dowolna

Apartamenty Kraków - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

2 365 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 365 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

1 129 000 zł74 m² 15 168,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W dzielnicy stare miasto najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

2 099 000 zł148 m² 14 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Portowa

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

584 173 zł29 m² 19 856,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy takiego stylu mieszkania szukasz ? Czy to mieszkanie spełnia Twoje Oczekiwania ? Czy takiego szukasz mieszkania ? Jeśli tak, to zadzwoń. * mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kobierzyńska

Ruczaj,Kraków

939 152 zł59 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji, 0 % pcc. . .! gotowe do odbioru! Dostępne od zaraz! ostatnie już mieszkania w tym budynku!. . . Umów się na spotkanie, żeby oglądnąć mieszkanie bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej! oferta tylko W naszym biurze! przytulny apartament Z balkonem na bronowicach! Posiadamy do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 na ul. Chełmońskiego - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

5 200 zł86 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zabłocie - klimeckiego - ocean park 4 pokoje - 86 m2 - garaż Do wynajęcie nowy 4 pokojowy apartament w dzielnicy Zabłocie przy ulicy Klimeckiego 8. Zabłocie to najszybciej rozwijająca się część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 101 065 zł66 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Starym Podgórzu IV kwartał 2025 Jasne 3 pokoje z tarasem 9,5m2 * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 30 m2 w centrum Krakowa na Starym Mieście przy ul. Rakowickiej. Wysoki standard wykończenia zarówno lokalu jak i całego osiedla sprawia, że to mieszkanie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Podgórze,Kraków

1 774 500 zł71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spokój i cisza w sercu Starego Podgórza - tylko 12 mieszkań w jednym budynku, winda, garaż podziemny, rekuperacja i klimatyzacja. Prezentowane mieszkanie to przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

7 600 zł86 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 4 pokojowy apartament zlokalizowany W nowej inwestycji tuż przy bulwarach wiślanych Z przyjemnością oferujemy 4 pokojowy, komfortowy apartament o powierzchni 86 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wygoda

Stare Miasto,Kraków

749 000 zł48 m² 15 738,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pana Tadeusza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na wynajem przy ul. Pana Tadeusza 10 w dzielnicy Podgórza (7 min pieszo od przystanku Klimeckiego i Kuklińskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Ignacego Daszyńskiego

Grzegórzki,Kraków

1 190 000 zł63 m² 19 036,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, które zlokalizowane jest w dzielnicy Grzegórzki przy alei Ignacego Daszyńskiego w Krakowie. Mieszkanie: prezentowane mieszkanie o powierzchni 62,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szaflarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

856 030 zł35 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Co oznacza - kupić 2 w 1 ? Czy uważasz, że to świetna inwestycja w tej wyjątkowej lokalizacji Starego Podgórza ? Jeśli tak, to zadzwoń. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pilotów

Olsza,Kraków

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Pilotów. Lokalizacja Prądnik czerwony/olsza na granicy której znajduje się nieruchomość to doskonała lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Emaus

Zwierzyniec,Kraków

2 129 375 zł89 m² 23 794,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Inwestycja otrzymała pozwolenie na użytkowanie! Mam przyjemność zaprezentować, gotowe do odbioru, apartamenty w bardzo atrakcyjnym miejscu Krakowa. Miejsce inwestycji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

997 000 zł67 m² 14 840,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie trzypokojowe 67,18 m w Krakowie, ul. Sołtysowska, osiedle "fajny Dom" Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

696 000 zł30 m² 22 948 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza / Mogilskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Truszkowskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 176 553 zł99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Z charakterem - przestrzeń, światło, widoki To nie jest typowe M, to prawie 100 m przemyślanej, komfortowej przestrzeni, w której możesz oddychać, tworzyć, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Helton Nieruchomości prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice obok ul. Stańczyka w apartamentowcu na osiedlu Salwator Tower w cenie 2300 zł. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawskiego

