dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 915 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 915 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

544 200 zł33 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Torfowa

Ruczaj,Kraków

540 000 zł56 m² 9 686,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokoje, oddzielna kuchnia, miejsce postojowe - ruczaj - torfowa N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55.75 m2 usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

518 900 zł53 m² 9 791 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

438 000 zł40 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

534 500 zł41 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Krowodrza,Kraków

435 100 zł34 m² 12 748 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

724 500 zł45 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

662 600 zł44 m² 14 927 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pękowicka

Prądnik Biały,Kraków

429 000 zł43 m² 9 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 43 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Prądniku Białym przy ul. Pękowickiej. Mieszkanie o metrażu 43 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpakowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

415 000 zł42 m² 9 925,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 41,81m2 w cenie 415tyś zł Mieszkanie w stanie developerskim w budynku oddanym w tym roku z pozwoleniem na użytkowanie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

382 700 zł31 m² 12 165 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

420 300 zł47 m² 8 943 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

467 800 zł46 m² 10 170 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Bieńczyce,Kraków

455 000 zł38 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2 na Bieńczycach. Okolica jest zielona, ma rozbudowane nowe ścieżki rowerowe, duże parkingi, jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

569 000 zł48 m² 11 854 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

529 000 zł41 m² 12 902 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja 29 Listopada

Stare Miasto,Kraków

550 000 zł41 m² 13 307,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41,33 m2 na Starym Mieście. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubelska

Kleparz,Kraków

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stare miasto - kleparz - lofty lubelska 2 pokoje - 39 m2 - 3 350 pln +ok. 350 zł +prąd Do wynajęcia mieszkanie w luksusowej inwestycji z 2018 roku "lofty Lubelska" w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiej

Czyżyny,Kraków

575 000 zł48 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Piękne mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem - czyżyny N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, które położone jest w dzielnicy Czyżyny obok Centrum Handlowe Nowe Czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Azory,Kraków

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Azorach! 37m2 w cenie 389 tyś zł Świetne na inwestycję pod najem! Mieszkanie znajduje się w bloku z windą ,zalecane odświeżenie lub remont. Ogrzewanie i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

674 400 zł42 m² 16 057 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Azory,Kraków

425 000 zł36 m² 11 805,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m2 na Azorach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

427 800 zł44 m² 9 723 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

538 900 zł50 m² 10 746 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoprądnicka

Prądnik Biały,Kraków

2 299 zł35 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończone 2 pokojowe mieszkanie na nowy osiedlu! lokalizacja Mieszkanie mieści się w samym sercu Białego Prądnika, lokalizacja zapewnia sprawną komunikację, z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowohucka

Czyżyny,Kraków

580 000 zł50 m² 11 489,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English! Contact the agent to find out more details about this offer. Green Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,48m z dwoma tarasami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

469 900 zł42 m² 11 056,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,5 m2, usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym budynku na Prądniku Białym przy ul. Imbramowskiej. Mieszkanie: ekspozycja północno-wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

478 000 zł45 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

524 100 zł50 m² 10 465 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

455 000 zł38 m² 11 967 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niezapominajek

Kraków,małopolskie

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, położone na ul. Niezapominajek na Woli Justowskiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 52,21 m kw składa się z osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centralna

Czyżyny,Kraków

446 000 zł36 m² 12 454,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w czteropiętrowym bloku (około 1970) przy ul. Centralnej, dzielnica Czyżyny. Budynek przeszedł generalny remont przez dewelopera w 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krowodrza,Kraków

499 000 zł43 m² 11 550,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szanowni Państwo Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią, do remontu, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomości idealna dla małej rodziny na start lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malwowa

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Malwowej o powierzchni 34m2. Lokalizacja: nowoczesne i kameralne budynki W bliskiej odległości Centrum Handlowe Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Imbramowska

Prądnik Biały,Kraków

460 000 zł42 m² 10 823,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Super oferta dla chcących zainwestować 20 minut od centrum miasta. Okolice ulicy opolskiej /ulica imbramowska Z parkingiem. Agencja i Biuro Nieruchomości Rodzina u Siebie prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Kazimierz,Kraków

610 000 zł38 m² 15 844 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w całkowicie wyremontowanej kamienicy przy ul. Przemyskiej na Kazimierzu w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Zakolu Wisły

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

475 000 zł38 m² 12 350,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne, dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Kraków-Podgórze, które idealnie sprawdzi się dla młodej rodziny, lub w celu inwestycyjnym (najem). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

455 000 zł37 m² 12 452,10 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bronowice 2 pokoje na 9 piętrze widok na ogródki działkowe od strony Armii Krajowej Mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Osiedle krk II etap w dzielnicy Bronowice przy ulicy Stańczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

682 800 zł44 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Czyżyny,Kraków

339 000 zł34 m² 9 971 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. P O L E C A M Y! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

520 268 zł44 m² 11 900 zł/m²