dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kurdwanów,Kraków

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość doposażenia mieszkania na prośbę najemcy! Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Długa

Kleparz,Kraków

655 000 zł28 m² 23 723,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrzyńskiego

Ruczaj,Kraków

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament Classic 30m2 Aparthotel Vanilla proponuje nowocześnie urządzony apartament typu studio o powierzchni 30 m2 salon z aneksem kuchennym, łazienką z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Centralna

Łęg,Kraków

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie ul. Centralna, kraków (obok Galerii M1) Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 55 m2 , położone przy ul. Centralnej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kraków

Krowodrza,Kraków

949 000 zł62 m² 15 218,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Мы также говорим на русском! vibehome prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,36 m2, usytuowane na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrówki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 zł15 m² 120 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesne studio położone przy ulicy Dąbrówki w dzielnicy Stare Podgórze. Lokalizacja: ul. Dąbrówki znajduje się tuż przy, kalwaryjskiej oraz Placu Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Kraków

Kraków,małopolskie

450 zł28 m² 16,07 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka z balkonem o powierzchni 28m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji przy ul.Mogilskiej. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Celarowska

Prądnik Czerwony,Kraków

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia garsoniera położona na wysokim parterze budynku przy ul. Celarowskiej (olsza II). Doskonała lokalizacja, blisko Uniwersytetu Rolniczego. Mieszkanie po remoncie (nowa łazienka, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 950 zł21 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje komfortową kawalerkę - Bronowice Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze VI piętrowego bloku przy ul. Radzikowskiego - Bronowice. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 290 zł35 m² 66,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 30 m2 z antresolą przy ul. Karmelickiej - bez czynszu Mieszkanie 30 m2 składa się z kuchni, łazienki i dużego pokoju z antresolą. Wejście z oficyny, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 700 zł38 m² 70,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment! Features Bathroom with a spacious walk-in shower Living area with a kitchenette furnished with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

1 850 zł27 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 1-pokojowe przy ul. Wrocławskiej Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I-piętrze przy ul. Wrocławskiej - Krowodrza. Składa się z kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Masarska

Kraków,małopolskie

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Kraków ul.Masarska. Lokal składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki o łącznej powierzchni 35m2. Mieszkanie po remoncie, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieżanowska

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe, klimatyzowane, w pełni wyposażone nowe mieszkanie 30 m prokocim/kraków (oferta na wyłąćzność) lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł33 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie z osobną kuchnią w ścisłym centrum Krakowa! Położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Szewskiej. Rewelacyjnie skomunikowane z dowolnym punktem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną, widną kuchnią, o pow. 45 m2, położone na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku, z nowoczesną windą przy ul. Pachońskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

1 900 zł32 m² 59,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Estate Nieruchomości prezentuje mieszkanie do wynajęcia, powierzchnia 31,86 m2 , 1 pokój, osobna kuchnia, duża łazienka. Opis mieszkania: wygodna przestrzeń dla singla lub pary, z nowo urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

3 550 zł36 m² 98,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni umeblowana kawalerka w odnowionej kamienicy przy ulicy Dajwór 8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 200 zł33 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 Mieszkanie o powierzchni 33m2 z balkonem znajduje się na 6 piętrze w budynku z dwoma windami. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felicjanek

Śródmieście,Kraków

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępny od zaraz! Do wynajęcia komfortowy, odrestaurowany apartament położony w centrum Krakowa przy ulicy Felicjanek. Lokalizacja: oferowany apartament znajduje się nieopodal Wawelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Krowodrza,Kraków

1 900 zł18 m² 108,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 28.09.2025 Estate Nieruchomości prezentuje wygodną kawalerkę do wynajęcia, świetna lokalizacja w ścisłym Centrum, Kraków - Krowodrza- ul. Pomorska. Opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipińskiego

Ruczaj,Kraków

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Do wynajęcia jasne mieszkanie jednopokojowe z balkonem przy ul. Lipińskiego w Krakowie. Umeblowane, w aneksie kuchennym meble w zabudowie wraz ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bony

Jagiellońskie,Kraków

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Profit Home prezentuje do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Osiedlu Jagiellońskim, nowa Huta, kraków Mieszkanie o powierzchni 24 m znajduje się na 4. piętrze budynku ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jasińskiego

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

1 390 zł21 m² 66,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 21 m przy ul. Jasińskiego 28, w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Nieruchomość: lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Dębniki,Kraków

999 000 zł61 m² 16 403,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Inwestycyjna perełka u stóp Wawelu! Szukasz mieszkania z ogromnym potencjałem w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta oferta to strzał w dziesiątkę idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Borelowskiego-Lelewela

Zwierzyniec,Kraków

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę funkcjonalną kawalerkę przy ulicy Lelewela 5 w Krakowie Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: w pobliżu przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ułanów

Prądnik Czerwony,Kraków

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na wynajem o powierzchni 23 m2, prądnik Czerwony, ul. Ugorek. Mieszkanie: mieszkanie jest gotowe do wynajmu, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 230 zł33 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Studio apartment! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with chairs, and plenty of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Piastów,Kraków

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastów | 2400 zł + opłaty | 40 m | Balkon | Kraków profit Home prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem, położone w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Strycharska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal Stawu Płaszowskiego Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 27 m2 znajduje się na drugim piętrze kameralnego, monitorowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia od już słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wodnej w Krakowie. Budynek dobrze zlokalizowany, wokół niska zabudowa wielorodzinna, blisko stąd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości tec Real Estate prezentuje ofertę wynajmu mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Bronowickiej. Idealne miejsce do zamieszkania dla studentów uj, up, agh lub pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 700 zł38 m² 70,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Traugutta

Stare Podgórze,Kraków

2 000 zł17 m² 114,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w Krakowie, położonego w malowniczej dzielnicy Stare Podgórze, przy ul. Romualda Traugutta. To niezwykle kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sikorki

Czyżyny,Kraków

2 300 zł27 m² 86,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na wynajem: salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój + garderoba o łącznej powierzchni 26,70 m2 przy ul. Sikorki. Lokalizacja: dzielnica: czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Krowodrza,Kraków

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis: zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą kawalerka w centrum Krakowa z doskonałym dojazdem! Prezentowane mieszkanie, to kawalerka o pow. 25 m2, która mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelechowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 25 września piękne mieszkanie przy ul. Żelechowskiego na Bronowicach. English version below lokalizacja Dzielnica: bronowice Ulica: żelechowskiego Przystanek: głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: kawalerka przy ul. Rakowickiej 20a z ochroną i placem zabaw, idealna do wygodnego zamieszkania w spokojnej okolicy. Nieruchomość: powierzchnia 30 m . Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pok. 33m2 przy ul. Łokietka ( róg z ul. Wrocławską ). Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym( 23m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandosów

Mateczny,Kraków

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia częściowo wyposażone, przytulne trzypokojowe mieszkanie (trzy osobne, niezależne pokoje) znajdujące się przy ul. Komandosów 15 (osiedle podwawelskie, przy Rondzie Grunwaldzkim/.