dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszkarska

Wola Duchacka,Kraków

602 450 zł49 m² 12 230 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bonarka Living to nowoczesne osiedle z funkcjonalną zabudową, zapewniające wygodę i łatwy dostęp do podstawowych potrzeb, takich jak praca, zaopatrzenie, opieka medyczna czy rozrywka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Mistrzejowice,Kraków

481 834 zł47 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Towers. Mieszkanie gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc oraz jest bez prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Akademickie

Nowa Huta,Kraków

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne mieszkanie tuż po odświeżeniu. *Spokojne, ogrodzone osiedle w dobrej lokalizacji. *Komunikacja miejska zapewnia wygodny dojazd w każdą część miasta. *Zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Mistrzejowice,Kraków

414 633 zł34 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Piasta Park IV. Mieszkania gotowe do odbioru! Mieszkanie jest prosto od developera - zwolnione z podatku pcc! Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

612 000 zł51 m² 11 918,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w nowym budownictwie. Mieszkanie posiada duży balkon z przepięknym widokiem na Planty Mistrzejowickie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Górka Narodowa,Kraków

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szanowni Państwo , mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 48 m 2 znajdujące się w bloku z 2001 roku przy ulicy Słomczyńskiego. Zarezerwuj teraz i zrealizuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Frycza-Modrzewskiego

Krowodrza Górka,Kraków

549 000 zł49 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Frycza-Modrzewskiego- dzielnica Żabiniec. Komunikacja miejska: opolska Estakada:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Stare Miasto,Kraków

2 950 zł35 m² 84,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament W nowej inwestycji przy ul. Rakowickiej, stare miasto. W pobliżu uniwersytet ekonomiczny, politechnika krakowska, dworzec główny pkp I galeria krakowska, unity tower,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rękawka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie dzielnica Podgórze - ul. Rękawka Zostań pierwszym najemcą! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, 4km od Wawelu. 2 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

740 610 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do sprzedaży pięciu mieszkań położonych na drugim i trzecim pietrze, w wyremontowanej kamienicy w Starym Podgórzu, w okolicy ulicy Lwowskiej, nieopodal stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Spółdzielcze,Kraków

500 000 zł28 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność Państwu zaprezentować mieszkanie znajdujące się przy ulicy Kujawskiej. Mieszkanie ma świetny układ - aneks kuchenny z salonem oraz balkonem oraz sypialnia. Właściciele zadbali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowa Huta

Nowa Huta,Kraków

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

English below Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na os. Albertyńskim nieruchomość: - powierzchnia 37 m2 - piętro 2/10 - 2 pokoje - łazienka - piwnica - ogrzewanie i woda miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bujwida

Grzegórzki,Kraków

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz piękne mieszkanie przy ul. Odona Bujwida w Krakowie. English version below lokalizacja Dzielnica: grzegórzki Ulica: odona Bujwida Przystanek: teatr Słowackiego W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zabłocie

Zabłocie,Kraków

780 000 zł46 m² 17 041,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Zabłocie, inwetycja riverside Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze z dużym ogrodem (114m2) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Huta,Kraków

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu widokowe, klimatyzowane i przestronne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Avia. Mieszkanie o powierzchni 48m2, całkowicie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przewóz

Płaszów,Kraków

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na os. Nowy Przewóz w pobliżu Rodzinnych Ogrodów Działkowych, zalewu Bagry. Lokalizacja: budynek znajduje się na ul. Przewóz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowe 2 pokojowe mieszkanie na Krakowskim Zabłociu Dostępne od 1 lipca 2023r. Mieszkanie o powierzchni 43m2 znajdujące się na 2 piętrze w nowym apartamentowcu. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

1 600 zł36 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- wynajęte - Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku 10-cio piętrowym przy ul. Bronowickiej. Mieszkanie składa się z salonu (ok.15,85m2) z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

650 000 zł50 m² 12 997,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy Państwu wspaniale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,01 m2 z dużą antresolą - stan deweloperski podwyższony! Mieszkanie idealnie sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Norymberska

Ruczaj,Kraków

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Emmerson prezentuje: ciekawa oferta wynajęcia apartamentu o powierzchni 38 m2 w okolicach ruczaju/norymberskiej. Apartament znajduje się na 2.piętrze nowoczesnego budynku. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

