dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Kraków - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 203 832 zł81,34 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Kraków Andrzeja-Frycza Modrzewskiego Dwupoziomowe mieszkanie z pięcioma pokojami Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,39 mkw natomiast pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł108 m² 15 731,48 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Inwestycja rentierska 3 mieszkania | 108m2 | 2 miejsca parkingowe | os. Na Lotnisku Opis nieruchomości: na sprzedaż kompletna inwestycja rentierska składająca się z 3 odrębnych, sąsiadujących ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

3 449 000 zł120,79 m² 28 553,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Apartament z tarasem w inwestycji monument by noho Kraków W sercu Krakowa, w jednej z najbardziej ekskluzywnych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, powstał apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - segment bliźniaka - 1 piętro + poddasze - 122,80 m2 Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym z tarasem, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 640 160 zł107,20 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Ta kameralna inwestycja w Łagiewnikach idealnie łączy ciszę i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 000 zł188 m² 18 079,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przestronny apartament z tarasem i garażem na Woli Justowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy przestronny apartament z dużym tarasem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

7 416 150 zł211,89 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł96 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Kraków,pychowice okazyjna cena tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. użytkowej 96 m 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł234 m² 5 940,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - przestronną i funkcjonalną nieruchomość o powierzchni mieszkalnej aż 166 m (z dodatkową powierzchnią gospodarczą 67 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł172 m² 26 162,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1883

Mamy przyjemność zaprezentować unikatowy apartament o powierzchni 172 m , usytuowany na 1. piętrze kamienicy przy ul. Stefana Batorego na Starym Mieście w Krakowie. Lokalizacja Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł101,50 m² 22 561,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji - na Starym Mieście. /Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł113 m² 16 991,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy apartament zlokalizowany w dzielnicy Stare Miasto- ok ul. Sobieskiego. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy, z nową.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł103 m² 3 786,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

DO sprzedaży lokal W systemie tbs znajdujący się przy ulicy wicherkiewicza mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie 5 pokojowe w systemie tbs. Położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł175,21 m² 19 970,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1864

Mieszkanie 5-pokojowe | pow. Użytkowa 137,32 m | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest pięciopokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 137,32 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 265 000 zł110 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Inwestycja rentierska Biuro Nieruchomości vavelia ma wyłączną przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania inwestycyjnego z najemcą (8000 zł/ mc) , zlokalizowanego przy ul. Moniuszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 700 zł123,42 m² 10 862,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kraków Kliny,123,4 m2, 5 pokoi, ogród, bliźniak, grudzień 2025, stan deweloperski bez pcc I prowizji Zapraszam Państwa na krakowskie Kliny, gdzie przy ulicy Spacerowej pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł119,81 m² 17 527,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Mint Property prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w nowoczesnej inwestycji z 2014 r. przy ul. Nowa Górka w Krakowie. Prezentowany apartament składa się z:poziom.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł172 m² 24 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1886

Zespół Annderson prezentuje apartament o powierzchni 172 m2 zlokalizowany przy ulicy Stefana Batorego. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1886 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 500 zł208,29 m² 10 079,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wola justowska Z garażem W bryle I ogrodem teren zamknięty | 5 pokoi | klimatyzacja | strych N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjne dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 125 zł111,79 m² 16 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z dwoma tarasami - 111,79 m2 w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Woli Justowskiej. Kameralna inwestycja Zacisze nad Rudawą - jedynie 3 budynki. Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł112,75 m² 17 738 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Stare miasto , ul. Kremerowska Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy , po generalnym remoncie. Wymienione instalacje sześć lat temu. W cenie pozostaje : zabudowa kuchenna , sprzęt agd , szafy.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł120 m² 22 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak pcc ig: katarzyna_nowak_vavelia Biuro Nieruchomości vavelia prezentuje ofertę sprzedaży unikatowego apartamentu dla wymagającego Klienta, mieszczącego się w prestiżowej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł92,70 m² 14 563,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,70 m , położone na III piętrze kameralnego budynku z windą, w inwestycji na Ruczaju. To projekt wyróżniający się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł73 m² 16 986,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Zespół Annderson prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne z dużym potencjałem najmu w ścisłym centrum Krakowa. Mieszkanie o powierzchni 70,3 m znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 133 000 zł133,35 m² 15 995,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Super lokalizacja przy Plantach, przestronne, gotowe do wprowadzenia (english version below, нижче наведено опис українською мовою) Nowa oferta, wkrótce więcej zdjęć.