dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Dzielnica I Stare Miasto,Kraków

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w samym Centrum Krakowa przy spokojnej ulicy. Mieszkanie mieści się w podwórku a dzięki temu, że jest na trzecim piętrze jest jasne. Okna wychodzą na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Złotego Wieku

Złotego Wieku,Kraków

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną, jasną kuchnią i dużym balkonem w dzielnicy Mistrzejowice. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na Osiedlu Złotego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkarska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Lokalizacja: kraków, wola Duchacka Powierzchnia: 44m2 Liczba pokoi: 2 Kondygnacja: 6/7 Ogrzewanie: mpec Ekspozycja: południowy wschód Czynsz: 350 zł Cena: 648 500 zł - we speak english!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

375 000 zł28 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania widokowe mieszkanie w apartamentowcu w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze od strony wschodniej z panorama w stronę Centrum Miasta. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

437 286 zł47 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji kraków - mistrzejowice gotowy budynek! kup I zamieszkaj! Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Bonarka,Kraków

454 900 zł43 m² 10 579,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentuję Państwu, bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie w siedmiopiętrowym apartamentowcu w Krakowie, w dzielnicy podgórze/bonarka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mozarta

Prądnik Biały,Kraków

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w pobliżu Al. 29-tego Listopada na os. Mozarta w cenie 1900 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jego metraż liczy 35 m2 na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

369 000 zł39 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Metraż mieszkania 38.95 m2- jest to powierzchnia użytkowa Mieszkania składa sie z przedpokoju, łazienki, oddzielnej kuchni z oknem oraz dwóch niezależnych pokoi. Możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

370 224 zł38 m² 9 799,47 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Green Estates prezentuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Grzegórzki, w nowym apartamentowcu. Nieruchomość: to 38m2 mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Prokocim,Kraków

402 255 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna kraków - bieżanów/prokocim ok. ul. Wielickiej 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

427 800 zł44 m² 9 723 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

437 200 zł47 m² 9 298 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piasta Kołodzieja

Oświecenia,Kraków

484 500 zł51 m² 9 498 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022