dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogozińskiego

Grzegórzki,Kraków

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie i położone przy ul. Rogozińskiego w pobliżu Ronda Grzegórzeckiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort w centrum Krakowa! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem położone w prestiżowej inwestycji przy ulicy Rakowickiej w Krakowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piltza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł45 m² 51,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na wynajem zlokalizowane przy ul. Piltza 19 na Ruczaju (na Osiedlu Piltza). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł34 m² 23 355,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34.21m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 080 zł57 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Limited-time offer: the full accommodation fee is reduced by 20% the discount is valid until April. This is a limited offer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł42 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 600 zł42 m² 85,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem nowe 2-pokojowe mieszkanie Z klimatyzacją I tarasem cieszyńska 9 opis ogólny Na wynajem komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Czyżyny,Kraków

1 411 462 zł80 m² 17 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi | 3 loggie | Garaż | Komórka Lokatorska Wyobraź sobie przestrzeń, która dopasowuje się do rytmu życia Twojej rodziny, a nie na odwrót. Ten unikalny, 3-poziomowy apartament to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 53m2 ul. Dąbska | Grzegórzki / Dąbie | Kraków Opis nieruchomości: do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53 m2 na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

869 000 zł51 m² 16 992,60 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Premium Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Dom Wschodzącego Słońca przy ul. Bratysławskiej. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

846 900 zł42 m² 20 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie wrocławska 53, kraków Nowa V Dzielnica | 42.3m | Balkon | Klimatyzacja | Gotowe od zaraz Na sprzedaż oferujemy świeżo wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czyżyny,Kraków

593 000 zł34 m² 17 487 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowoczesnym kompleksie apartamentowców z 2017 roku przy ul. Sołtysowskiej w Czyżynach zbudowanych przez firmę instal kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio Z 2 ogródkami I komórką lokatorską, blisko centrum miasta W kameralnym budynku, ul. Śliwkowa, dzielnica czyżyny, nieopodal aleja pokoju I rondo czyżyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

7 900 zł110 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy klimatyzowany 4 pokojowy apartament Z 2 łazienkami I parkingiem W luksusowej rezydencji pod złotym globem, stary kleparz, 5 minut spacerem od rynku głównego. Dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Bronowice Nowe,Kraków

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania? Mieszkanie o powierzchni 50 m , 2 pokoje znajduje się na 7. piętrze w budynku z windą. Posiada balkon i nowoczesne wyposażenie, takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokojowe mieszkanie Z 2 balkonami, parkingiem I komórką lokatorską. UL. Prandoty W dzielnicy śródmieście, nieopodal uek, politechnika, uniwersytet rolniczy, opolska estakada. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bonarka,Kraków

3 500 zł47 m² 73,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Rydlówka. Pierwszy najem! lokalizacja Z przyjemnością prezentuję mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Portowa

Zabłocie,Kraków

750 000 zł39 m² 19 394,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 38,67 m + balkon 3,57 m , zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Zabłocie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Śródmieście,Kraków

1 129 000 zł50 m² 22 575,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 50,01 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Osiedle 29 Aleja wybudowana przez znanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

1 480 000 zł66 m² 22 482,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na ul. Morelowa na Woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Morelowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Żabiniec 101 w Krakowie w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

4 500 zł40 m² 111,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40.37 m2 Angel Stradom, ul.Stradomska, tuż przy Wawelu. Zapytaj o więcej szczegółów pod numerem:! budynek I okolica: kraków, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

680 000 zł42 m² 16 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do odbioru mieszkanie w stanie developerskim, do wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kraków Grzegórzki ul. S. Lema 3 pokoje 52 m Nieruchomość: komfortowe, bardzo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na drugim piętrze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tuchowska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

724 000 zł56 m² 12 993,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,72 m znajdujące się w 2 piętrowym apartamentowcu z 2006 roku usytuowanym na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie typu studio w Centrum Krakowa. Rozkład Funkcjonalne, nowoczesne studio o powierzchni 32m2. Zaprojektowane na otwartej przestrzeni, wydzielona strefa z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji nadwiślańska 11 przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

819 000 zł44 m² 18 613,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone, nowe mieszkanie na sprzedaż! Brak podatku pcc! Parametry mieszkania Metraż mieszkania: 44,39m Piętro: 3 Ekspozycja: e Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie Balkon: 3,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Wola Justowska,Kraków

6 000 zł84 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowe, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie mieszczące się na granicy Woli Justowskiej / Bronowic. Mieszkanie posiada przestronny taras z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Faustyny

Łagiewniki,Kraków

1 640 000 zł107 m² 15 327,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4 pokoje | 107 m | parter | 2 poziomy | ogródek 60 m | brak pcc i prowizji Ekspozycja Południowo - Północna Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

1 990 zł36 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnej, rozwiniętej okolicy pełnej natury Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Dołach

Zabłocie,Kraków

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe wysokiego standardu 39m2 - ul. Na Dołach, zabłocie Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m2 w wysokim standardzie przy ul. Na Dołach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Stare Podgórze,Kraków

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowoczesnej inwestycji przy ul. Dąbrowskiego. Tuż obok plac bohaterów getta I bulwary wiślane, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Masarska

Kazimierz,Kraków

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kraków / ul. Masarska (ok. Galerii Kazimierz) oferta zarezerwowana do 27 kwietnia 2026 ważne! Mieszkanie na wynajem długoterminowy - minimum 12 miesięcy. Umowa o najem okazjonalny (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

851 400 zł43 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w rejonie krakowskich Czyżyn przy Jana Pawła II (park Lotników) Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zabłocie,Kraków

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować stylowe i widokowe 1-pok. mieszkanie przy ul. Zabłocie. Lokalizacja: inwestycja znajduje się w luksusowej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krowodrza,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 metrów kwadratowych położonym na ul. Wrocławska 53L (osiedle Nowa 5 Dzielnica). Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prandoty

Śródmieście,Kraków

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

496 848 zł28 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - możliwość aranżacji na 2 pokoje | ogródek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,23 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruczaj,Kraków

670 000 zł56 m² 11 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Obozowa - Ruczaj Mieszkanie 2 pokojowe dostosowane dla niepełnosprawnych Miejsca postojowe dla mieszkańców 55,93m2 Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,93 metrów kwadratowych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij