dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 880 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 880 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesele

Krowodrza,Kraków

1 590 000 zł80 m² 19 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow.80m2 , 3-pokojowe z balkonem mieszczące się na 2-piętrze, 3-piętrowego budynku( z 2000r.) na kameralnym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

935 877 zł60 m² 15 642,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez podatku pcc, oraz prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na 6 piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lutego trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji Grzegórzki Park przy ul. Pułkownika Francesco Nullo. Lokalizacja: budynek znajduję się niedaleko Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowa Huta,Kraków

899 000 zł75 m² 11 948,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Estate Nieruchomości prezentuje duże mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70,68 m2 zlokalizowane tuż obok Placu Centralnego w historycznej części Nowej Huty. Funkcjonalny układ, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

1 060 000 zł77 m² 13 700,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na os. Mozarta o powierzchni 77,37 m2 na 3 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą. Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Federowicza

Ruczaj,Kraków

795 840 zł50 m² 16 012,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń I zapytaj O szczegóły! perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 49,7 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ul. Federowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Półwsie Zwierzynieckie,Kraków

795 000 zł53 m² 14 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Osiedle zlokalizowane jest na Woli Justowskiej , najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. Składa się z ośmiu budynków w zabudowie bliźniaczej i dwóch w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

972 893 zł64 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 64,43 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

876 435 zł60 m² 14 730 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku przy ulicy Rydlówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

799 000 zł53 m² 15 058,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta tylko u nas. Bez prowizji! Zapraszam do obejrzenia domu osoby zainteresowane oraz agencję nieruchomości do współpracy. Cena: mieszkanie: 799.000 PLN Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żuławskiego

Stare Miasto,Kraków

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gruntownie wyremontowane mieszkanie w spacerowej odległości (ok. 1,2 km ) od Rynku Głównego! Jasne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w kamienicy położonej przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

6 700 zł114 m² 58,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji przy ul. Nadwiślańskiej w dzielnicy Stare Podgórze lokalizacja: ul. Nadwiślańska znajduje się tuż przy Bulwarach Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

789 000 zł55 m² 14 382 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój z wyjściem na balkon - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

857 000 zł52 m² 16 480,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń I zapytaj O szczegóły! perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 51,4m2 w nowopowstającej inwestycji przy ul. Lindego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Grzegórzeckiej w cenie 4000 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, jego metraż liczy 56m2 na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

739 368 zł59 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Krowodrza,Kraków

1 460 000 zł75 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowy, nowoczesny, cichy, inwestycja eko-park 2022 r - gotowy do zamieszkania - wykończony do wprowadzenia, przepełniony światłem słonecznym, z widokiem na las wolski I kopiec kościuszki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu całkowicie nowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, znajdujące się na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego w inwestycji ozon przy ulicy Stefana Banacha 57a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Kraków

6 450 zł70 m² 92,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy mieszkanie , położone w samym centrum Krakowa, przy ulicy Rakowickiej w inwestycji Apartamenty Novum. Prezentowana nieruchomość znajduje się na III piętrze VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heleny

Prokocim,Kraków

739 000 zł61 m² 12 081,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecamy komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie wszystkich instalacji. Mieszkanie przeszło kompleksowy remont już kilka lat temu, ale nadal jest w dość dobrym stania i nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 156 910 zł61 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie 3 pokojowe 60,89 m2 z tarasem na dachu oraz balkonem - Kraków Bronowice Mieszkanie z tarasem na dachu zlokalizowane w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska Boczna

Prądnik Czerwony,Kraków

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

*Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz. 10:00-19:00* Do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49m kw mieszczące się przy ul. Młyńska Boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 002 822 zł63 m² 15 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na trzecim piętrze, przy ulicy Rydlówka w Krakowie (dzielnica Podgórze). Jest to świetna opcja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnogórska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Agencja nieruchomości areahouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Czarnogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

589 000 zł52 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Emmerson oferuje: trzypokojowe mieszkanie dostępne na 1,2, 3 i 4 piętrze o powierzchni ok. od 51 do prawie 53m2 w funkcjonalnym rozkładzie, okna skierowane na południe - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

3 800 zł46 m² 82,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół Annderson Premium prezentuje mieszkanie o powierzchni 46 m2 na wynajem zlokalizowane przy ul. Królewskiej w Krakowie Internet i telewizja w cenie! Rozkład: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

689 500 zł59 m² 11 686,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

- we speak english! спілкуюся українською мовою! - Opis Lokalizacja: kraków, ul. Łużycka Powierzchnia: 59 m2 Liczba pokoi: 3 Kondygnacja: 6/10 Ogrzewanie: mpec Ekspozycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

5 000 zł78 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Trzypokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem przy ul. Grzegórzeckiej w dzielnicy Grzegórzki w inwestycji Wiślane Tarasy Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

1 136 100 zł73 m² 15 499,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami, ul. gen. Fieldorfa Nila, dzielnica Krowodrza. Mieszkanie o powierzchni 73,30m2. Bardzo dobra lokalizacja, dobre połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

904 995 zł60 m² 15 210 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera Brak Podatku pcc oraz Prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament A 56 zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji, ulicy Rydlówka w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

840 000 zł54 m² 15 698 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3-pokojowe mieszkanie 53,51 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Prądnik Biały,Kraków

774 000 zł50 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń I zapytaj O szczegóły! perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 w nowopowstającej inwestycji przy ul. Bartosza Głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Wola Justowska,Kraków

895 300 zł52 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 3-pokojowe mieszkanie 51,97 m2 + ogród 133,82 m2 - parter domu bliźniaczego - Kraków Wola Justowska Mieszkanie położone w kameralnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

699 000 zł48 m² 14 442,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Niezwykle komfortowe,funkcjonalne mieszkanie mieszczące się w inwestycji Piasta Towers na os. Bohaterów Września Budynek: - budynek został już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Stare Podgórze,Kraków

6 700 zł92 m² 72,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogromnym tarasem, w nowoczesnym, kameralnym budynku z portierem 24h. Dostępny od stycznia 2024 r. Materiały wykończenia i wyposażenia - najwyższej jakości. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

9 000 zł81 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia wyjątkowy apartament w Kompleksie Angel Stradom przy ul.Stradomskiej w centrum Krakowa. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dębniki,Kraków

797 000 zł57 m² 13 982,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. ul. L. Petrażyckiego - Kraków. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

875 430 zł68 m² 12 853,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witajcie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ciekawe mieszkanie przy ulicę Myśliwskej. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, posiada Księgę Wieczystą! okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Bieżanów,Kraków

673 000 zł44 m² 15 471 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

TA oferta tylko U nas! Więcej informacji: telefon: jeśli szukasz wygodnego mieszkania, 3 pokojowego, po remoncie, z wyposażoną kuchnią, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 156 900 zł61 m² 18 999,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży unikatowy apartament położony na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 119 000 zł74 m² 15 203,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Studio Nieruchomości Kraków prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o pow. 73,6 m2 - Kraków, górka Narodowa, ul. Banacha mieszkanie I budynek - 3 pokoje - 73,6 m2, miejsce garażowe i komórka.