609 000 zł50 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Z osobną jasną kuchnią, balkonem W lokalizacji grzegórzki W krakowie. Możliwość zmiany układu mieszkania na 3 pokoje. Mieszkanie znajduję się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

502 000 zł42 m² 11 814,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w zielonej okolicy. Niedaleko od przystanku, szkoły, przedszkola. W pobliżu znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnickiego

Prądnik Biały,Kraków

2 350 zł34 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jedna z najbliżej centrum miasta położonych zielonych dzielnic Krakowa. Okolicę cechuje bliskość zalet miejskiej lokalizacji i terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kluczborska

Krowodrza Górka,Kraków

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krowodrza górka- 2- pokojowe Z balkonem N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kluczborskiej, o pow. 49m2. Mieszkanie usytuowane na 4- piętrze w budynku 7-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

579 000 zł56 m² 10 409,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju), zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego pięciokondygnacyjnego budynku przy osiedlu Oświecenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odrzańska

Łagiewniki,Kraków

648 888 zł54 m² 12 016,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promo Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Odrzańskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Odrzańskiej. W bloku znajduje się sklep Żabka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

458 592 zł53 m² 8 685,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,8m 2 położone na 4piętrze. Mieszkanie 2-pokojowe. To bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

440 000 zł38 m² 11 637,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Doradcy Sage Home maja przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,01 m2 zlokalizowane w dzielnicy Bieńczyce w Krakowie! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyńca

Kazimierz,Kraków

795 000 zł42 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dwupokojowe mieszkanie w trakcie remontu na krakowskim Kazimierzu. Wymienione okna, balkon wyflizowany, wyrównane podłogi i zakończone większe prace remontowe. Stan własności: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Bohaterów Września

Nowa Huta,Kraków

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz, nowoczesny apartament przy ul. os. Bohaterów Września 88a (okolice pętli tramwajowej os. Piastów). Mieszkanie ulokowane na trzecim piętrze w nowym (z 2023 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

521 321 zł39 m² 13 367,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Мы также говорим на русском! ul. B. Czerwieńskiego 3 - Azory. Nieopodal ul. Gnieźnieńska, ul. Zygmuntowska. Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Krzesławice,Kraków

430 000 zł54 m² 7 904,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sage Home ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Krakowie na os. Na Wzgórzach! Nieruchomość jest położona na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Bieńczyce,Kraków

440 000 zł36 m² 12 218,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 36m2, zlokalizowane na ósmym piętrze budynku diesięciopiętrowego os. Albertyńskie, rejon Bieńczyce. Mieszkanie z piwnicą 1,8m2 Ogrzewanie i ciepła woda zasilane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim,Kraków

2 588 zł46 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Krakowie ul. Polonijna 15. Możliwość zawarcia umowy na 2 lata, zwierzęta są akceptowalne, możliwość meldunku czasowego! Lokal mieszkalny o pow. 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meiera

Prądnik Biały,Kraków

550 000 zł45 m² 12 216,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow.45,02m2 z balkonem mieszczące się na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym z 2013r. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Borek Fałęcki,Kraków

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości helton prezentuje świetne mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na 2 piętrze w kameralnej inwestycji przy ul. Łukasińskiego (okolice ul. Zbrojarzy / ul. Zakopiańskiej). Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

719 300 zł48 m² 15 076,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji promocja - mieszkanie 47,71 m2 Stara cena: 855 238 zł Cena promocyjna: 719 360 zł Oszczędzasz aż 135 878 zł. Piękne mieszkanie z dużym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola Duchacka,Kraków

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie naszego biura bardzo ładne, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2. Kraków, ul. Bochenka. Wolne od zaraz! Świetna komunikacja w każdym kierunku. Szybki tramwaj oraz Trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

499 000 zł36 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Niepowtarzalna okazja- nowoczesny lokal w zabytkowej kamienicy, podgórze, zabłocie Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń prestiżowy adres prestiżowy budynek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odrzańska

Cegielniana,Kraków

649 000 zł54 m² 12 029,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli zależy Ci na urządzonym mieszkaniu z ogrodem w spokojnej okolicy blisko centrum miasta, to nie szukaj dalej. To coś w sam raz dla Ciebie! Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Bohaterów Września

Nowa Huta,Kraków

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Mistrzejowicach! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze bloku z 2020 roku na os.Bohaterów Września -.