dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 914 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 914 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górników

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty 40 m2 z widokiem na park jerzmanowskiego/kraków. Lokalizacja: świetna dla osób ceniących sobie spokój od gwaru miasta a jednocześnie potrzebujących dobrej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Podgórski

Stare Podgórze,Kraków

570 000 zł41 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W top lokalizacji stare podgórze- tuż przy rynku podgórskim N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,80 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie na os. Albertyńskim - dzielnica Bieńczyce. W pobliżu przystanek dh Wanda:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balicka

Bronowice Małe,Kraków

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bronowice - 2 pokojowe N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45m2, położone na 1-piętrze w budynku z 2018 roku. Budynek : nowy, zadbany, mieszkanie: składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dla 1-4 osób 2 -pokojowe, min na rok - nieopodal Muzeum Narodowe, aleje Mickiewicza, kino Kijów, ul. Smoleńsk, ul. Garncarska. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - Prądnik Czerwony! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I piętrze IX-piętrowego budynku z 2008 roku na os. Oświecenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

880 000 zł58 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję dwupokojowy apartament o powierzchni 57,7 m2 w prestiżowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Grzegórzeckiej. Mieszkanie: oferowane mieszkanie ma powierzchnię 57,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

474 000 zł44 m² 10 772,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie 2 pokojowe o metrażu 44m , zlokalizowane w dzielnicy Bronowice, idealnie nadające się dla rodziny, pary lub do wynajmu. Nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Krowodrza,Kraków

425 000 zł38 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny widny pokój - mniejszy pokój - aneks kuchenny Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bulwarowa

Nowa Huta,Kraków

464 500 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam 2 pokojowy apartament z własnością gruntu o powierzchni 37,16 m2 z tarasem o pow. ok.9,5 m2 Znajduje się na I piętrze w 3 piętrowym kameralnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Krowodrza,Kraków

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 01.04.2022 2 Pokojowe mieszkanie przy ul. Żabiniec - dzielnica Krowodrza. Doskonała propozycja dla osób ceniących doskonałą lokalizację oraz wysoki standard mieszkania. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Złocień,Kraków

450 000 zł49 m² 9 146,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Unikalna, wyjątkowa propozycja dla aktywnych par , chcących mieszkać komfortowo z dala od głośnego centrum. Mieszkanie z potencjałem ,idealnym ułożeniem względem stron świata, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Na Kozłówce,Kraków

365 000 zł35 m² 10 549,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje Z balkonem - kozłówek ul. NA kozłówce N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60 m2 położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pszczelna

Ruczaj,Kraków

499 000 zł42 m² 11 900,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, z 2 balkonami, komórką lokatorską i dostępnymi miejscami postojowymi zewnętrznymi dla mieszkańców bloku. . Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kazimierz,Kraków

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Kazimierz, ul. Skawińska Kazimierz kusi świetną lokalizacją. Znajdziemy tutaj praktycznie wszystko, co jest niezbędne do mieszkania. Są tu przedszkola, szkoły podstawowe i średnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Krowodrza,Kraków

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zespół oferuje Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na ul. Reja w dzielnicy Krowodrza, o powierzchni 47,06 m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze bloku z 2005 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Krowodrza,Kraków

1 100 zł39 m² 28 zł/m²

 

Piętro:21/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie - 2 niezależne pokoje 39 m z osobną jasną kuchnią. W skład mieszkania wchodzi kuchnia 5,7 m, większy pokój 15 m drugi pokój 9 m, łazienka 3,2m, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Salwator,Kraków

669 000 zł36 m² 18 708,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2- pokojowy (35.76m2) apartament zlokalizowany w nowo budowanej Inwestycji na ul. Kościuszki. Apartamenty zostały zaprojektowane według najwyższych standardów. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bieżanowska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

365 000 zł24 m² 15 400,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękna kawalerka na ulicy Bieżanowskiej. Mam do zaprezentowania bardzo przytulną kawalerkę. Lokal składa się z dwóch niezależnych pomieszczeń. Jak na kawalerkę bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widok na Planty bez wychodzenia z mieszkania. Kontakt: piękne mieszkanie w ścisłym Centrum Krakowa. Stare Miasto na wyciągnięcie ręki. Wszędzie blisko. Dla osób aktywnych 5 min. spacerkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

