dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

1 200 000 zł70 m² 17 192 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Jeśli lubisz aktywny tryb życia, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych, to mocna strona tej lokalizacji. Dodatkowym atutem jest świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wola Duchacka,Kraków

853 072 zł81 m² 10 480 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe kraków - podgórze duchackie ok. Ronda Matecznego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

6 900 zł80 m² 86,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy trzypokojowy apartament o powierzchni 80m2 w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0" na Grzegórzkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

1 505 000 zł86 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy z 1922 roku, zlokalizowanej na ulicy Krakusa w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy miasta Krakowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Prądnik Biały,Kraków

523 000 zł46 m² 11 369,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Jasne i przestronne, mieszkanie 3 pokojowe z osobną jasną kuchnią + jadalnia ul. Pachońskiego lokalizacja: budynek znajduje się w odległości ok. 2,5 km od Rynku Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

650 474 zł55 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie - świetnie skomunikowane - nowe bez pcc i prowizji. Na co zwracasz uwagę szukając nowego mieszkania? - komunikację? Tramwaj 7 min, autobus 2 min - komunikację samochodową? 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

679 252 zł57 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na północy Krakowa z ogródkiem - ostatnie - gotowe do odbioru. Bez podatku pcc i prowizji. Mieszkanie idealne dla rodziny. Znajdziesz tu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pielęgniarek

Krowodrza,Kraków

529 000 zł46 m² 11 401 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój z wyjściem na balkon - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nuszkiewicza

Prądnik Czerwony,Kraków

879 000 zł76 m² 11 520,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prądnik czerwony- dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie o pow. 76,3m2, usytuowane na 4/5 piętrze w budynku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pszona

Prądnik Czerwony,Kraków

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Mieczysława Pszona, dzielnica Prądnik Czerwony, na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1998 roku, w atrakcyjnej okolicy miasta Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potrzask

Bieżanów,Kraków

510 000 zł52 m² 9 866,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69m2. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie zostanie oddany do końca września 2023 roku. Możliwość uzyskania Bezpiecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

4 400 zł67 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czyżyny przy al. Jana Pawła II w cenie 4400 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 67 m2 na co składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krowodrza

Krowodrza,Kraków

837 868 zł69 m² 12 120,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym IV kwartał 2023 Jasne 3 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krowodrza,Kraków

945 000 zł68 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy Państwu 3 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Tarasy Verona w Krakowie. Inwestycja składa się z 2 budynków, które do dyspozycji mieszkańców oferują : basen, jacuzzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

768 700 zł67 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mistrzejowice,Kraków

754 110 zł84 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Tobiasz Estate Nieruchomości oferuje mieszkanie w inwestycji Piasta Park V w zielonej lokalizacji otoczone Fortem Mistrzejowice. Dostępne w IV kwartale 2024 r. Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bochenka

Zielone,Kraków

674 900 zł59 m² 11 458,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem - widok na zieleń podgórze duchackie - piaski wielkie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

649 000 zł61 m² 10 695,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku na ul. Mieczykowej, kliny. Osiedle z 2010 roku. Bardzo dobra lokalizacja pod względem usługowo-handlowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Dębniki,Kraków

879 000 zł66 m² 13 318,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul. Bobrzyńskiego w Krakowie. Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

489 000 zł53 m² 9 259,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu mieszkanie na os. Na Kozłówce składające sie z 3 pokoi, osobnej kuchni i łazienki. Mieszknie nadaje się co najmniej do odświeżenia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Olsza,Kraków

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Pilotów. Lokalizacja Prądnik czerwony/olsza na granicy której znajduje się nieruchomość to doskonała lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurczaba

Prokocim,Kraków

519 000 zł47 m² 11 043 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią w okolicy ulicy Jana Kurczaba w dzielnicy Prokocim w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Zwierzyniec,Kraków

909 709 zł58 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

748 440 zł62 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i pcc! możliwość wykończenia pod klucz. Inwestycja, w której poczujesz, że wszędzie masz blisko. Miejsce, w którym czas pozwoli Ci zwolnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

721 100 zł56 m² 12 849 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku pcc! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Płaszów

Płaszów,Kraków

703 310 zł58 m² 12 109,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru - 0% pcc i bez prowizji 3 pokojowe nowe mieszkanie w nowej inwestycji na mapie Krakowa. Dzielnica Płaszów to prężnie rozwijająca się część miasta. Wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

898 000 zł72 m² 12 514 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie). Powierzchnia użytkowa: 71,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białoruska

Wola Duchacka,Kraków

669 900 zł56 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Azory

Azory,Kraków

996 880 zł73 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja mieszkaniowa przy spokojnej uliczce na os. Azory. Budynek trzypiętrowy, składa się z zaledwie dziewięciu apartamentów. Budynek z nowoczesnymi, jasnymi i przestronnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Huta,Kraków

595 000 zł55 m² 10 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Niepowtarzalna oferta! Przestronne mieszkanie 3 pokoje, nowoczesne w bloku po termomodernizacji. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

512 000 zł47 m² 10 982,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentuję Państwu fantastyczne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku bez windy. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

806 300 zł59 m² 13 666 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Zabłocie,Kraków

899 000 zł72 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Płaszów,Kraków

772 952 zł73 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie kraków - podgórze ok. UL. Myśliwskiej | bezpośrednie sąsiedztwo parku Pragniemy zaprezentować Państwu urokliwą inwestycję deweloperską składającą się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

786 100 zł53 m² 14 832 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

4 200 zł57 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 października 2023 roku. The apartment is available from 1st october 2023. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta tylko u nas. Bez prowizji! Zapraszam do obejrzenia mieszkania osoby zainteresowane oraz agencję nieruchomości do współpracy. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 156 910 zł61 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera - 0% podatku - 0% prowizji Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie (a/250) w Bronowicach o powierzchni 60,89 m2 składającego się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruczaj,Kraków

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Słoneczne, ustawne 3 pokoje Z komórką lokatorską, na zamkniętym osiedlu - W znakomitej lokalizacji krakowa - dębniki - podgórze - ruczaj - ul. Czerwone maki. * idealne do inwestycji oraz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

576 000 zł51 m² 11 289,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie położone na 2 piętrze budynku. Na powierzchnię 51,02 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie, - przedpokój, - łazienka. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

750 360 zł63 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij