dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemiarki

Dębniki,Kraków

719 000 zł47 m² 15 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaję mieszkanie z 3 osobnymi pokojami, o powierzchni 47 m2!+! W tej cenie zawarte jest również bardzo duże miejsce postojowe, w garażu podziemnym. Mieszkanie polożone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębniki,Kraków

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i jasne 2-pok. mieszkanie na wynajem znajdujące się przy ul. Czerwone Maki w dzielnicy Dębniki. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 350 zł25 m² 93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wynajmem świetnego studio przy ulicy Wrocławskiej. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze budynku z 2019 roku. W pobliżu dobrze rozwinięta komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Wiślana

Mały Płaszów,Kraków

934 383 zł53 m² 17 865,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż eleganckie, zaprojektowane przez architekta wnętrz mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku przy ul. Mierzeja Wiślana 6b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blich

Wesoła,Kraków

1 350 000 zł79 m² 16 998,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Tylko u nas Zapraszamy do zapoznania się z realizacją video |r| Property prezentuję 3 pokojowy Apartament na sprzedaż mieszczący się w dzielnicy Stare miasto (wesoła) w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Prądnik Czerwony,Kraków

2 800 zł49 m² 57,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MB Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie miejscu, które łączy w sobie spokój osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem 34m2 - ul. Piastowska Opis nieruchomości: do wynajęcia świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 34 m2 na 2. piętrze budynku 11-piętrowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kalwaryjska

Stare Podgórze,Kraków

1 750 zł18 m² 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka - ul. Kalwaryjska Funkcjonalna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 17,50 m , zlokalizowana przy ul. Kalwaryjskiej. Układ mieszkania Pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sądowa

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralna kawalerka z wydzieloną częścią sypialną. 4 piętro w niskim bloku. Cicha i spokojna okolica, wyśmienicie skomunikowana. Pierwszy najemca po generalnym remoncie. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Stare Miasto,Kraków

650 000 zł38 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u nas! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Krowodrza, tuż przy Placu Teodora Axentowicza, tylko 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

599 000 zł38 m² 15 558,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - ul. bp. J. Prandoty, kraków 38,5 m | ekspozycja południowo-zachodnia | miejsce w garażu podziemnym | komórka lokatorska | smart home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 32,03 m2 na os. Mozarta / Prądnik Biały składająca się z pokoju, osobnej kuchni, łazienki z prysznicem i przedpokoju - odświeżona kilka miesięcy temu - znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińska

Prądnik Biały,Kraków

3 000 zł48 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem 48,5m2 ul. Zielińska, prądnik Biały Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,5 m2 przy ul. Zielińskiej w dzielnicy Prądnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z 2 ogródkami I komórką lokatorską, blisko centrum miasta W kameralnym budynku, ul. Śliwkowa, dzielnica czyżyny, nieopodal aleja pokoju I rondo czyżyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Parnickiego

Złotego Wieku,Kraków

1 999 zł25 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na parterze budynku bezczynszowego, co oznacza brak opłat do wspólnoty lub spółdzielni. Opis mieszkania: kawalerka jest świeżo wyremontowana, nowoczesna i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaszkiewicza

Dąbie,Kraków

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1.05.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Łaszkiewicza w centrum Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Tauron Areny oraz Parku Lotników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blich

Grzegórzki,Kraków

1 390 000 zł79 m² 17 501,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szkolne,Kraków

1 950 zł32 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 31,5m2, usytuowane na II piętrze w V-piętrowym budynku z windą, znajdującym się na os. Szkolnym w Nowej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Parnickiego

Batowice,Kraków

1 699 zł20 m² 84,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na parterze budynku bezczynszowego, co oznacza brak opłat do wspólnoty lub spółdzielni. Mistrzejowice - ul. Parnickiego 7 mieszkanie dostępne od zaraz Opis mieszkania: kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żuławskiego

