dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 877 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Nowa Huta,Kraków

820 000 zł49 m² 16 734,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować pięknie wykończone i umeblowane mieszkanie. Na powierzchni 49m2 mamy 3pokoje, 2 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym. Mieszkanie wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bujaka

Kurdwanów,Kraków

699 000 zł51 m² 13 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Estate Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 2 poziomowe mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Kurdwanowie. 3 pokoje Z balkonem, dobry standard , budynek Z 2010 roku, świetna lokalizacja opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orlińskiego

Czyżyny,Kraków

949 000 zł62 m² 15 408,30 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj W trzypokojowym mieszkaniu na czyżynach Z dwoma balkonami N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,59 m2. Położone jest przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

765 182 zł47 m² 16 413,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Cena Promocyjna tylko do końca Grudnia! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł56 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż mieszkanie w spokojnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji, nowa Huta- bieńczyce, os. Krakowiaków. Okolica: okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Księcia Józefa

Wola Justowska,Kraków

3 800 zł95 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wola Justowska przy ul. Księcia Józefa w domu [ostatnie piętro, osobna klatka]. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2-im, ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Tysiąclecia

Tysiąclecia,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie, po generalnym remoncie. Możesz zostać pierwszym najemcą świeżo wyremontowanego, eleganckiego, nowoczesnego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania z balkonem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bardosa

Nowa Huta,Kraków

656 000 zł57 m² 11 492,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Piękne 3 pokojowe mieszkanie 57,08 m2 + balkon 7,89 m2 Nowoczesna architektura świetnie skomponowana z przyrodą w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mistrzejowice,Kraków

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Emmerson prezentuje, mieszkanie o powierzchni 47m2 znajdujące się na 4 piętrze niskiego bloku na osiedlu Piastów w Krakowie. Lokal składa się z: -Pokoju dziennego z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Czyżyny,Kraków

3 800 zł53 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz całkowicie nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 z balkonem oraz tarasem przy ulicy Stanisława Lema na Czyżynach english version below lokalizacja Dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siewna

Prądnik Biały,Kraków

857 000 zł63 m² 13 592,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Home-Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie z możliwością zamknięcia kuchni i wydzielenia jej jako osobnej. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze 7 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

659 000 zł81 m² 8 095,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem niniejszej oferty jest lokal mieszkalny o pow. użytkowej 81,4 m.kw., położony w Łuczycach (gm. Kocmyrzów - Luborzyca). Alternatywa dla mieszkania. Kraków 15 min. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

923 000 zł77 m² 11 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko u nas English version below |r| Property prezentuje wyjątkowo klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ul. Turniejowej w dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

1 650 000 zł90 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Połowa bliźniaka W centrum woli justowskiej zalety: - wysoki standard wykończenia - zamknięte osiedle - centrum Woli Justowskiej - umeblowane - gotowe do zamieszkania - garaż i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

393 207 zł30 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Emmerson oferuje: kawalerka z ogródkiem lub na piętrze od pierwszego do czwartego. Mieszkanie dostępne w rządowym programie bezpieczny kredyt 2%. Okna z wyjściem na balkon skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Grzegórzki,Kraków

1 850 000 zł92 m² 20 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 92 m2 w kamienicy zlokalizowanej nieopodal ronda Mogilskiego. Lokalizacja: kamienica zlokalizowana jest przy ul. Jana Kasprowicza w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

750 000 zł55 m² 13 706,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta na wyłączność. |R| Property prezentuje mieszkanie zlokalizowane w Krakowie w dzielnicy Bronowice przy ul. Sosnowieckiej. Lokalizacja: niezwykle rozbudowana sieć handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Kraków

1 090 000 zł66 m² 16 641,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Przestronny, klimatyczny, w pełni wyposażony i umeblowany apartament o powierzchni 65,5m2, ul. Długa, stare Miasto. Niebanalne wnętrza tworzą trzy pokoje, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoffmanowej

Łagiewniki,Kraków

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia na ul. Hoffmanowej lokalizacja: -w bliskiej odległości centrum handlowe Bonarka, park -dobre połączenie komunikacyjne mieszkanie: -kuchnia z aneksem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 28 Lipca 1943

