dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

4 500 zł56 m² 80,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson prezentuje do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Lema. Mieszkanie o pow. 56 m2 położone na najwyższym 4 piętrze budynku z 2023 roku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Osiedlu Złocień - idealnym miejscu dla osób poszukujących dostępu do rozbudowanej infrastruktury miejskiej wraz z bliskością natury Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

2 499 zł36 m² 69,42 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia piękne mieszkanie przy ul. Grzegórzeckiej, na osiedlu Wiślane Tarasy 2.0 ENGLISH VERSION BELOW LOKALIZACJA Dzielnica: Grzegórzki Ulica: Grzegórzecka Przystanek: Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Majora

Prądnik Czerwony,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane w zielonej, spokojnej okolicy nieopodal centrum miasta Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje się na czwartym piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

749 000 zł33 m² 22 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 33.33m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krowodrza,Kraków

1 519 050 zł53 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

To oferta dla osób, które szukają gotowego, dopracowanego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Cieszyńska 9 to nowoczesna, kameralna inwestycja z recepcją, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Piasek,Kraków

849 000 zł35 m² 24 257,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze apartamentowca, zlokalizowanego na ul. Szlak w Krakowie. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grzegórzki,Kraków

809 000 zł37 m² 21 930,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 36.89m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

1 199 000 zł58 m² 20 672,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje + balkon, gotowe do wejścia, zabłocie Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w popularnej dzielnicy Krakowa- zabłocie. Lokalizacja Kraków, zabłocie - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Rakowice,Kraków

1 868 210 zł92 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatni gotowy do odbioru wolny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej przy bulwarach wiślanych, nieopodal kładka św. Bernatka I kazimierz, dzielnica stare podgórze. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Orawska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 500 000 zł96 m² 26 041,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Informacja dla pośredników - nie jestem zainteresowany waszymi ofertami. Definitywnie proszę nie dzwonić i nie marnować mi czasu. Na sprzedaż wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przykopy

Łagiewniki,Kraków

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35m2 znajdujące się przy ulicy Przykopy w dzielnicy Łagiewniki. Apartament Apartament znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Zabłocie,Kraków

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w świetnej lokalizacji na Zabłociu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w budynku Atal Residence. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czeczów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz lub czerwca, przytulną, nowoczesną kawalerkę przy ul. H.K. Czeczów 46. Budynek znajduje się na nowym i spokojnym osiedlu. Szeroka gama lokali handlowo usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Kraków

1 089 000 zł42 m² 25 623,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż rakowicka 20j, kraków Cena: 1 089000 zł | 42 m | nowe mieszkanie | czysta księga wieczysta W tej inwestycji posiadam kilkanaście podobnych mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 080 zł57 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje obniżona o 20% rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krowoderskich Zuchów

Krowodrza Górka,Kraków

1 145 000 zł57 m² 19 968,60 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy komfortowy, bardzo cichy 3-pokojowy apartament z dużym tarasem okalającym lokal, o powierzchni 57,34 m , położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku- torre Verona. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

1 912 742 zł113 m² 16 926,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe (z możliwością przerobienia na 5-pokojowe) mieszkanie z dwoma łazienkami w nowo powstającej inwestycji ,bona przy ul. Walerego Sławka 7. Termin oddania: i kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

1 749 000 zł69 m² 25 458,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Kijowskiej dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

749 000 zł39 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie, położone w inwestycji Apartamenty Przybyszewskiego (atal) w dzielnicy Bronowice, kraków. Lokalizacja: spokojna okolica z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bronowicka

Krowodrza,Kraków

3 700 zł80 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalny, przestronny apartament o powierzchni 80m2 znajdujące się przy ulicy Bronowickiej w dzielnicy Krowodrza. Apartament Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

1 530 000 zł72 m² 21 244,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m z balkonem, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Develia Grzegórzecka 77 przy ul. Grzegórzeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kapelanka

Zakrzówek,Kraków

669 200 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc. Nowa inwestycja mieszkaniowa w dzielnicy Dębniki - sąsiedztwo Zalewu Zakrzówek. Gotowy budynek - klucze dostępne od ręki. Mieszkanie: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

3 600 zł43 m² 83,72 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia całkowicie nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 6. piętrze prestiżowej inwestycji "mogilska Młyny przy ul. Mogilskiej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Płaszów,Kraków

730 000 zł45 m² 16 401 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 - pokojowego w nowoczesnym apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Wielickiej. Budynek ogrodzony, z cichobieżnym windami, dużym garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Radzikowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 059 500 zł82 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cztero pokojowe mieszkanie z tarasem i loggią w nowej inwestycji bronowice/azory. Zakup bezpośrednio bez pcc bez prowizji Mieszkanie sprzedawane w stanie developerskim. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Krowodrza,Kraków

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

S&s Property ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37m2 znajdujące się przy ulicy Al.Kijowska 5 w nowoczesnym apartamentowcu w dzielnicy Krowodrza. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Nowa Huta,Kraków

990 000 zł68 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni aż 68 m znajdujące się w 6 piętrowym apartamentowcu z windą z 1999 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy komfortowe i eleganckie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Śliwkowa

Czyżyny,Kraków

990 000 zł73 m² 13 561,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja inwestycyjna! nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - 3 pokojowe mieszkanie Z 2 łazienkami, 2 ogródkami I 2 komórkami lokatorskimi, blisko centrum miasta W nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hamernia

Zwierzyniec,Kraków

2 000 000 zł83 m² 24 096,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowy apartament o powierzchni 83m2 znajdujące się na ul. Hamernia na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogozińskiego

Grzegórzki,Kraków

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od kwietnia przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w wysokim standardzie i położone przy ul. Rogozińskiego w pobliżu Ronda Grzegórzeckiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort w centrum Krakowa! Biuro Nieruchomości aprest prezentuje komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na wynajem położone w prestiżowej inwestycji przy ulicy Rakowickiej w Krakowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piltza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 300 zł45 m² 51,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na wynajem zlokalizowane przy ul. Piltza 19 na Ruczaju (na Osiedlu Piltza). Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Grzegórzki,Kraków

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe,2 pokojowe mieszkanie przy ul Janickiego Z przyjemnością oferujemy 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, zlokalizowane przy ulicy Janickiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

799 000 zł34 m² 23 355,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34.21m2 zlokalizowane w inwestycji Mogilska Młyny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

4 080 zł57 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. Limited-time offer: the full accommodation fee is reduced by 20% the discount is valid until April. This is a limited offer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaszczysta

Prądnik Biały,Kraków

799 000 zł42 m² 19 097 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Slow City, ul. Piaszczysta - Kraków Oferujemy komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 600 zł42 m² 85,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem nowe 2-pokojowe mieszkanie Z klimatyzacją I tarasem cieszyńska 9 opis ogólny Na wynajem komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe o wysokim standardzie wykończenia, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Czyżyny,Kraków

1 411 462 zł80 m² 17 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi | 3 loggie | Garaż | Komórka Lokatorska Wyobraź sobie przestrzeń, która dopasowuje się do rytmu życia Twojej rodziny, a nie na odwrót. Ten unikalny, 3-poziomowy apartament to propozycja.