dowolna

Mieszkania dla studentów Kraków - Oferty najmu mieszkań

646 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

646 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

409 000 zł29 m² 14 103,50 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 2-pokojowe (z możliwością dwóch) mieszkanie 29 m2 przy ul. Stańczyka. Idealny lokal na start, pod wynajem dla pracowników pobliskich korporacji oraz studentów krakowskich uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleparz,Kraków

780 000 zł61 m² 12 786,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków, krowodrza - duże mieszkanie 2 pok. o pow. 61 m2 z balkonem i piwnicą Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu 1- pokojowe mieszkanie w centrum Krakowa Opis: mieszkanie znajduje się na 2- piętrze w 2- piętrowej kamienicy, wyposażone: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokutyńskiego

Pychowice,Kraków

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkania w nowoczesnym budynku położonym w dzielnicy Podgórze - Pychowice przy ulicy Pokutyńskiego czekają na pierwszych najemców. Obszar Pychowic to dynamicznie rozwijający się willowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Orląt Lwowskich

Grzegórzki,Kraków

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Estate Nieruchomości prezentuje apartament do wynajęcia 2 km od Dworca Głównego, w spokojnej i zielonej części Krakowa. Niepowtarzalny apartament z małym ogródkiem w willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 zł29 m² 61,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe, umeblowane, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

859 400 zł69 m² 12 428 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Oficerskie,Kraków

1 599 000 zł150 m² 10 626 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

NA sprzedaż nieruchomość inwestycyjna rejon ul. Beliny prażmowskiego I ronda mogilskiego - os. Oficerskie 3 mieszkania + poddasze Z możliwością rozbudowy - ogród do dyspozycji N20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Józefa

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skrót: do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie na krakowskim Kazimierzu. Możliwe wystawienie faktury vat, możliwy najem na miesiąc lub kilka miesięcy. Opis: kawalerka z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł33 m² 14 994 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Bajeczna

Dąbie,Kraków

1 500 zł28 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 8.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

878 100 zł76 m² 11 554 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

716 800 zł59 m² 12 149 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

900 700 zł74 m² 12 172 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

900 700 zł79 m² 11 401 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

2 Pułku Lotniczego,Kraków

597 000 zł63 m² 9 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 700.00 zł; Budynek: blok, technologia wielkiego bloku, z lat 80-tych w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rajska

Stare Miasto,Kraków

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka stare miasto kawalerka N20 nieruchomości oferuje do wynajmu przytulną kawalerkę w centrum Starego Miasta przy klimatycznej ulicy Rajskiej zaraz obok Galerii Sztuki. Rejon Bagateli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się przy ul. Wielickiej. W sąsiedztwie znajdziemy duże biurowce, supermarkety oraz przystanki tramwajowe. Łatwy dojazd do centrum. Lokal: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

843 400 zł68 m² 12 403 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

748 600 zł59 m² 12 688 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Śródmieście,Kraków

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje atrakcyjną kawalerką w pobliżu Bulwarów Wiślanych! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy przy al. Zygmunta Krasińskiego - Śródmieście. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

900 500 zł75 m² 12 007 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

858 900 zł70 m² 12 270 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

898 100 zł76 m² 11 817 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 467 600 zł115 m² 12 762 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

872 300 zł73 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

883 100 zł72 m² 12 265 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nadwiślańska

Zabłocie,Kraków

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton prezentuje 1 pokojowe mieszkanie przy ul. Nadwiślańskiej, w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja: * mieszkanie znajduje się w centrum miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

854 300 zł70 m² 12 204 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokutyńskiego

Pychowice,Kraków

2 250 zł30 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radzikowskiego

Prądnik Biały,Kraków

1 200 zł18 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja mieszkanie 1-pokojowe ul. Josepha Conrada, ul. Radzikowskiego oraz w bliskiej okolicy ikei oraz galerii bronowice. Preferowana 1 osoba bez zwierząt. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

879 500 zł72 m² 12 165 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 1 pokojowe, nowe i nigdy niezamieszkałe mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa przy ulicy Grzegórzeckiej 15 w cenie 2500 zł. *english below* mieszkanie: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ruczaj,Kraków

1 591 zł36 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w Krakowie przy ul. Drukarska 4, prowizja 0%! Kawalerka na wynajem w pobliżu Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz biurowców firm Shell, nokia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, komfortowy - 1-pokojowy apartament Z balkonem, z widokiem na piękny dziedziniec, osiedle "steam park" z 2020 roku - na terenie zamkniętym, z ochroną I recepcją -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lotnicza

Grzegórzki,Kraków

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia przy ulicy Lotniczej, w dzielnicy Grzegórzki. Nieruchomość: - powierzchnia 24 m2 - piętro 1 - przedpokój - łazienka - mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 599 zł26 m² 62,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy kawalerkę do wynajęcia. Mieszkanie dla maksymalnie 2 osób. Lokalizacja Centrum Bronowic to łatwy i szybki dostęp do Starego Miasta, lotniska w Balicach, business Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ariańska

Stare Miasto,Kraków

540 000 zł26 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży piękne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji przy ul Ariańskiej w centrum Krakowa (10 minut pieszo do Starego Miasta, 5 minut do Dworca Głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Starowiślna

Stare Miasto,Kraków

2 300 zł27 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylową kawalerkę na wynajem o powierzchni 27 m2, znajdującą się na krakowskim Kazimierzu. W bliskiej odległości sklepy oraz lokale usługowe, 2 min. drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Stare Miasto,Kraków

489 000 zł41 m² 11 926,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W unikatowej kamienicy najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł33 m² 14 994 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij