dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 916 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbrojów

Krowodrza,Kraków

779 000 zł48 m² 16 215,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy Cię do odkrycia prawdziwego klejnotu w sercu Krakowa! homeboss ma przyjemność zaprezentować niezwykłe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zbrojów, które wciągnie Cię swoim urokiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

623 693 zł45 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania ciche i jasne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z windą w Krakowie na Ruczaju przy ul. Piltza.! kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Zabłocie w cenie 3000 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 42 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Ruczaj,Kraków

601 720 zł43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zabłocie

Zabłocie,Kraków

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 przy ulicy Zabłocie, zlokalizowane na tuż obok Akademii Frycza. Nieruchomość z oddzielną sypialnią oraz przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Grzegórzki,Kraków

4 700 zł52 m² 90,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny apartament znajdujący się przy ul. Grzegórzeckiej w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 NIERUCHOMOŚĆ: - 52m2 - taras 18m2 - piętro 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reduta

Prądnik Czerwony,Kraków

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia stylowe 2 pokojowe mieszkanie ul. Reduta Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 45 m2, składające się z: -Salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwinowska

Stare Miasto,Kraków

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Ludwinowskiej! film z wnętrza mieszkania: gratis! Na terenie obiektu parking W garażu podziemnym, basen, sauna, siłownia, jacuzzi, dla 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Prądnik Biały,Kraków

584 585 zł32 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaprezentować oddane do użytkowania mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie nr 61a 49 o powierzchni 32,12 m umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Wzgórzach

Nowa Huta,Kraków

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! mieszkanie 2-P okojowe Z jasną kuchnią do wejścia! nowa huta! nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morelowa

Wola Justowska,Kraków

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Infinity Estate r z przyjemnością prezentuje do wynajęcia apartament z tarasem przy ul. Morelowej nieruchomość: - pow. 53m2 - piętro 2/2 - salon - aneks kuchenny - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieczykowa

Kliny,Kraków

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 2- pokojowe na południu miasta przy ulicy Mieczykowej. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze II-poziomowego bloku przy ul. Mieczykowej- kliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Śródmieście,Kraków

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Perfectestate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem 2-pokojowe mieszczące się na 4-piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Do dyspozycji jest również parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

792 000 zł48 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Podgórze w Krakowie! Przestawiam do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w okolicy Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Królewska

Łobzów,Kraków

600 000 zł29 m² 20 689,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości przy ul. Królewskiej tuż przy Uniwersytecie Pedagogicznym. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachiewicza

Prądnik Biały,Kraków

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność przedstawić państwu 2- pokojowe mieszkanie w Krakowie. Dostępne: od 16 lutego Najem okazjonalny Bez zwierząt osoby niepalące Opis: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

563 165 zł35 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z : - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piastowska

Krowodrza,Kraków

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z parkingiem - Piastowska Residence Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane jest na III piętrze V-piętrowego budynku w inwestycji Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamoyskiego

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w kameralnej inwestycji, na Starym Podgórzu, przy popularnej ulicy Zamoyskiego, niedaleko Ronda Matecznego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Zabłocie,Kraków

889 451 zł50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w apartamentowcu przy ul. Kiełkowskiego / Niwy w Krakowie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławka

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

649 000 zł39 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Contact in english zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji oraz bez podatku pcc 2% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Walerego Sławka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kleparz,Kraków

2 800 zł32 m² 87,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32 m2 przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja: ulica Rakowicka znajduje się w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Zwierzyniec,Kraków

4 700 zł38 m² 123,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Infinity Estate z przyjemnością prezentuje Państwu apartament w prestiżowej lokalizacji z niepowtarzalnym widokiem na Wawel. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapucyńska

Wawel,Kraków

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

english version below Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem uroczego mieszkania o powierzchni około 40m2, zlokalizowanego przy ul. Kapucyńskiej 5 w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chałupnika

Olsza,Kraków

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.03.2024r Do wynajęcia oferujemy piękny apartament zlokalizowany w dzielnicy Prądnik Czerwony / Olsza przy ul.Kazimierza Chałupnika. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

836 810 zł41 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Perfect Estate ma przyjemność zaprezentować państwu wyjątkowo wysmakowane mieszkanie przy ulicy Grzegórzeckiej. Zlokalizowane na drugim piętrze w sześciopiętrowym bloku wybudowanego w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

410 000 zł38 m² 10 778,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na parterze piętrze w 4-piętrowym budynku. - w otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. sklepy, tereny zielone, boiska, żłobki oraz szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Stare Podgórze,Kraków

847 455 zł35 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Stare Podgórze, ul. Lwowska w Krakowie. Okolica: okolica doskonale skomunikowana zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dębniki,Kraków

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem o powierzchni 53m2 na Dębnikach, zlokalizowane przy ul. Dworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Krowodrza,Kraków

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest nieopodal Ronda Matecznego. Teren osiedla jest ogrodzony, monitorowany. 2 piętro. Mieszkanie jest wyposażone, prawie nowe, budowa z 2021. Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ruczaj,Kraków

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Mam przyjemność zaprezentować nowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w nowoczesnej aranżacji. Świetna lokalizacja: kampus Uj, biurowce, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Bieżanów,Kraków

553 924 zł38 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dane Techniczne: liczba pokoi: 2 Lokalizacja: erazma Jerzmanowskiego 37 Powierzchnia mieszkania: 37,94 m Powierzchnia Balkonu: 3,71 m Piętro: 7/7 Cena: 553 924 pln Wszystkie media z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dajwór

Stare Miasto,Kraków

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy na kazimierzu N20 Nieruchomości oferuje na wynajem od 1 marca klimatyczne mieszkanie na poddaszu w zadbanej kamienicy na Kazimierzu. Świetna lokalizacja powala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasówka

Płaszów,Kraków

605 255 zł41 m² 14 715,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze w siedmiopiętrowym bloku z windą. Zakup bez podatku pcc 2%. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska Boczna

Prądnik Czerwony,Kraków

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia doskonale zlokalizowane, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Młyńska Boczna (prądnik Czerwony). Na powierzchnię mieszkania składają się: -2 oddzielne, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicza

Bieńczyce,Kraków

525 000 zł36 m² 14 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Bieńczyce w Nowej Hucie w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży ustawny pokój - aneks kuchenny - drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorki

Łęg,Kraków

699 000 zł42 m² 16 831,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Fajny Dom. Lokalizacja mieszkania charakteryzuje się rozbudowaną infrastrukturą w okolicach znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbska

Grzegórzki,Kraków

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Infinity Estate z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu mieszkania na ulicy Dąbska 22b w dzielnicy Grzegórzki. Nieruchomość - Powierzchnia 35 m2 - Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Prądnik Biały,Kraków

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza przy ul. Wybickiego w cenie 2400 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jego metraż liczy 55 m2 na co składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Zabłocie,Kraków

1 099 000 zł47 m² 23 483 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oryginalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 47 mkw. położone w zielonej okolicy tuż nad Wisłą przy ul. Nadwiślańskiej. Lokal dostępny praktycznie od zaraz. Piętro: 4/5 (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

690 360 zł42 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w zielonej części Bronowic. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij