dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 914 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 914 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Bohaterów Września,Kraków

2 000 zł42 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mistrzejowice - 2 osobne pokoje Oś. Bohaterów września N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie o pow. 42,2 m2, zlokalizowane na 2 piętrze bloku na oś. Bohaterów Września. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

668 000 zł41 m² 16 213,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Lokalizacja: kraków, zabłocie Powierzchnia: 41.2 m2 Liczba pokoi: 2 Kondygnacja: 3/5 Ogrzewanie: MPEC Ekspozycja: południowy wschód Czynsz: 300 zł Cena: 668 000 zł - Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

477 000 zł44 m² 10 841 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubostroń

Zakrzówek,Kraków

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość: opłaty: 2200zł + 500zł (media/prąd). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze V-piętrowego budynku mieszkalnego przy ul. Lubostroń - dzielnica dębniki/ruczaj. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

370 224 zł38 m² 9 799,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera przedsprzedaż kraków - mistrzejowice W otoczeniu licznych terenów zielonych I rekreacyjnych 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Krowodrza,Kraków

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Extra Broker prezentuje 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Królewskiej w dzielnicy Krowodrza. Nieruchomość: - powierzchnia 44 m2 - piętro 9/10 - oddzielna kuchnia - balkon - 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

429 000 zł37 m² 11 595 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bieżanów

Bieżanów,Kraków

399 077 zł39 m² 10 165 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie, nazywam się i pomagam inwestorom kupującym nieruchomości podejmować dobre decyzje. Oferuję na sprzedaż mieszkanie bez prowizji. W skrócie: - inwestycja zlokalizowana blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Śródmieście,Kraków

688 200 zł45 m² 15 199 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Prądnik Biały

Prądnik Biały,Kraków

444 512 zł39 m² 11 305 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam serdecznie, nazywam się i pomagam inwestorom kupującym nieruchomości podejmować dobre decyzje. Oferuję na sprzedaż mieszkanie bez prowizji. W skrócie: - prądnik Biały blisko.