dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 344 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 344 ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 665 zł36,45 m² 15 710,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament na woli justowskiej | dla pierwszego najemcy Wola Justowska | Królowej Jadwigi | Prestiżowa lokalizacja | Bliskość natury | Jasne wnętrza | W pełni wyposażone ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 27m2 z ogródkiem w inwestycji "apartamenty go" przy ulicy Rakowickiej. "Apartamenty Go" położone są w sąsiedztwie trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 350 zł44,66 m² 12 233,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 44,66 m2, w Nowohuckich Branicach. Apartament: mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z klimatyzacją w sercu Krakowa - blisko Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 724 zł68,78 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł51,08 m² 17 423,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków - Zabłocie ul. Kiełkowskiego 51,08 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 51,08 m2, znajdującą się na parterze budynku z 2020 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł72,86 m² 18 391,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o pow. 72,86 m , zlokalizowany w zielonej i prestiżowej dzielnicy Krakowa Wola Justowska, przy ul. Morelowej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,30 m² 24 188,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Plac Bohaterów Getta - serce klimatycznego Podgórza! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 120 zł64,40 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł34,81 m² 21 976,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 1 pokojowe (możliwość 2-pokoje) 34.81m z balkonem w sercu Krakowa inwestycja WITA Szukasz funkcjonalnego i komfortowego lokalu w centrum miasta? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł36,89 m² 21 658,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.89 m , położone w prestiżowej inwestycji Mogilska Młyny w Krakowie. To propozycja dla osób, które cenią nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

938 500 zł64,28 m² 14 600,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kraków - Prądnik biały/azory Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim wraz z miejscem postojowym i komórką lokatorską, zlokalizowane przy ul. Eliasza Radzikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie w inwestycji Mogilska Tower, w 14-piętrowym budynku z 2021 roku, z punktem widokowym. Topowa i dobrze skomunikowana lokalizacja, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 204 960 zł70,88 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 184 826 zł65,46 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 784 zł70,88 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

652 000 zł45 m² 14 488,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Włoska (podgórze Duchackie) 45m2 + balkon 2 pokojowe (1-stronne) Przestronne, ciche, widokowe Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratowych do wejścia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 50 m w prestiżowej inwestycji " Podgórze Park Hill" przy ul. Jana Zamoyskiego. Lokalizacja Inwestycja jest z lokalizowana na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 815 590 zł70,10 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartamant Z ogrodem | wola justowska Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | Parter | Ogród | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Mamy przyjemność zaprezentować apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 587 000 zł102,01 m² 15 557,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament dwupoziomowy o powierzchni ok. 102 m2 z ogrodem o powierzchni prawie 200m znajdujący się w dzielnicy Wola Justowska przy ul. Niezapominajek.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł57,81 m² 25 929,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie | wysoki standard | garaż + komórka lok. | grzegórzki - ul. F.Nullo Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie wykończone 2 lata temu na podstawie projektu architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 450 000 zł126,74 m² 27 221,08 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego penthouse o pow. 126,74 m w inwestycji Młyny Mogilska od prestiżowego dewelopera Noho. Lokalizacja Zielona okolica Grzegórzek to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 768 209 zł92,03 m² 19 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe do odbioru mieszkania na grzegórzkach Apartament z widokiem na Park * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 094 470 zł77 m² 14 213,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Twoje miejsce w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Przedstawiam ofertę komfortowych mieszkań położonych w jednej z najbardziej praktycznych lokalizacji w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

10 744 500 zł165,30 m² 65 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalny apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Krakowie Kościuszki, realizowanej przez renomowanego dewelopera dasta. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł66 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe 66m2 mieszkanie z balkonem przy ul. Rakowickiej w prestiżowej inwestycji *rakowicka Novum* w centrum Krakowa. Nieruchomość z salonem z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Helton prezentuje do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krakowa, tuż przy Wiśle, - ul. Kazimierza Pułaskiego 8. Opis: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje W wysokim standardzie Z balkonem! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jesionowej, dzielnica Wola Justowska. Okolica charateryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 050 zł62,06 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł53,28 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w lokalizacji Krowodrza. Inwestycja wybudowana W systemie energooszczędnym! Niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 000 zł66,69 m² 14 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 4 pokojowe z jasną kuchnią mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46,50 m² 68,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe jasne mieszkanie z dużym tarasem i ochroną [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajmu eleganckie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,70 m² 25 458,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Kijowskiej dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia od zaraz, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska, w budynku z 2025 r. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 525 zł60,55 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 992 zł68,78 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 287 zł124,31 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Apartament 124 m2 z ogrodem Wola Justowska, ul. Pod Stokiem Odkryj nową definicję luksusu w najbardziej zielonej części Krakowa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł43,35 m² 17 970,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji La Vie House cesja Kraków | Podgórze | ul. Łagiewnicka, planowane oddanie: i kwartał 2027 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł65 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę apartamentu na wynajem o powierzchni 65 m2 w inwestycji w samym sercu krakowskiego Podgórza przy ul. Celnej. Lokalizacja Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem kawalerkę położoną na osiedlu Eldorado w Czyżynach w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 34 m kw składa się z obszernego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij