dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

842 547 zł52 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne i funkcjonalne mieszkania w Nowej Inwestycji zlokalizowanej w świetnie rozwijającej się dzielnicy Krakowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 680 zł44 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 13.09.2024 MIESZKANIE Na wynajem wygodne 2-pokojowe mieszkanie to przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strusia,Kraków

619 900 zł53 m² 11 606,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania (53,41 m2) z balkonem, piwnicą oraz ogólnodostępnym parkingiem tuż przez blokiem przy ul. Os. Strusia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 110 zł26 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 05.11.2024 APARTAMENT W pełni umeblowana kawalerka w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupokojowe na Ruczaju Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w budynku niedaleko pętli Czerwone Maki. Nowe, w pełni wyposażone: meble, w salonie kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

1 999 zł25 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia eleganckiego, nowoczesnego mieszkania jednopokojowego z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji Czyżyn w bliskim sąsiedztwie Galerii M1. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 090 zł26 m² 79,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 05.11.2024 APARTAMENT W pełni umeblowana kawalerka w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 090 zł24 m² 86,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

2 300 zł33 m² 70,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mistrzejowic- 1 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow. 32,58m2, usytuowane na 8- piętrze w 8 piętrowym budynku z 2021 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Europejskie,Kraków

2 310 zł33 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie: mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. W kuchni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bosacka

Śródmieście,Kraków

2 950 zł48 m² 61,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia studio po remoncie znajdujące się w ścisłym centrum Krakowa tj. przy ul. Bosackiej. Mieszkanie: to miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below - available from 01/02/2025 Z przyjemnością prezentujemy nową kawalerkę przy ul. Romana Kiełkowskiego 10 w dzielnicy Zabłocie. Nieruchomość - pow. 30m2 - parter - prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Stare Podgórze,Kraków

2 450 zł33 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską bulwarów wiślanych mieszkanie jednopokojowe do wynajmu - dzielnica stare podgórze ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Domagały

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 290 zł28 m² 81,79 zł/m²

 

Piętro:6/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe Złocień Bądź pierwszym najemcą - Domagały, agatowa, czeczów Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie typu studio z balkonem zlokalizowane na 4 piętrze bloku przy ul. Domagały (bieżanów-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 990 zł44 m² 68,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 13.09.2024 APARTAMENT Wygodne 2-pokojowe mieszkanie to przestrzeń doskonała dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o powierzchni 36m2, zlokalizowane przy ulicy Raciborskiej, tuż obok Kampusu uj. Nieruchomość z dużym pokojem dziennym oraz aneksem kuchennym, idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czyżyńska

Dąbie,Kraków

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mogilska, lema, meissnera, janusa, czyżyńska Do wynajęcia ładne, 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w dzielnicy Grzegórzki Dąbie, przy ul. Bajeczna, śródmieście. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starego Wiarusa

Krowodrza,Kraków

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie wraz z miejscem postojowym, na zamkniętym osiedlu, ul. Wiarusa, zielonki. Lokalizacja Osiedle Wiarusa jest położone tuż przy granicy miasta Krakowa, w odległości 5,8km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 550 zł18 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Facimiech 16 *powierzchnia 18 m2 *piętro 7 *ogrzewanie centralne *w okolicy pełna infrastruktura osiedla, sklepy, punkty usługowe *niedaleko całodobowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

919 000 zł67 m² 13 813,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 66,53m2 zlokalizowane w dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone od strony południowej, zachodniej i północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Łobzów,Kraków

1 500 zł33 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków - łobzów / okolica biprostalu - ulica nowowiejska bardzo przytulne mieszkanie 1-pokojowe z osobną, jasną kuchnią, w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chopina

Krowodrza,Kraków

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu Przytulna kawalerka typu studio przy ul. Chopina, kraków Oferujemy do wynajęcia komfortowe studio o powierzchni 28 m , usytuowane na piętrze budynku z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlińskiego

Nowa Huta,Kraków

845 000 zł47 m² 17 978,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą addom Oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,75 m + loggia 3,1 m2 , położone na 11 piętrze w 15-piętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie do wynajęcia 36 m2 plus duży balkon Kraków ul. Halszki , pokój z kuchnią , wyposażenie podstawowe , jeśli ktoś szuka super wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament o powierzchni 30 m z ogródkiem 44 m Oferuję na wynajem w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie, idealny dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament o powierzchni 32 m z ogródkiem 24 m Oferuję na wynajem w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie, idealny dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefińska

Stare Podgórze,Kraków

2 450 zł34 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka obok Placu Bohaterów Getta przy ul. Józefińska, stare Podgórze Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz!. To doskonała oferta dla osoby, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

695 000 zł47 m² 14 834,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 46,85m2 w nowopowstałej inwestycji w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie jest gotowe do odbioru z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja 29 Listopada

Prądnik Czerwony,Kraków

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz stylowe mieszkanie przy al. 29 listopada na Prądniku Czerwonym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Czerwony Ulica: al.29 listopada Przystanek: Dobrego Pasterza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Rżąka,Kraków

620 000 zł42 m² 14 786,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży mieszkanie przy ul. Rydygiera o powierzchni 41,93m2 na 7 piętrze w 7-piętrowym budynku z 2004 roku. Mieszkanie do indywidualnej aranżacji składające się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji apartamenty przy bulwarze, ul. Masarska tuż obok galeria kazimierz, wisła, rondo grzegórzeckie, grzegórzki. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Facimiech

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 550 zł17 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia bardzo ładna kawalerka przy ul. Faciemiech 16 *powierzchnia 17 m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: szafa, stół, rozkładana sofa i regał *aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje do wynajęcia kawalerkę w dzielnicy Podgórze przy ul. Nadwiślańskiej w cenie 2500 zł. Opis mieszkania: mieszkanie znajduję się na 4 piętrze, jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrowąża

Krowodrza,Kraków

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem, krowodrza, ul. Iwona Odrowąża, w doskonałej lokalizacji, tuż przy Nowym Kleparzu. -Cena: 2300 zł/miesiąc + czynsz 400 zł + media (ok. 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Brzozowa

Kazimierz,Kraków

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Promo Estates prezentuje na wynajem kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Brzozowej w dzielnicy Kazimierz. Lokalizacja: budynek położony jest przy ulicy Brzozowej w samym centrum krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

304 760 zł16 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy apartament inwestycyjny W wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwone Maki

Dębniki,Kraków

2 250 zł33 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z balkonem! ul.Czerwone Maki Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Koszty związane z wynajmem mieszkania prezentują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Ruczaj,Kraków

895 000 zł73 m² 12 260 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Ruczaj w bezpośrednim sąsiedztwie pętli tramwajowej Czerwone Maki. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

2 300 zł24 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 24 m2 przy al. Kijowskiej, dzielnica Krowodrza. Nieruchomość: w skład tego mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Mistrzejowice,Kraków

615 000 zł45 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkanie (44.50m2) z balkonem, piwnicą oraz ogólnodostępnym parkingiem tuż przez blokiem przy ul. Os. Tysiąclecia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Wesoła,Kraków

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English and russian versions below [pl] Do wynajęcia od listopada funkcjonalna 35-metrowa kawalerka z osobną kuchnią w centrum miasta zaraz przy Galerii Kazimierz. Mieszkanie znajduje się przy.