dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Osiedle Na Lotnisku

Na Lotnisku,Kraków

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia studio 20m2, osiedle Na Lotnisku w inwestycji przy dh Wanda w dzielnicy Bieńczyce. Idealne dla pary lub singla. - we speak English - lokalizacja: doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Szaniec

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł53 m² 14 962,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej części Krakowa, na Grzegórzkach, przy ulicy Na Szaniec. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bunscha

Ruczaj,Kraków

2 200 zł33 m² 65,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy ładne, przytulne mieszkanie 1-pokojowe położone w nowym budynku na osiedlu "zielona Polana" przy ul. Karola Bunscha w Krakowie pow. 33,39 m 2 Zapraszamy na wirtualny spacer po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

2 050 zł20 m² 102,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urokliwe mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu, w bliskim sąsiedztwie Rynku Podgórskiego. Ta cicha i spokojna okolica, otoczona Parkiem Sikorskiego i Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oboźna

Krowodrza,Kraków

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia jasne mieszkanie na ul. Oboźnej, krowodrza, kraków, 37M2 Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować piękne i jasne mieszkanie do wynajęcia na ul. Oboźnej w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Starowiślnej na Krakowskim Kazimierzu. English version below lokalizacja Dzielnica: kazimierz Ulica: starowiślna Przystanek: miodowa W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy Państwu wynajem przestronnego, komfortowego mieszkania położonego przy ul. Mazowieckiej 72 w dzielnicy Krowodrza jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szuwarowa

Ruczaj,Kraków

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę studia na wynajem przy ul. Szuwarowej w dzielnicy Ruczaj, w zadbanym niskim budynku. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Salwator,Kraków

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie Z tarasem na salwatorze! Prezentuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o pow. 62 m2 położone na 2 piętrze w budynku z windą w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odrowąża

Krowodrza,Kraków

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka przy ul odrowąża W krakowie opis nieruchomości: mieszkanie położone jest na 2. piętrze, jego powierzchnia to 34m2, na co składają się: - pokój - wyposażona kuchnia (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Ruczaj,Kraków

2 300 zł33 m² 68,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.04.2025 APARTAMENT Nowoczesna, w pełni umeblowana kawalerka w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smoleńsk

Stare Miasto,Kraków

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę znajdującą się w ścisłym centrum dzielnicy Stare Miasto tj. przy ulicy Smoleńsk w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Krakowiaków,Kraków

2 850 zł52 m² 54,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie: mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze 3-poziomowego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębniki,Kraków

659 000 zł52 m² 12 673,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

MB Estates prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku na Osiedlu Ruczaj. Dzięki swojemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiśniowa

Prądnik Czerwony,Kraków

1 800 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka w dzielnicy Prądnik Czerwony przy ul. Wiśniowej (prostopadła do al.29 Listopada) w cenie 1800 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

895 000 zł40 m² 22 153,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Apartament na kazimierzu! gotowy do zamieszkania! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Starowiślnej, dzielnica Kazimierz. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pychowicka

Dębniki,Kraków

1 950 zł36 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 36m2 z dużym balkonem i oddzielną kuchnią, zlokalizowana przy ulicy Pychowickiej. 5 minut pieszo na Kampus uj. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łobzów,Kraków

995 000 zł49 m² 20 729 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Krakowa gotowe do zamieszkania! mb Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować do wynajęcia mieszkanie typu studio z tarasem znajdujące się na jednym z bardziej prestiżowych osiedli w Krakowie tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka - ruczaj - obozowa - blisko do kampusu Do wynajęcia kompaktowa, przytulna kawalerka o pow. 28m2 położona na drugim piętrze w kameralnym, niewysokim bloku przy ul. Obozowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włoska

Wola Duchacka,Kraków

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszm biurze! Do wynajęcia jednopokojowe ul. Włoska! Oferujemy do wynajmu mieszkanie jednopokojowe, zlokalizowane w Podgórzu ( Wola Duchacka ) przy ul. Włoskiej 3 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, stylowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 36 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kolorowe

Kolorowe,Kraków

739 000 zł52 m² 14 076,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Pośrednikom dziękuje! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 52,5 m2 położone na os. Kolorowym 43 w Krakowie wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 5,9 m2. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdunów

Borek Fałęcki,Kraków

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na tuż obok Lasu Borkowskiego przy ulicy Zdunów. Nieruchomość z dwoma oddzielnymi pokojami, przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

660 000 zł48 m² 13 707 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Grzegórzecka. Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum Krakowa? A może chcesz zainwestować w nieruchomość w świetnej lokalizacji? To 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Wiślana

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 498 600 zł83 m² 18 055,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzenie o idealnym wnętrzu poznaj Penthouse - Bagry Park nowe świeżo wykończony apartament nigdy niezamieszkały Luksusowy penthouse premium, gotowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Śródmieście,Kraków

294 690 zł16 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy apartament inwestycyjny W wyjątkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Smart Property prezentuje Państwu jasne i nowoczesne mieszkanie znajdujące się w kompleksie Nowa V Dzielnica, przy ul. Wrocławskiej w Krakowie. Charakterystyka mieszkania Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

895 000 zł40 m² 22 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

MB Estates ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalny apartament zlokalizowany w samym sercu Krakowskiego Kazimierza, przy ul. Starowiślnej. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Pokoju

Śródmieście,Kraków

2 100 zł26 m² 80,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania kawalerkę 26m, bardzo dobra lokalizacja. Miejsce postojowe nie przynależne - przed blokiem.W pobliżu sklepy,apteka, przedszkole, kościół, blisko do większych galerii handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem - 30 m , ul. Bobrzyńskiego, kraków Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowej kawalerki o powierzchni 30 m , położonej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Czarnowiejska

Krowodrza,Kraków

1 590 zł22 m² 72,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Czarnowiejskiej 55a *ogrzewanie elektryczne *parter *powierzchnia 22 m2 *w okolicy dużo sklepów, punktów usługowych, przystanek autobusowy, skąd można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu widne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Galicyjskiej w dzielnicy Czyżyny. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stradom,Kraków

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne słoneczne studio położone przy ul Stradomskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, aneksu kuchennego, przedpokoju, łazienki oraz osobnej toalety. Na zewnątrz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sukiennicza

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł36 m² 68,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia studio W inwestycji angel wawel Dostępne od 01.07.2025 OPIS MIESZKANIA: Apartament o powierzchni 38 m2 składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Handlowe

Nowa Huta,Kraków

570 000 zł51 m² 11 106,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 51,3m2 os. Handlowe, nowa Huta / Czyżyny Słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,3 m2 na os. Handlowym w Nowej Hucie Usytuowane jest na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Glogera

Prądnik Biały,Kraków

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. Lokalizacja: kraków (prądnik Biały) ul. Glogera 65, osiedle wybudowane w roku 2017. Mieszkanie: na 3cim piętrze, składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Widok

Dąbie,Kraków

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Grzegórzki- dąbie - do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow.ok 25m2, usytuowane na 1-piętrze w budynku 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ludwinowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio z miejscem postojowym i przestronną komórką lokatorską, w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Ludwinowskiej 11. FILM z wnętrza mieszkania: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kraków

Krowodrza,Kraków

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia- niezależna, mała kawalerka w centrum 20m2 okolice ulicy Lea (skarbińskiego) lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja (skarbińskiego 12, patrz Google Maps) 4 piętro w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zabłocie,Kraków

3 150 zł40 m² 78,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Mieszkanie na wynajmem, wykończone w wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem przy ulicy Zabłocie. Lokalizacja: apartament w stylu loftowym o powierzchni 39m2 przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij