dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 901 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

649 000 zł39,17 m² 16 568,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków Prądnik Biały ul. Białoprądnicka trzypokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna trzypokojowe mieszkanie o metrażu 39,17.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55,70 m² 13 447,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kraków - Podgórze Duchackie / Piaski Wielkie / 3 pokoje ok. 55,7 m balkon/loggia widok na panorame miasta Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł54 m² 13 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1967 roku, przy ul. Czerwieńskiego w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53,32 m² 16 410,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio właściciel - super lokalizacja- nowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Cena z Rabatem 90 tys zł od tego co ostatnio dewelo sprzedawał + obligatoryjne dokupienie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł55,09 m² 11 599,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 55,09 m2 Zdjęcia ogłoszenia przedstawiają wizualizację mieszkania. Szukasz mieszkania, które możesz wyremontować pod siebie? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł63 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na wysokim parterze w budynku przy ulicy Jana Sas Zubrzyckiego 10. Inwestycja: budynek posiada udogodnienia dla.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł59,90 m² 11 435,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kraków Nowa Huta - Mistrzejowice 60 m2 Szukasz mieszkania gotowego do szybkiego wprowadzenia się? Potrzebujesz mieszkania dla rodziny? Cenisz sobie długie spacery po parku oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 128 zł55,44 m² 15 027,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie dla rodziny - 3 pokoje z 2 balkonami, kraków, piaski Nowe Bez prowizji i podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy dla swojej Rodziny? Mamy na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł47 m² 15 574 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pok/ 47 m 2/balkon/ oś.Podwawelskie/ul.Słomiana Agencja Nieruchomości Optima prezentuje 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m 2 usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł78,85 m² 10 133,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 78.85 m2 z prywatnym ogródkiem o pow. 100 m2, zlokalizowane w południowej części Krakowa - Sidzinie. Oferta dotyczy mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne (53 m2) i zadbane mieszkanie do wynajęcia na Krowodrzy przy ulicy Królewskiej. Doskonała lokalizacja, 1. piętro z windą, centralne ogrzewanie. Idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł55 m² 17 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone 3 pokojowe mieszkanie na os. Bohaterów Września w Krakowie, znajdujące się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. Rok budowy bloku 2025 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 438 000 zł57,55 m² 24 986,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,55 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,80 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł60 m² 24 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,25 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,85 m² 13 092 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Alternatywa dla osób, które szukają mieszkania po remoncie urządzonego i funkcjonalnego, gotowego do zamieszkania w starej części Nowej Huty- blisko Zalewu Nowohuckiego. Lokalizacja: os.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73,32 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Alternatywa jest idealna dla rodziny, osób ceniących przestrzeń oraz klimat starego budownictwa, jak i również inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: osiedle Centrum D/ Nowa Huta Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł73,50 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Kraków Nowa Huta os. Centrum C 73,5 m Nieruchomość: oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,5 m zlokalizowane na trzecim piętrze w pięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48,11 m² 60,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MB Estates prezentuje komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na wynajem przy Mariana Domagały 33h Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł50 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy wyłączną przyjemność zaprezentować przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi. Prezentowany układ nieruchomości zapewnia komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przed Tobą mieszkanie na wynajem o powierzchni 52 m , zlokalizowane na drugim piętrze bloku z 1982 roku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i wyposażone w meble, pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł58,90 m² 22 920,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

MB Estates z przyjemnością prezentuje państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | noho Mogilska | Grzegórzki | Loggia 16 m Opis Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy, wykończony w wysokim standardzie apartament z 51 m tarasem | Bez pcc | 64,77 m | 3 pokoje | Garaż | Kraków północ Na sprzedaż nowy, idealnie wykończony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59 m² 14 389,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

MB Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59 m2 + poddasze użytkowe (ok. 30 m2) - pokój na poddaszu - nie wliczony do metrażu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,30 m² 11 219,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowe, narożne mieszkanie położone w spokojnej, starszej części osiedla Złocień. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł78 m² 16 282,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Biuro nieruchomości mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej artystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł75 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Kalwaryjska | Podgórze | 75 m | kamienica | przestrzeń i ponadczasowy styl mb Estates prezentuje przestronne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,45 m² 15 565,73 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

MB Estates ma przyjemność zaprezentować stylowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73 m , charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia oraz przemyślanym układem funkcjonalnym. To.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Bieńczyce os. Strusia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69,35 m² 14 131,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64,90 m² 10 631,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,36 m² 10 669,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kraków Bieńczyce os. Strusia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Oferujemy świeżo odświeżone, trzypokojowe mieszkanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,50 m² 12 881,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę mieszkania 3-pokojowego na sprzedaż o powierzchni 46,5m2, położonego na Osiedlu Józefa Strusia, w doskonale skomunikowanej krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł64,77 m² 20 055,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie mieszczące się przy ul. Radzikowskiego w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: bronowice to.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 000 zł72 m² 16 208,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie trzypokojowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz z garażem wolnostojący ul. Chmieleniec. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,80 m² 14 389,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje Z częściowo otwartą kuchnią! lokalizacja: nieruchomość położona na os.Teatralnym, dzielnica Nowa Huta. Dzielnica ta charakteryzuje się dobrze rozwniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 000 zł61,81 m² 15 968,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży gotowe narożne mieszkanie 3-pokojowe w 4-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł57 m² 69,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, w którym od pierwszego dnia poczujesz się komfortowo? To mieszkanie łączy nowoczesny styl, funkcjonalność oraz świetną lokalizację-idealne dla osób ceniących wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł96 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

DO wynajecia jasne i bardzo przytulne 4-pokojowe mieszkanie (96m2) położone na starym mieście przy ulicy Jana Kochanowskiego. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z XIX wiek, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł60,10 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 60,1 m | Kurdwanów | ul. Marii i Bolesława Wysłouchów Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 955 zł56,71 m² 16 945,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocje w maju nawet do 150.000zł Zapraszamy do skorzystania z indywidualnej oferty na wybrane mieszkanie! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56m2 położone na 3 piętrze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł59 m² 12 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone w pobliżu Centrum Handlowego Bonarka. Mieszkanie w bloku na osiedlu pełnym przestrzeni zagospodarowanej.