Stare Miasto,Kraków

2 050 zł22 m² 93,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka umeblowana z balkonem 22m2 - kamienica, kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 22 m2 na wysokim parterze w kamienicy. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Czyżyny,Kraków

2 300 zł26 m² 90,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i estetycznie wykończone mieszkanie o powierzchni 25 m , położone na 6. piętrze bloku z windą. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących wygodę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytomska

Krowodrza,Kraków

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się w centrum Krakowa przy ulicy Bytomskiej (przecznica ul. Kazimierza Wielkiego) lokalizacja: oferuję Państwu wygodne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Płaszów,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 1 pokojowe Z balkonem Oferuje do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie o pow.ok 30m2, położone na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2022 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Niepodległości

Nowa Huta,Kraków

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 położone w Krakowie, przy os. Niepodległości, dzielnica Nowa Huta. Nieruchomość jest usytuowana na wysokim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

3 999 zł83 m² 48,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament 83 m - serce starego miasta 3 Sypialnie | 2 Łazienki | Wysokość 4m | Od 1.10.2026 Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z "duszą", położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Osiedle Kalinowe

Kalinowe,Kraków

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, zlokalizowane, tuż obok przystanku autobusowego - Os. Kalinowe. Nieruchomość z przestronnym pokojem dziennym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

642 493 zł33 m² 19 564 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Witam. Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w nowo budowanej inwestycji Casa Feliz przy ulicy Portowej na Krakowskim Podgórzu. Nieruchomość znajduje się w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Centralna

Łęg,Kraków

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka W czyżynach dostępna od zaraz! Do wynajęcia nowa kawalerka z balkonem, położona w atrakcyjnej lokalizacji w Czyżynach, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii M1. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czyżyny,Kraków

930 000 zł67 m² 13 880,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu widne i przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 67m2 na Ulicy Centralnej w Czyżynach. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Meissnera

Rakowice,Kraków

829 999 zł52 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność przedstawić Państwu 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,3m2 + duży balkon, na 9 piętrze przy ul. Meisnnera 6 w Krakowie. Lokalizacja ul. Meissnera 6 Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 150 zł32 m² 67,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Home z przyjemnością prezentuje kawalerkę do wynajmu komfortową kawalerkę o powierzchni 31.90 m , położoną w samym sercu Bronowic, przy ul. Księdza Ferdynanda Machaya. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

579 000 zł37 m² 15 807 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ustawne i słoneczne mieszkanie o nowoczesnym układzie pomieszczeń (2 niezależne pokoje + jasna kuchnia z jadalnią), położone przy ul. Wielickiej na Prokocimiu w budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wizjonerów

Bronowice Małe,Kraków

1 200 000 zł74 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe dla rodziny lub pary | 2 łazienki | duży taras | parking I komórka. UL. Wizjonerów, bronowice małe. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz kawalerka z oddzielną kuchnią po generalnym remoncie przy ul. Warszawskiej. English version below lokalizacja Dzielnica: stare Miasto Ulica: warszawska Przystanek: dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Krowodrza,Kraków

2 400 zł27 m² 89,85 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować bardzo słoneczne mieszkanie na wynajem o powierzchni niespełna 27 m2 zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ruczaj,Kraków

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni 32m2 przy ul. Raciborskiej (dzielnica Ruczaj) w Krakowie. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lea

Krowodrza,Kraków

2 299 zł27 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe studio Z ogrodem zimowym - stara krowodrza Wolne od zaraz | Klimatyzacja | 100m od Parku Krakowskiego Szukasz prestiżowego miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z energią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

1 810 zł26 m² 70,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Conrada

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia Zostań pierwszym Najemcą! Kawalerka 27 m piętro 1/5 Kraków, ul. Conrada Super lokalizacja. Komfortowe warunki mieszkania. Budynek ogrodzony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Centralna

Łęg,Kraków

1 900 zł25 m² 76 zł/m²