Wola Justowska,Kraków

1 650 000 zł92 m² 18 026,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż: nieruchomość: mieszkanie w budynku z 2018 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92 m2. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 130 000 zł63 m² 17 976,50 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Bronowicach. Rodzinne, w pełni urządzone, przestronne i pachnące świeżością. Zapraszam na prezentacje! lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 300 zł48 m² 69,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie blisko centrum idealne do "home Office". English below Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu przy ul.Przewóz 32 w dzielnicy Podgórze w rejonie Płaszów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwed-Śniadowskiej

Dębniki,Kraków

740 000 zł46 m² 16 041,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,13 m2 z lokalizowane jest przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej w Krakowie, na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kraków

Czyżyny,Kraków

970 920 zł72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartamenty gotowe do odbioru kraków-czyżyny ok. Centrum handlowego "M1" 0% prowizji oferta dostępna tylko W naszym biurze Inwestycja, sprawdzonego na rynku krakowskim dewelopera, to 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

690 000 zł66 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Prądnik biały- 3 pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie przy ul. Białoprądnickiej o pow. 65,7m2, usytuowane na parterze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

560 000 zł35 m² 15 823,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie zostało odremontowane 7 lat temu i zaadoptowane pod wynajem - pokoje nie są przechodnie!. Sprzedaż tylko za gotówkę polecamy! - do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe ( 35,39 m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 170 000 zł64 m² 18 281,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy, nowoczesny, bez 2% pcc - wysoki standard, jasny, komfortowy, z klimatyzacją - 3 pokojowy apartament - W pełni urządzony, gotowy do zamieszkania, z dużą komórką lokatorską oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

891 648 zł52 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w wyjątkowej, kameralnej inwestycji położonej w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Wola Justowska Inwestycja ukończona! Bez podatku pcc, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerwieńskiego

Prądnik Biały,Kraków

899 999 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Bolesława Czerwieńskiego w Krakowie, na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2014 roku w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Czyżyny,Kraków

1 115 072 zł73 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone bezpośrednio przy Parku Lotników. Mieszkanie składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Jagiellońskie

Nowa Huta,Kraków

650 000 zł56 m² 11 676 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] Posiadamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lema

Grzegórzki,Kraków

1 149 000 zł58 m² 19 810,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Stanisława Lema. Mieszkanie jest bardzo przestronne, z pełnym wyposażeniem, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polonijna

Na Kozłówce,Kraków

850 000 zł71 m² 11 942 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzenne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 71 mkw. położone w zielonej okolicy na prokocimskim Kozłówku przy ul. Polonijnej. Lokal dostępny w terminie około 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

822 000 zł57 m² 14 378,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,17 m , zlokalizowane w Krakowie, przy ul. Chełmońskiego, w ramach nowoczesnego kompleksu Bronowice Residence III. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

810 000 zł65 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się ze słonecznego mieszkania z dwoma balkonami, garażu podziemnego oraz komórki lokatorskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Prokocim,Kraków

697 000 zł54 m² 12 907,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji w tym układzie 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

802 000 zł54 m² 14 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Mieszkanie ma niesamowity potencjał ponieważ jest możliwość prawie nieograniczonej aranżacji pomieszczeń! Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Basztowa

Stare Miasto,Kraków

709 000 zł38 m² 18 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu na sprzedaż niespotykane dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej kamienicy o powierzchni użytkowej 36 m2 ( powierzchnia całkowita 40m2 ) w cenie 709 000zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Prądnik Biały,Kraków

1 092 000 zł73 m² 14 897,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizjii! bez podatku pcc! bez promlemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,5m2 z wielkim balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionu Skała AK

Krowodrza,Kraków

3 000 zł58 m² 51,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację 3 - pokojowego mieszkania przeznaczonego do najmu okazjonalnego o powierzchni 57,70 m2 po generalnym remoncie. Obecnie jest niezamieszkałe, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

810 000 zł54 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bez prowizjii! bez prowizjii! bez prowizjii! Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną nieruchomość składającą się ze słonecznego mieszkania z dwoma balkonami, garażu podziemnego oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij