dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 907 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 907 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Bieżanów,Kraków

483 000 zł55 m² 8 738,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania z ogródkiem z materiałów najwyższej jakości, w okolicach Bonarki, to ta alternatywa jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domagały

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

579 000 zł45 m² 12 809,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: kraków, podgórze, , os. Podgaje ,domagały Unikalna, wyjątkowa propozycja dla aktywnych par , chcących mieszkać komfortowo z dala od głośnego centrum. Mieszkanie z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kalinowe

Bieńczyce,Kraków

315 000 zł34 m² 9 207,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji: telefon: e-mail: alternatywa dla osób szukających niedużego mieszkania dla siebie, dla studenta lub inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie składające się z 2 pokoi: ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolska

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

530 920 zł10 400 m² 51,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy na sprzedaż gotowe mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskej. Bydynek w drugiej linii zabudowy oddalony od ulicy Wielickiej. Szybki dostęp do tramwaju i autobusu - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

505 900 zł43 m² 11 765 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

451 200 zł39 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronowicka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

549 000 zł56 m² 9 804 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami z jasną oddzielną kuchnią, dużą loggią i piwnicą. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze z ogrodem i ogrodzonym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

490 391 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji deweloperskej. Bydynek w drugiej linii zabudowy oddalony od ulicy Wielickiej. Szybki dostęp do tramwaju i autobusu - szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

659 000 zł44 m² 14 812 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiła

Dzielnica X Swoszowice,Kraków

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz gotowego lokalu mieszkalnego dla siebie i swojej rodziny, lub lokalu na wynajem z dużym tarasem i dużą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Krowodrza,Kraków

590 000 zł55 m² 10 744,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***en below*** Oferujemy do zakupu mieszkanie położone w Krakowie w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Emilii Plater (ulica bardzo cicha i spokojna). Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza,Kraków

579 000 zł48 m² 12 138,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na krakowskiej Krowodrzy mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 47,70 m2 z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie, 53 m2 z balkonem i oddzielną jasną kuchnią. Bronowice, ul. Rydla w Krakowie. Wysoki parter w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł36 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, z ustawnymi pokojami, to ta alternatywa jest dla Ciebie :) - powierzchnia 36,40 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Mistrzejowice,Kraków

429 338 zł47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

455 000 zł38 m² 11 967 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolnych Młynów

Stare Miasto,Kraków

768 000 zł50 m² 15 360 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz lokalu mieszkalnego w zabytkowej kamienicy w samym sercu Krakowa, idealnego pod najem, to ta alternatywa jest dla Ciebie :). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

487 000 zł44 m² 11 068 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

366 000 zł50 m² 7 247,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta mieszkania na 2 piętrze najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Felińskiego

Prądnik Biały,Kraków

2 500 zł50 m² 50,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z genialnym widokiem położone na cichym i spokojnym osiedlu w dzielnicy Prądnik Biały przy ulicy Felińskiego czeka na najemców. Mieszkanie w otulinie zieleni znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

475 000 zł41 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 450.00 zł; Budynek: blok z lat 60-tych, cegła wysoki standard; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: telewizja kablowa, wideodomofon, własny parking, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

419 400 zł36 m² 11 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmska

Olszanica,Kraków

595 000 zł55 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz przytulnego miejsca dla siebie w Krakowie, z zadbanym ogrodem i garażem, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w bardzo spokojnej i rodzinnej części Podgórza. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla młodych rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żabiniec,Kraków

475 000 zł42 m² 11 418,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Żabiniec. W pobliżu również Konecznego, siemaszki, aleja 29 Listopada. Blok z 2009 r. usytuowany jest na osiedlu Ogrody Żabińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

444 000 zł36 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Zgody,Kraków

419 000 zł37 m² 11 324 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 36,77 m2 przy ul. Stańczyka. Idealny lokal na start, pod wynajem dla pracowników pobliskich korporacji oraz studentów krakowskich uczelni. Lokalizacja: bronowice. Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malachitowa

Złocień,Kraków

440 000 zł46 m² 9 530 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy 2 pokojowe przestronne mieszkanie w dzielnicy Złocień przy ulicy Malachitowej blisko ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - otwartej kuchni - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Krowodrza Górka,Kraków

560 000 zł52 m² 10 736,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Krowodrza - Generała Augusta Fieldorfa-Nila - 52m2 lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Krowodrza przy ulicy generała Augusta Fieldorfa- nila. Jest to świetna lokalizacja dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

445 000 zł30 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam wykończone mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Piastów w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z sypialni, otwartej kuchni z salonem, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

580 000 zł46 m² 12 674,80 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 45,76 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 580 000 pln za mieszkanie + 45 000 pln za miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Górka Narodowa,Kraków

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuję przestronne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze (z 5.) przy ul. Banacha 29a w Krakowie (górka Narodowa). Lokal ma powierzchnię 45m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Kraków

850 000 zł65 m² 13 077 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe w okolicach Nowego Kleparza w Krakowie. Lokal znajduje się w kamienicy z lat 30 -tych na parterze, budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dobrego Pasterza

Prądnik Czerwony,Kraków

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w ogrodzonym kompleksie u zbiegu ulic Dobrego Pasterza i Bohomolca. Lokal wykończony materiałami o najwyższej jakości. Sprzęt agd z najwyższej półki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Wzgórza Krzesławickie,Kraków

366 000 zł52 m² 7 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na Os. Na Wzgórzach na Wzgórzach Krzesławickich z potencjałem! lokalizacja: mieszkanie położone przy Szpitalu Okulistycznym, 2 min Pętla Tramwajowa "wzgórza Krzesławickie",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Śródmieście,Kraków

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Prime Property oferuje do wynajmu: nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok.39m2, mieszczące się w nowej inwestycji przy ulicy Rakowickiej. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

435 000 zł45 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Sulma Real Estate oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie dwustronną ekspozycją na osiedlu Wysokim w dzielnicy Nowa Huta Mieszkanie o pow. 45 m2 położone na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławka

Wola Duchacka,Kraków

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Lokum Vista położonej przy ul Walerego Sławka w dzielnicy Podgórze - Wola Duchacka. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 45m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Oświecenia,Kraków

550 000 zł54 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w os. Oświecenia w Krakowie. Oferujemy Państwu na sprzedaż ładne mieszkanie 2 pokojowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

815 000 zł57 m² 14 399,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mai Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 59,04 m2 położony przy ulicy Szlak 50 w Krakowie- stare miasto. Lokalizacja: angel City to pięciopiętrowy zespół budynków.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij