dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stradomska

Kraków,małopolskie

3 000 zł30 m² 99,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie typu studio o powierzchni 30 m , położone na 3. piętrze prestiżowej inwestycji Angel Stradom w samym sercu Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 010 zł26 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni umeblowana kawalerka w nowoczesnym budynku mieszkalnym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Stare Podgórze,Kraków

639 855 zł38 m² 16 728,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji! Znalezienie wymarzonego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak proste! Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych mieszkań i apartamentów zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 120 000 zł80 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz wygodnego mieszkania z tarasem i własnym ogrodem w nowym apartamencie, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

870 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym, niskim budynku przy ul. Na Błonie (bronowice, okolica ul. Filtrowej). Odnośnik do filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prądnik Czerwony,Kraków

1 131 285 zł71 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kijowska

Łobzów,Kraków

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ul. Kijowska 5/ ul. Lea - Krowodrza - Łobzów- ul. Królewska. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w luksusowym apartamentowcu z 2023 roku. Mieszkanie 38 metrowe na 1 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł61 m² 62,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Sulma Real Estate ma zaszczyt zaprezentować na wynajem 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego w inwestycji Grzegórzecka 77 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

880 148 zł63 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We spek English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. *** Cena w ofercie jest ceną promocyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

901 881 zł68 m² 13 282,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez pcc I prowizji Znalezienie wymarzonego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak proste! Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych mieszkań i apartamentów zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

1 216 983 zł56 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zabłocie - ul. Kiełkowskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dzielnica Zabłocie, ul. Kiełkowskiego w Krakowie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

875 000 zł48 m² 18 366,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia I + sypialnia II + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 47,64 m przy ul.Pachońskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Łagiewniki,Kraków

909 500 zł62 m² 14 573 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowa oferta: trzy pokoje, tysiące możliwości! unikatowa okazja - nie powtórzysz tego mieszkania! To nie jest zwykłe 3-pokojowe mieszkanie - to przemyślana przestrzeń , która łączy styl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mistrzejowice,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Na wynajem przestronne, bardzo jasne, 3-pojowe mieszkanie na osiedlu Viva Piast przy ulicy Powstańców. Lokalizacja: apartament znajduje się przy ulicy Powstańców na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

735 000 zł38 m² 19 342,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc , system 20/80 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Prądnik Biały,Kraków

1 950 000 zł192 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 9 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bociana

Prądnik Biały,Kraków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem XXL - ul. Bociana, prądnik Biały, kraków Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tyniecka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 790 000 zł150 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje apartament z basenem w malowniczym otoczeniu natury, a jednocześnie blisko miasta przy ulicy Tynieckiej -dzielnica Dębniki. Nieruchomość: apartament zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prądnicka

Krowodrza,Kraków

2 800 zł32 m² 86,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 32,5 m2 położone przy ulicy Prądnickiej. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bajeczna

Śródmieście,Kraków

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wysokiej klasy mieszkanie 3-pokojowe na wynajem przy ul. Bajecznej 16 w dzielnicy Grzegórzki z widokiem na Bulwary Wiślane. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mogilska

Śródmieście,Kraków

798 920 zł37 m² 21 662,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w prestiżowej inwestycji Noho Młyny Mogilska w Krakowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego budynku, łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Prądnik Biały,Kraków

724 970 zł52 m² 13 923 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 150 000 zł99 m² 21 772,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Obszerne, komfortowe trzypokojowe mieszkanie, z jadalnio-kuchnią i dwoma łazienkami, położone na atrakcyjnym zamkniętym osiedlu apartamentowców Novum I przy ul. Rakowickiej, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brązownicza

Wola Justowska,Kraków

2 135 000 zł97 m² 22 096,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! - do sprzedaży 4 - pokojowy apartament w stanie developerskim 96,62 m2 na ul. Brązowniczej - dzielnica: (wola Justowska). Nieruchomość usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Królowej Jadwigi

Wola Justowska,Kraków

899 000 zł53 m² 16 962,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,65 m2 + ogród znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

2 780 zł39 m² 71,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodne i Nowoczesne Mieszkanie 2-Pokojowe przy ul. Bagrowej 6 Stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Saleview ma przyjemność zaprezentować komfortowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane nieopodal centrum miasta. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 42 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jordanowska

Tonie,Kraków

849 000 zł66 m² 12 766,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam na sprzedaż bardzo atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w krakowie/prądnik biały/tonie o powierzchni 66,5 m pow. po podłodze (50,4 m pow. użytkowej) za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bronowicka

Krowodrza,Kraków

799 000 zł40 m² 20 217,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 39,52 m przy ul.Bronowickiej w Krakowie. Lokalizacja: dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górników

Kraków,małopolskie

3 000 zł44 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od lipca oferuję na wynajem przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni 45 m2 na piątej kondygnacji w pięciopiętrowym apartamencie przy ulicy Górników (przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe, nowoczesne mieszkanie W inwestycji locum salsa przy ul klimeckiego 8a W dzielnicy zabłocie opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Oficerskie,Kraków

1 189 000 zł63 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowoczesny 2-pokojowy apartament z klimatyzacją i miejscem postojowym - ul. Rakowicka 20L lokalizacja Apartament zlokalizowany jest w prestiżowym kompleksie Novum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Masarska

Grzegórzki,Kraków

949 000 zł40 m² 23 725 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy! mieszkanie 2 pokojowe 40 m2 ul.MASARSKA. Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się w apartamentowcu z 2017 r na ul. Masarskiej (dzielnica: grzegórzki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W kameralnym cichym budynku, w ul. Rakowicka, stare miasto. W pobliżu ul. Lubicz, dworzec główny I galeria krakowska, uniwersytet ekonomiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Telimeny

Bieżanów,Kraków

600 000 zł35 m² 17 143 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu ustawne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Telimeny w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie ma 35m i jest zlokalizowane na drugim piętrze, a ponadto jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nadwiślańska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 900 zł57 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie - ul. Nadwiślańska 11. Nieruchomość: - pow. 57m2 - parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

780 000 zł43 m² 18 228,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ciche, wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym na zamkniętym osiedlu obok Tauron Areny pow. 42,79 m 2 Zapraszamy na wirtualny spacer po nieruchomości!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wrocławska

Krowodrza,Kraków

1 090 000 zł47 m² 23 191,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Widok, który zostaje w pamięci mieszkanie z tarasem i balkonem, ul. Wrocławska, kraków To miejsce, które łączy komfort nowoczesnego życia z widokiem, którego nie da się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje - Stare Miasto Mieszkanie 29 m2 składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i korytarza. Mieszkanie na 4 piętrze apartamentowca z windą. Atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrzyńskiego

Dębniki,Kraków

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie - dzielnica Dębniki. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na IV-piętrze V-piętrowego budynku apartamentowego.