dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kraków - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

3 914 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 914 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solna

Stare Podgórze,Kraków

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji Z windą, ul. Solna tuż obok placu bohaterów getta I bulwarów wiślanych, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Prądnik Biały,Kraków

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: w pobliżu ul.Siewnej,nieopodal również ul.Mackiewicza,Pachońskiego. Opis: to gustownie urządzone mieszkanie znajduje się na 4 piętrze kilkupiętrowego bloku,w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemieńskiego

Nowa Wieś,Kraków

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krowodrza, nowa Wieś, królewska, kijowska, kazimierza Wielkiego, czarnowiejska tylko U nas! Stylowe a zarazem nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Siemieńskiego budynek mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Retoryka

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 2-pok. mieszkanie w kamienicy w samym centrum Krakowa w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Retoryka. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Wola Justowska,Kraków

4 099 zł50 m² 82,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości mp dom, ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na wynajem, w świetnej lokalizacji. Lokalizacja Mieszkanie ma świetną lokalizacje na Woli Justowskiej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Bieńczyce,Kraków

649 900 zł48 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 48.50 m2, zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Bieńczyce. Lokalizacja: ul. Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nullo

Grzegórzki,Kraków

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości mp dom, ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie w Krakowie Grzegórzki, przy ul. Francesco Nullo. Lokalizacja Położenie mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bochenka

Wola Duchacka,Kraków

619 000 zł36 m² 17 099,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy! mieszkanie 2p okojowe do wejścia! podgórze duchackie! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bochenka Nieruchomość położona na 9 widokowym piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Dębniki,Kraków

730 000 zł46 m² 15 835,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

/ bunscha / miejsce postojowe W cenie / klimatyzacja / balkon / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Bunscha. Klimatyzowana nieruchomość położona na 3 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Płaszów,Kraków

725 000 zł45 m² 16 043,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, które znajduje się w inwestycji saska blu. Apartament Przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.19 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grzegórzki,Kraków

947 000 zł47 m² 19 978,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i widne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Masarskiej zaraz obok Galerii Kazimierz w dzielnicy Grzegórzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Oświecenia

Mistrzejowice,Kraków

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z dwoma nieprzechodnimi pokojami, świeżo po remoncie o powierzchni 43m2 na Osiedlu Oświecenia. Idealne dla rodziny, pary, bądź współlokatorów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarodziejska

Dębniki,Kraków

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronny apartament w wysokim standardzie wewnątrz renomowanego kompleksu apartamentowców przy ulicy Czarodziejskiej w ścisłym centrum Dębników english version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu odnowionego mieszkania o powierzchni 40 m2. Lokalizacja, ul. Francesco Nullo, to spokojna okolica zaledwie 20 minut spacerem od krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohomolca

Mistrzejowice,Kraków

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z dwoma nieprzechodnimi pokojami o powierzchni 35m2 przy ulicy Bohomolca 11 w dzielnicy Mistrzejowice. Idealne dla rodziny, pary, bądź współlokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Weissa

Azory,Kraków

629 000 zł42 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wojciecha Weissa w Krakowie, na trzecim piętrze, czteropiętrowego budynku z 1980 roku w bardzo atrakcyjnej i bliskiej centrum okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Płaszów,Kraków

689 000 zł41 m² 16 719 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty: jeśli szukasz nowego mieszkania wykończonego pod klucz w dobrej lokalizacji, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedaży piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzyńskiego

Mydlniki,Kraków

688 950 zł45 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Klimatyczne mieszkanie Z tarasem na kameralnym osiedlu W mydlnikach N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży jasne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,7m2 położone w Mydlnikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zabłocie

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

820 000 zł45 m² 18 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż, nowocześnie wykończony, w pełni wyposażony dwupokojowy apartament, znajdujący się w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy |ul. Zabłocie 28|. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Zabłocie,Kraków

881 274 zł46 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w prestiżowej inwestycji blisko centrum. Apartament składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ślusarska

Zabłocie,Kraków

3 500 zł49 m² 70,82 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Z balkonem na ślusarskiej/zabłocie Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 50 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w apartamentowcu, przy ul. Ślusarskiej. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysłouchów

Dzielnica XI Podgórze Duchackie,Kraków

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3 poziomowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 plus antresola, ul. Marii i Bolesława Wysłouchów w dzielnicy Podgórze Duchackie. English version below lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

640 984 zł32 m² 19 734,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Regularna cena mieszkania 753 040 zł Oszczędzasz 112 056 zł! W cenie mieszkania - Smart Home Premium - Ubezpieczenie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek

Zabłocie,Kraków

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na poddaszu o powierzchni 41 m2 wraz z przynależnym lokalem typu studio w przyziemiu o powierzchni 21 m2, znajdujących się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Stradom,Kraków

4 400 zł42 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w centrum Krakowa. Angel Stradom znajduje się zaledwie 100 metrów od Zamku Wawelskiego. Za parawanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Płaszów,Kraków

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Union House przedstawia ofertę na wynajmu, nowego, wykończonego, 2 pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ulicy Wodnej 34 w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Mistrzejowice,Kraków

589 280 zł37 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klient zwolniony z podatku pcc oraz prowizji. Na życzenie możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w inwestycji na Mistrzejowicach. Apartament składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Dzielnica XIII Podgórze,Kraków

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Jeśli szukasz mieszkania wygodnego, z balkonem to ta alternatywa jest dla Ciebie! Oferta na wyłączność - tylko u nas. Oferujemy bardzo słoneczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składowa

Krowodrza,Kraków

648 158 zł39 m² 16 480 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Projekt Apartamenty Składowa zakłada realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego składającego się z dwóch segmentów nadziemnych, z usługami w parterze i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyżyny,Kraków

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Krakowie przy Ul.Nowohuckiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na IV piętrze V piętrowego budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goszczyńskiego

Płaszów,Kraków

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym w inwestycji Saska Blu Nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filipowicza

Kraków,małopolskie

918 000 zł73 m² 12 651,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zakupu niebanalnego mieszkania z dużą antresolą. Wnętrza niezwykle jasne i przestronne sprawiają, że czujemy się w nich jak we własnym domu, całkowicie zapominając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wawrzyńca

Kazimierz,Kraków

3 250 zł39 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Helton ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji ga Luxury Apartments Wawrzyńca znajdującej się przy ul. św. Wawrzyńca, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Dębniki,Kraków

640 079 zł36 m² 17 716 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Stare Miasto,Kraków

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m2 w budynku Angel City przy ulicy Szlak. Lokalizacja Angel City to prestiżowa inwestycja w samym sercu Krakowa. Znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Ruczaj,Kraków

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Victoria Estate prezentuje przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Ruczaju! Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim bloku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Dzielnica VI Bronowice,Kraków

625 000 zł39 m² 16 025,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferuje Państwu doskonale skomunikowane mieszkanie na wysokim dziesiątym piętrze w jedenasto piętrowym bloku. Idealne pod wynajem! lokal - Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pasteura

Prądnik Biały,Kraków

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 28 marca piękne, nowe mieszkanie przy ul. Pasteura na Prądniku Białym. English version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Biały Ulica: pasteura Przystanek: białoprądnicka /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w 10-piętrowym bloku - W otoczeniu nieruchomości znajdują się m.in. liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, szkoły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastów

Piastów,Kraków

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2