Olsza,Kraków

890 000 zł53 m² 16 885 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Świetne 2-pokojowe mieszkanie na Olszy - jasne, przestronne i gotowe do zamieszkania! Cena: 890 000 zł + 60 000 zł miejsce postojowe w garażu podziemnym Lokalizacja: olsza - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szaflarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 739 745 zł71 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji, 0 % pcc. . . Zobacz i sprawdź! Czy to jest Twoje miejsce, w którym chcesz zamieszkać ? Czy to mieszkanie spełnia Twoje oczekiwania ? Jeśli tak, to zadzwoń. * apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

13 000 zł190 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 190 m , położony na ostatnim, 6. piętrze prestiżowego apartamentowca w malowniczej dzielnicy Zwierzyniec, tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Oficerskie,Kraków

1 189 000 zł63 m² 18 873 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Krowodrza,Kraków

835 000 zł41 m² 20 365,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Soñar Estates ma przyjemność zaprezentować ofertę 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Czyżewskiego w dzielnicy Krowodrza, w nowoczesnym apartamentowcu powstałym w 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Grzegórzki,Kraków

749 000 zł42 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza / Mogilskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Saleview ma przyjemność zaprezentować przytulne mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami usytuowane w spokojnej, rozwiniętej okolicy. Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament przy ul. Dobrego Pasterza z balkonem. Lokalizacja Lokalizacja inwestycji jest świetnie znana dzięki bliskiemu sąsiedztwu Parku Wodnego oraz Quattro Business Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krowodrza,Kraków

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia | Bez kaucji | Akceptujemy zwierzęta Mam przyjemność zaprezentować nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w Krakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3 pokojowe mieszkanie W dzielnicy stare miasto opis inwestycji Mamy przyjemność zaprezentować zaoferować 3 pokojowe mieszkanie na ul. Piłsudskiego Apartament o powierzchni 67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Szaflarska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 876 945 zł77 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grzegórzki,Kraków

3 400 zł57 m² 59,96 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 56,7m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy. Lokalizacja: osiedle Wiślane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Płaszów,Kraków

619 780 zł33 m² 18 994,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji przy Bagrach Bez prowizji i podatku pcc! Kraków, okolice Zalewu Bagry - Powierzchnia: 32 m - Balkon: 8 m - Stan deweloperski - Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Ruczaj,Kraków

525 000 zł39 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 39 m2 ( po podłodze ) w promocyjnej cenie 525 000 zł znajdujące się w fajnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

829 000 zł47 m² 17 504,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

OD właściciela :) Mieszkanie na Sprzedaż w stanie deweloperskim Do sprzedaży posiadam mieszkanie o powierzchni 47,36 m2 Salon z kuchnią, sypialnia, łazienka, garderoba i spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barska

Dębniki,Kraków

7 000 zł79 m² 88,61 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy unikatowy apartament z przepięknym widokiem na Wawel w nowoczesnej inwestycji do wynajęcia. Smarthouse pragnie zaprezentować luksusowy apartament wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czyżewskiego

Łobzów,Kraków

2 950 zł41 m² 72,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawskie,Kraków

3 920 zł44 m² 90,11 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia | Bez kaucji | Akceptujemy zwierzęta Mam przyjemność zaprezentować nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w sercu Krakowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Senatorska

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ua Pet friendly! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Senatorskiej. Mieszkanie: w pełni umeblowane i składa się z jasnego, przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Kraków

4 855 000 zł229 m² 21 200,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

DO sprzedaży unikalny I wyjątkowy dwupoziomowy penthouse Z tarasem O powierzchni 229 M2 W samym sercu starego miasta składający się Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Markowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

1 480 000 zł71 m² 20 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 69 m2 na os.Moje Eldorado ul.Markowskiego w pobliżu Parku Lotników Polskich. Nieruchomość usytuowane jest na 1 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu.