dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palacha

Krowodrza,Kraków

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia po remoncie, w pełni wyposażone, przytulne trzypokojowe mieszkanie (3 osobne, niezależne pokoje) znajdujące się przy ul. Palacha 15 (rejon Krowodrzy, makowskiego, łobzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

WE speak english Do wynajęcia kawalerka z częścią sypialnianą mieszkanie przy ul. Federowicza (okolice ul. Bunscha). Mieszkanie Apartament znajduje się na 3 piętrze, jego metraż liczy 36 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Krowodrza,Kraków

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta wynajmu - Komfortowy, nowocześnie urządzony apartament przy ul. Przybyszewskiego Prime Property z przyjemnością prezentuje wykończony, umeblowany, nowoczesny apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Prądnik Czerwony,Kraków

2 000 zł38 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate, przedstawia przestronną kawalerkę zlokalizowaną w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Ułanów 54. Rejon ul. Ułanów to spokojna, codzienna wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 400 zł17 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jednopokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal przystanku tramwajowego Wesele Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 17 m2 znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Olsza,Kraków

2 300 zł42 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z osobną kuchnią i balkonem, zlokalizowana na I piętrze w budynku przy ul. Wieniawskiego w Krakowie. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Kabel,Kraków

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? Idealna propozycja dla jednej osoby bądź pary najlepiej pracującej, ceniącej spokój, porządek i dobrą lokalizację. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Krowodrza,Kraków

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z widokiem na zieleń ul. Dunin-wąsowicza 3, stare dębniki / granica Z krowodrzą I błoniami idealna dla 1 2 osób, praca zdalna, it-friendly Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie o powierzchni 37 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze nowego apartamentowca w prestiżowej inwestycji "grzegórzki Park" zbudowanej w 2021 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiślna

Kazimierz,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Promocyjna cena w listopadzie Victoria Estate prezentuje mieszkanie typu studio w zabytkowej dzielnicy Kazimierz Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze nowoczesnej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ruczaj

Dębniki,Kraków

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w domu jednorodzinnym - ul. Ruczaj 6a, kraków dostępne od 01.11! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Stare Miasto,Kraków

1 200 zł16 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MB Estates poleca Państwu na wynajem kawalerkę 16 m po generalnym remoncie ul. Kochanowskiego , Kraków (przy agh / Park Krakowski) 1200 zł + media Lokalizacja: do wynajęcia świeżo wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Osiedle Akademickie

Akademickie,Kraków

2 300 zł31 m² 74,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 15 grudnia piękne mieszkanie na os. Akademickim na Czyżynach. English version below lokalizacja Dzielnica: czyżyny Ulica: os. Akademickie Przystanek: os. Akademickie pk, wiślicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czyżyny - 3 osobne pokoje - dla studentów N20 Nieruchomości oferuje na wynajem od stycznia funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53m2 położone na zielonym, spokojnym osiedlu "fajny Dom" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 220 zł27 m² 83,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mazowiecka

Krowodrza,Kraków

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie typu studio W nowej inwestycji przy ul mazowiecka 72 Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok 30m2 położone na drugim piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

920 000 zł56 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

B2-4 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 72,3 m2 + balkon w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w dobrej okolicy. W pobliżu przystanku, szkoły, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoffmanowej

Kraków,małopolskie

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mbdg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną kawalerkę o powierzchni 34 m , zlokalizowaną przy ul. Klementyny Hoffmanowej w Krakowie. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Płaszów,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Kraków, ul. Sarmacka gotowe do zamieszkania profit Home prezentuje na wynajem jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sarmackiej w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

789 000 zł55 m² 14 314,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie W centrum krakowa ul. Wrocławska, krowodrza lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej w samym sercu dzielnicy Krowodrza, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

4 000 zł94 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne 4 pokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Prądnik Czerwony Kraków. Funkcjonalny układ 3 osobnych pokoi i duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Kleparz,Kraków

614 685 zł29 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków

1 550 zł17 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 17 m , położona na 1. piętrze kamienicy przy ul. Zyblikiewicza 5 w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio dla singla o powierzchni 36 m z miejscem postojowym, komórką lokatorską w prestiżowej inwestycji Grzegórzki Park. Układ mieszkania: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie Z balkonem, garażem I komórką ul. Pachońskiego, prądnik biały 70 m | 4 pokoje | III piętro | winda | balkon | garaż podziemny Dostępne od zaraz Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie prywatne zakup bezpośrednio od właściciela (bez prowizji) Oferta prywatna nie współpracuję z biurami nieruchomości. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Friedleina

Krowodrza,Kraków

857 298 zł50 m² 17 146 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker ### Mieszkanie na Sprzedaż Kraków Krowodrza - 2 Pokoje z Balkonem w Rewitalizowanej Kamienicy **lokalizacja:** Kraków, dzielnica Krowodrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kołowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 150 zł28 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english Do wynajęcia słoneczna kawalerka w dzielnicy Bronowice przy ul. Kołowej w ekskluzywnej inwestycji Tarasy Verona w cenie 2000 zł. Lokalizacja: * apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

559 855 zł42 m² 13 345,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zabłocie to poprzemysłowa dzielnica, która przeżywa obecnie renesans i zyskuje na atrakcyjności, m.in. dzięki rozwojowi rekreacyjna-kulturalnemu oraz przybywającym restauracjom, kawiarniom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babińskiego

Dębniki,Kraków

495 000 zł34 m² 14 688,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 33,70 m - ul. dr Babińskiego, kraków Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje jasne, świeżo odnowione mieszkanie o powierzchni 33,70 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

449 000 zł30 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkania w bloku z lat 80-tych. W budynku znajduje się winda. Parkowanie na ogólnodostępnych miejscach dla mieszkańców z identyfikatorem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Podgórski

Stare Podgórze,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie ustawny rozkład pomieszczeń oraz lokalizację bliską centrum krakowa mieszkanie 1 pokojowe Z widną kuchnią I jadalnią - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Wieś,Kraków

3 500 zł46 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję eleganckie mieszkanie o powierzchni 46,08 m , usytuowane na parterze odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa Krowodrzy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Krowodrza Górka,Kraków

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe 30M2 krowodrza górka ul. Józefa wybickiego opis mieszkania: mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30m2 mieści się na 6 piętrze w budynku 10 piętrowym przy ulicy Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

350 000 zł22 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta - nieruchomość przy plantach dietlowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowica

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Promo Estates prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Klonowica. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Podgórze-Duchackie. W pobliżu korporacje, oraz centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dietla

Kazimierz,Kraków

700 000 zł47 m² 14 843,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na kodygnacji suterena przy plantach dietlowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Stare Miasto,Kraków

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MB Estates poleca Państwu na wynajem kawalerkę 25 m po generalnym remoncie ul. Kochanowskiego , Kraków (przy agh / Park Krakowski) 1500 zł + media Lokalizacja: do wynajęcia świeżo wykończona.