549 000 zł59 m² 9 333,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Doradcy Wawel Service maja Państwu do zaoferowania - niezwykle ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niemal 58 m2 położone na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku na os. Piastów 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Grębałów,Kraków

395 000 zł52 m² 7 655 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rydlówka

Ludwinów,Kraków

435 656 zł37 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rydlówka - mateczny - echo smart 36,92 m2 - 435 656 pln - 11 800/m2 termin oddania : czerwiec 2022 Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,92m2 z dużym ogródkiem 53,5 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

529 000 zł48 m² 11 097,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, ustawne mieszkanie z balkonem 10m2! Bardzo dobra lokalizacja tuż przy Bonarce. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

509 238 zł49 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków - czyżyny okolice Centrum Handlowego M1 Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny, to kompleks ośmiu 5-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

525 000 zł44 m² 12 044 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Negocjuj cenę!. a jakby tego było mało - jest tu najzwyczajniej w świecie pięknie! :-) Nowe budownictwo, zadbane, słoneczne mieszkanie, w pełni wyposażone. Wejdź i mieszkaj (tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Nowa Huta,Kraków

439 000 zł34 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Cena: 439 000 pln. Mieszkanie jest gotowe do wejścia. Mieszkanie jest sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: blok, z lat 80-tych w dobrym stanie; standard mieszkania: do remontu; dodatkowo: dwie windy, kaloryfery, łącze internetowe, nie ma balkonu, piwnica, telewizja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

369 000 zł34 m² 10 852,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Mistrzejowicach. Dokładna lokalizacja: osiedle Piastów. Mieszkanie o metrażu 34 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głowackiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy dwupokojowy apartament znajdujący się w świetnie zlokalizowanej części Bronowic. Lokalizacja Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 350 zł33 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości livein, prezentuje dla Państwa mieszkanie do wynajęcia w Krakowie, o powierzchni 33m2 w prestiżowej inwestycji "apartamenty go" przy ulicy Rakowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Bronowice Małe,Kraków

500 000 zł39 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie widoczne na zdjęciach, które pokazują stan faktyczny i jak widać nie były specjalnie aranżowane. Generalny remont przeszło na przełomie 2015/2016 roku z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

429 000 zł37 m² 11 563,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na os. Na Kozłówce. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni, łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Czyżyny,Kraków

428 544 zł38 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania kraków ~ czyżyny okolice Centrum Handlowego M1 Nowa Inwestycja sprawdzonego na rynku dewelopera w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny to kompleks ośmiu 5-piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienistych

Prądnik Czerwony,Kraków

510 000 zł44 m² 11 590,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam nowe mieszkanie, położone w bliskiej okolicy ul.Dobrego Pasterza w Krakowie. Lokalizacja: kraków (okolice Ronda Barei oraz ul. Opolskiej). Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaułek Wileński

Warszawskie,Kraków

1 500 zł34 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od kwietnia. Mieszkanie 2 pok. o pow. 34,5 mkw na Vp. wysokiego budynku w okolicach ul.Wileńskiej (jest winda). Jest po całkowitym remoncie, łącznie z instalacjami. Składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

715 000 zł54 m² 13 240,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu luksusowy, 2-pokojowy apartament o pow. 54 m2, położony na parterze apartamentowca "małe Błonia". Inwestycja to kilka kameralnych budynków, z atrakcyjnie zaaranżowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

610 000 zł49 m² 12 393,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe 2-pokojowe mieszkanie. Doskonała lokalizacja - Bronowice! Odbiór kluczy kwiecień 2022! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleparz,Kraków

780 000 zł61 m² 12 786,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kraków, krowodrza - duże mieszkanie 2 pok. o pow. 61 m2 z balkonem i piwnicą Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Stare Miasto,Kraków

487 000 zł34 m² 14 323,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wykończone 2-pokojowe mieszkanie ul. Topolowa- stare miasto N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysłouchów

Kurdwanów,Kraków

350 000 zł34 m² 10 294 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2 pokojowe mieszkanie o pow.34m2 z dużą zabudowaną loggią , na 6 piętrze w wieżowcu. Dwa samodzielne pokoje o osobna kuchnia .Ogrzewanie centralne. Treść niniejszego ogłoszenia.