowe 45-metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starego Dębu

Krowodrza,Kraków

760 000 zł44 m² 17 144,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem | Kraków - Pasternik, ul. Starego Dębu | 44,33 m + 45 m ogród | 765 000 zł (do negocjacji) Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

505 000 zł34 m² 14 852,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 34 w promocyjnej cenie 505 000 zł znajdujące się w fajnej lokalizacji z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal z potencjałem - 40 m na parterze przy ul. Wielickiej, kraków Szukasz przestrzeni, która może być Twoim mieszkaniem, biurem, a może jednym i drugim jednocześnie? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagrowa

Przewóz,Kraków

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie tuż przy Zalewie Bagry dostępne od zaraz! Biuro nieruchomości prezentuje do wynajęcia atrakcyjne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Prądnik Czerwony,Kraków

615 000 zł45 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 45 m usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 80. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Krakowie od zaraz! Wynajem okazjonalny: tylko dla polskich obywateli Wynajem: tylko dla osób niepalących i bez zwierząt Preferowani najemcy: dwie studentki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krowodrza,Kraków

1 055 000 zł78 m² 13 525,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie | Kraków Krowodrza | 78 m | miejsce postojowe | doskonała lokalizacja Biuro Nieruchomości Prime-Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

924 000 zł68 m² 13 506,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż - 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie 68 m , Kraków, ul. Zygmunta Felińskiego Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,41 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piasek,Kraków

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaoferować Państwu na wynajem przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną w samym sercu Krakowa przy ul. Jana Kochanowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górna

Bronowice Małe,Kraków

568 000 zł39 m² 14 677 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

On My Own Nieruchomości proponuje do sprzedaż: mieszkanie przy ul. Górna usytuowane na wysokim parterze w przedwojennej kameralnej kamienicy wybudowanej z tradycyjnej cegły. Składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

2 900 zł42 m² 69,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaoferować Państwu 2-pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa idealne dla studentów! | 41,5 m | Balkon | 8. piętro z windą | Od zaraz Lokalizacja: śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie W inwestycji locum salsa przy ul klimeckiego 8a W dzielnicy zabłocie opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

730 000 zł29 m² 25 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka blisko centrum! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Rakowickiej, dzielnica Grzegórzki. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł15 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie typu studio w zabytkowej dzielnicy Kazimierz Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze kamienicy przy ul. Starowiślnej - Kazimierz. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagiellońskie,Kraków

489 000 zł36 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, os. Jagiellońskie 27, kraków (nowa Huta / Mistrzejowice) Oferujemy na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

585 000 zł42 m² 13 836,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Krakowie na Osiedlu Albertyńskim o powierzchni 39,90 m . Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze budynku wielkiej płyty z 1967 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Halczyna

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 900 000 zł138 m² 13 768 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Okazja cenowa! Mieszkanie 6-pokojowe z podpisanymi umowami najmu na wszystkie pokoje.!Biuro Nieruchomości Arkadia prezentuje ofertę sprzedaży 6-pokojowego mieszkania w Bronowicach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Stare Podgórze,Kraków

950 000 zł51 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie w kamienicy z 1938r. dwupokojowe (sypialnia i salon) o powierzchni 51,30 m2 z oddzielną kuchnią, łazienką i dodatkowo wc, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

3 650 zł37 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* mieszkanie nowe - nie było zamieszkałe* * zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania* * noho - młyny mogilska* * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kliny,Kraków

600 000 zł44 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje W spokojnej okolicy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Aleksandry

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Z ogródkiem, bieżanów-prokocim lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Aleksandry, dzielnica Bronowice. Osiedle i cała okolica posiada doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka na Krowodrzy przy ul. Lea N20 nieruchomości oferuje do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w świetnej lokalizacji w sercu Krowodrzy. Mieszkanie: znajd 2 uje się na 8.