dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

644 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Na Kozłówce,Kraków

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okólna, wielicka, seweryna, polonijna, na Kozłówce, nowosądecka Emmerson prezentuje: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m2 na Kozłówku. Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

559 000 zł37 m² 14 914,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie ok. 37m2 przy ul. Rydlówka. Idealny lokal na start, pod wynajem dla pracowników pobliskich korporacji oraz studentów krakowskich uczelni. Lokalizacja: podgórze / Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wyszyńskiego

Rżąka,Kraków

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna kawalerka na wyszyńskiego przy szpitalu uniwersyteckim N20 Nieruchomości oferuje na wynajem atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie typu studio położone w nowym budynku przy ulicy Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wójtowska

Łobzów,Kraków

1 600 zł24 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wójtowska- 1 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow. 23,5m2, położone na 3-piętrze w budynku z lat 70-tych. Budynek: zadbany, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raciborska

Ruczaj,Kraków

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Raciborska - ruczaj- przytulna, komfortowa kawalerka N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia od 1 sierpnia przytulne mieszkanie dla pary lub singla położone w spokojnej, zielonej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Soroki

Kliny,Kraków

1 500 zł28 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kliny - 1 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 27.87m2 , położone na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie dostępne od.