dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kraków - Oferty sprzedaży i najmu

2 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Śródmieście,Kraków

1 200 000 zł67 m² 18 142,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość mimo lokalizacji w samym centrum miasta jest ciche , okna wychodzą na dziedziniec ( północ ) lub ulicę Krowoderską i na przyklasztorny ogród ( zachód ). Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

5 000 zł67 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie O bardzo wysokim standardzie, ul. Zabłocie, pogdórze, kraków opis nieruchomości: biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Republiki Korczakowskiej

Prokocim,Kraków

799 000 zł50 m² 15 919,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż w Krakowie, ul. Republiki Korczakowskiej 19, osiedle Prokocim. Główne atuty nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makowskiego

Prądnik Biały,Kraków

640 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[Mówimy pl, ru oraz rozumiemy ukr. [Говорим на польском, русском, а также понимаем украинский.] LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagrowa

Płaszów,Kraków

899 000 zł49 m² 18 317 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,08 m2 + balkon z roku 2023 znajdujące się we wschodniej części Krakowa przy ul. Bagrowej. Lokalizacja: ul. Bagrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

897 481 zł67 m² 13 459,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od Dewelopera Bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 68,51 m2, nr 129 mieszczący się na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Czyżyny,Kraków

1 199 000 zł62 m² 19 480,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na prezentacje do 2.06 Oferta w przygotowaniu Zapraszam na prezentację mieszkania składającego się z trzech pokoi (salonu z aneksem i dwóch sypialni, łazienki i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

1 650 000 zł95 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy nieruchomość w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie położone na Starym Mieście na ulicy Retoryka. Powierzchnia ok. 95 m2, do generalnego remontu. Z ogromnym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

759 000 zł55 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji/ 3 pokoje/ 55,59 m2/ Bieżanów-Prokocim/ Duży balkon/ Osobna kuchnia Szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Nie szukaj dalej! Odkryj to funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

3 600 zł65 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

od 1.07.2024r. Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością wykończoną w wysokim standardzie przy ulicy Stefana Banacha 53. Parametry nieruchomości: 1) Piętro: 3 2) Nowe budownictwo 3) 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studencka

Stare Miasto,Kraków

1 800 000 zł114 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 114m2, stare Miasto, ul. Studencka. Mieszkanie zlokalizowane jest w sercu Starego Miasta w Krakowie, na parterze XIX-wiecznej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Dąbie,Kraków

3 800 zł53 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dąbskiej opis mieszkania: mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o metarżu 53m2 znajdujące się na 3 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowica

Wola Duchacka,Kraków

1 030 000 zł61 m² 16 843,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Doradcy Home Drop mają przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sebastiana Klonowica w Krakowie! Oferta bez prowizji od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie W apartamentach novum na ulicy rakowickiej O powierzchni 62 M2 składające się Z: - 2 sypialni - salonu z aneksem kuchennym - łazienki - osobnej toalety -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Mistrzejowice,Kraków

893 895 zł78 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

999 000 zł57 m² 17 386 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3pokojowe w nowo powstałej inwestycji w pobliżu Bonarka City Center bez pcc mieszkanie wykończone pod klucz! Inwestycja Stylowa inwestycja o nowoczesnym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Prądnik Czerwony,Kraków

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (3 niezależne pokoje), znajdujące się przy ul. Pilotów (okolice Ronda Młyńskiego). Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 5. piętrze, a jego metraż liczy 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z 3 osobnymi pokojami + oddzielną jasną kuchnią, zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce, na os. Przy Arce. Lokalizacja Kraków, bieńczyce - os. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Prokocim,Kraków

735 000 zł54 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! bez problemu! bez ryzyka! bez prowizji! Przedstawiam Państwu na sprzedaż ostatnie W tej inwestycji w tym układzie 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Mistrzejowice

Mistrzejowice Nowe,Kraków

755 000 zł63 m² 11 984,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy 63 metrowe, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie położone na cichym i spokojnym osiedlu Mistrzejowice. Mieszkanie w pełni wykończone, znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Dębniki,Kraków

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 620.00 zł; Budynek: z lat 90-tych, blok w dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, komórka lokatorska; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowy Świat,Kraków

5 100 zł93 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny i ekskluzywny kompleks apartamentów Angel Plaza zlokalizowany w odległości 5 minut pieszo od Rynku Głównego i zamku na Wawelu, panoramiczne widoki na Stare Miasto i rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

1 149 000 zł66 m² 17 374,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,13m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Kiełkowskiego w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielicka

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

4 500 zł72 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 72 mkw., 3 pokoje + salon/aneks kuchenny, 5 (ostatnie) piętro - budynek z windą. Lokalizacja: ul. Wielicka 44, między Dworcową a Powstańców, przystanek "cmentarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

3 051 zł58 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia W krakowie, ul. Polonijna 17! - możliwość zawarcia umowy najmu powyżej 24 miesięcy plus, czynsz uzależniony od okresu najmu, im dłuższy okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Prądnik Biały,Kraków

1 500 301 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kapelanka

Ludwinów,Kraków

829 000 zł49 m² 17 050,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji I podatku! Prezentujemy Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni prawie 49m zlokalizowane przy ulicy rydlówka/kobierzyńskiej na Podgórzu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowska

Czyżyny,Kraków

999 000 zł69 m² 14 388,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Sołtysowskiej, osiedle "fajny Dom". Bliska odległość do sieci handlowych: M1,Carrefour, kaufland, biedronka O inwestycji: kameralne osiedle niskich, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łepkowskiego

Prądnik Czerwony,Kraków

995 851 zł63 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji na Prądniku Czerwonym Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i bezpieczeństwo W ofercie posiadamy również inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 015 920 zł56 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: gotowe Przytulny, dwupokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

890 000 zł62 m² 14 304,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Kurdwanów Opis mieszkania: oferujemy do sprzedania piękne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,2 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

793 440 zł55 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera Bez prowizji dla Biura, bez podatku pcc! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny apartament położony na I piętrze w czterokondygnacyjnym , nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Niepodległości

Bieńczyce,Kraków

699 000 zł39 m² 18 015,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie. Nie było zamieszkałe. Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym budynku na os. Niepodległości w Krakowie - dzielnica Bieńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokutyńskiego

Pychowice,Kraków

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartment with an area 70 m2 without slants (100 m2 with slants), consisting of 1 floor and an attic: 1st level: - a spacious living room with a kitchenette and a dining area - bedroom - modern.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Borek Fałęcki,Kraków

1 200 000 zł85 m² 14 134,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Z garażem I ogródkiem - borek fałęcki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 8 4,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Borowego

Wola Justowska,Kraków

3 599 zł58 m² 62,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje apartament z ogródkiem w zielonej okolicy - Zwierzyniec! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na parterze II - piętrowego budynku z 2015 roku przy ulicy Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

820 000 zł53 m² 15 404,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Marzysz o własnym kącie w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji? Pragniesz, by Twoje nowe mieszkanie było nie tylko piękne i nowoczesne, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ludwinów,Kraków

720 000 zł40 m² 18 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do sprzedaży zlokalizowane w samym sercu historycznego Krakowa przy ulicy Stromej 6. Stare Podgórze stanowi obecnie jedną z najpopularniejszych.