dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kraków

2 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małysiaka

Kliny,Kraków

859 000 zł62 m² 13 854,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kliny zacisze - eleganckie mieszkanie - garaż - 2 balkony N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane na południu Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Płaszów,Kraków

560 418 zł43 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów, w południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

614 000 zł39 m² 15 853,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ruczaj Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 614 000zł zamiast 639 045zł Do sprzedania ustawne2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na 1 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnogórska

Bronowice Wielkie,Kraków

924 000 zł77 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

English version below Emmerson prezentuje: do sprzedania wyjątkowo urokliwe i komfortowe mieszkanie z ogrodem. Tomaszowice, pięknie położona wieś, zaledwie 5 km od północno-zachodnich granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barbary

Prokocim,Kraków

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny rozkład, cisza, zieleń, duży balkon! Po generalnym remoncie, czyste, do wejścia. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 4-ro piętrowym budynku z lat 80-tych na zielonym i zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podedworze

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

533 000 zł34 m² 15 653,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronna kawalerka do własnej aranżacji lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Podedworze dzielnica Podgórze Duchackie. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Grzegórzki,Kraków

4 300 zł67 m² 64,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w Krakowie? To gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m jest idealne dla Ciebie. Mieszkanie z 2018 roku i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

887 800 zł44 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44,39 m , położonego na 3. piętrze z 6 w inwestycji "nowa 5 Dzielnica" przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bieżanów,Kraków

3 100 zł48 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem. Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie (48m2) wykończone w wysokim standardzie, idealne dla osób ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

666 670 zł41 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja deweloperska kameralny charakter | doskonała komunikacja kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzemieślnicza

Mateczny,Kraków

3 499 zł45 m² 77,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji! Niektóre mieszkania powstają z myślą o sprzedaży. To zostało zaprojektowane z myślą o przestrzeni, świetle i proporcji. Do wynajęcia wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament 44 m Sarego | winda, klimatyzacja Cena: 3400 zł / miesiącpowierzchnia: 44 m | Piętro: 5 (winda) Do wynajęcia komfortowy apartament 2-pokojowy w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy ul. Zyblikiewicza 5 w centrum Krakowa. Wnętrze łączy nowoczesny design z klimatem stylu art déco-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Mistrzejowice,Kraków

553 192 zł36 m² 15 260,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera komórka lokatorska gratis rabat -1250zł/m2 gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

838 850 zł38 m² 21 925 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z ogródkiem w zielonym sercu Krakowa - Stare Podgórze / Ludwinów. 0% prowizji i pełne wsparcie bez dodatkowych kosztów! Za naszą pracę zapłaci deweloper, a Ty zyskujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roi

Łagiewniki,Kraków

715 040 zł44 m² 16 250,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Roi ( Podgórze - Łagiewniki) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą oraz korytarz - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Płaszów,Kraków

789 000 zł40 m² 19 529,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,40 m2 w budynku przy ul. Lipskiej (z 2025 roku) Rozkład pomieszczeń wg załączonego rzutu.; - salon z aneksem kuchennym (19m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mistrzejowice,Kraków

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków, mistrzejowice - 3-pokojowe mieszkanie blisko parku Z dogodnym dostępem do komunikacji - na wynajem lokalizacja Oferujemy do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Estates prezentuje nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń, zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Wrocławskiej Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

1 299 000 zł60 m² 21 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje Z balkonem I miejscem W garażu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Przybyszewskiego, dzielnica Krowodrza. Okolica charateryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

920 000 zł53 m² 17 309,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,15m2 znajdujące się na ul. Adama Bochenka na Podgórzu Duchackim. Lokalizacja: ulica Adama Bochenka - atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vetulaniego

Prądnik Biały,Kraków

3 400 zł49 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium Estates komfortowe prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. A. Vatulaniego. English version below lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Krowodrza,Kraków

755 000 zł38 m² 20 026,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy , tylko u nas.! Mamy do sprzedaży mieszkanie w centrum Krakowa, na 2 piętrze i w budynku w windą. Na powierzchni około 40 m2 mamy sypialnię , duży i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Prądnik Biały,Kraków

1 650 000 zł110 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować panoramiczny apartament z tarasem i widokiem na Kraków 110 m , 7. piętro z dwoma miejscami postojowymi. Wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fatimska

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Bieńczyce przy ul. Fatimskiej. Mieszkanie: - trzy osobne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, osobne wc, przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kraków

710 000 zł53 m² 13 396,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Z osobną jasną kuchnią balkonem W dzielnicy śrudmieście W krakowie mieszkanie do remontu kapitalnego, zdjęcia to przykładowa aranżacja opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Prądnik Czerwony,Kraków

325 000 zł19 m² 17 015,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 19,1 m2 mieszące się w Krakowie na Al. 29 Listopada. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżyny,Kraków

875 000 zł51 m² 17 156,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż nowoczesne i bardzo wygodne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , usytuowane na 5., ostatnim piętrze budynku w krakowskich Czyżynach. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Kraków

1 750 000 zł108 m² 16 204 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

W starym Mieście 108 m2 we frontowej części kamienicy przy Krowoderskiej. Niezależne cztery pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wc, , piwnica. Układ pomieszczeń do zamieszkania i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skałeczna

Kazimierz,Kraków

1 166 000 zł53 m² 21 900,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 000 zł40 m² 13 097,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogródkiem, winda w budynku. Okna z wyjściem na ogródek skierowane na zachód.9 Lokalizacja: Podgórze- Bieżanów, w południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Prądnik Czerwony,Kraków

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Ślicznej, dzielnica Prądnik Czerwony. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji - bardzo blisko parku krakowskiego N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m2 zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wadowicka

Stare Podgórze,Kraków

691 368 zł38 m² 18 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogródek | 2 pokoje 38 m | stare podgórze | nowe | garaż oferta 0% prowizji | bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,17 m z tarasem i prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Stare Miasto,Kraków

1 130 000 zł54 m² 20 891,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kraków ul. Skłodowskiej-Curie. Kamienica z 1900 roku. Powierzchnia: 54,09 m Piętro: 2 Układ: * 3 niezależne pokoje (w tym jeden z antresolą) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długosza

Ludwinów,Kraków

899 000 zł38 m² 23 973,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 37,5 m2 zlokalizowane w dzielnicy Stare Podgórze w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu Długosza 4, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kremerowska

Stare Miasto,Kraków

2 400 000 zł113 m² 21 286 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Stare miasto , ul. Kremerowska Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy , po generalnym remoncie. Wymienione instalacje sześć lat temu. W cenie pozostaje : zabudowa kuchenna , sprzęt agd , szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 450 zł27 m² 90,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Premium estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio w prestiżowej inwestycji w centrum Krakowa, ul. Rakowicka. Zapraszam! Mieszkanie dostępne od 15 marca. / apartment available.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

969 000 zł54 m² 17 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Opis Mieszkanie jest po generalnym remoncie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarego

Stare Miasto,Kraków

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, umeblowane mieszkanie z dostępem do siłowni i sauny ul. Józefa Sarego, kraków Powierzchnia: 51 mliczba pokoi: 2liczba łazienek: 1 + osobna toaletapiętro: partercena: 3500 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

900 000 zł56 m² 16 155,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie | wysoki standard l 2018 r. l Loggia Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Siewnej (prądnik Biały). Idealne do zamieszkania lub jako gotowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij